Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Baletní představení Louskáček – krásná klasika pro malé i velké

4,5 / 5 Agency Artistic International Praha - Nové Město  (mapa) 1 450 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Hana Dytrychová

Dobrý den, dítě do 3 let musí mít také svoji vstupenku, když bude sedět na klíně dospělé osobě? Která místa by jste doporučili pro děti? Děkuji H. Dytrychová

Žaneta

Dobrý den, pokud dnes zakoupím voucher, dostanu jeste dnes potvrzení na email? Chceme zítřejší představení.
Dekuji.

Agency Artistic International

Pokud pošlete email do 15:00 tak ano.
Nebo Vám dorazí potvrzení zítra dopoledne.

Edita Vlková

od kolika let je to přístupné , děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den,
je to dosti individuální ale myslím, že od 3 let – pokud je schopné udržet pozornost.

Petra

Dobrý den, uvidí na jeviště 7.leté dítě z 1–4.řady?? Děkuji Žáčková

Agency Artistic International

Dobrý den,
uvidí. Doporučuji si ještě v divadle za malý poplatek u uvaděčů vypůjčit dětské podsedáčky, na které se posadí.

Iveta Novotná

Dobry den,chci se zeptat,kde v sale je umistena kategorie B? Nemohu dohledat. Dekuji

Agency Artistic International

Dobrý den 1–4 řada.

Alice

Dobrý den, mohu se zeptat, jaký soubor představení nastudoval, kdo tančí, jaké jsou alternace? Děkuji

Eva Štajnrtová

Dobrý den, je velký rozdíl v kategorii A a B? O kolik dříve pouštíte diváky do hlediště? Aby bylo možné získat dobré místo k sezení. Děkuji.

Agency Artistic International

Dobrý den,
sál se otevírá 40 minut před začátkem představení.

Eva Bertova

Dobrý den,zakoupila jsem 2 vstupenky na představení, chtěla jsem 26.2. Kategorie A,ale nedopatřením jsem druhou vstupenku odklikla na 12.2., teď vidím,že první variantu už máte vyprodanou. Dá se s tím něco dělat? Potřebuji sloučit vstupenky na stejný den představení. Děkuji!S pozdravem Eva Bertova

Agency Artistic International

Dobrý den,

tento problém bych konzultoval přímo se Slevomatem.

Jana

Dobry den,byla jsem na Vami poradanem predstaveni 25.12. od 15hod.Mela jsem zakoupene listky do konkretni rady,konkretni sedadla-vse potvrzeno v mailu.Na nasich mistech vsak nekdo sedel,take meli vse potvrzene.Stejny problem melo vice lidi,jak se Vam takova vec muze stat?Po zacatku predstaveni cca 30 lidi stalo,protoze si nemelo kam sednout!!!!!

Hana

Dobrý den,
mám z předešlé nabídky 2 vouchery. Bohužel v době koupě byl pouze sektor C. Bylo by možné vyměnit s doplatkem tyto vouchery za ty z dnešní nabídky, tzn. za jiný den a sektor A, příp. B?
Děkuji za odpověď
 Hana

Agency Artistic International

Obraťte se nakontaktní osobu na Slevomatu s touto prosbou prosím !

Martina

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, od kolika let musí mít dítě svojí vstupenku. Mám dítě ve věku 3 roky. Má mít svojí vstupenku, nebo může jít s doprovodem?
Děkuji za odpoveď

Agency Artistic International

Dobrý den,
co se týče voucherů, které zakoupíte na Slevomatu, tak musí mít každá osoba bez ohledu na věk, svůj vlastní voucher.

Nikol Janovská

Dobrý den, chci se zeptat, co znamená u kategorie B a C „otevřený sezení“?
A jaký je rozdíl mezi tímto otevřeným sezením a číslovaným sektorem u kategorie A?
Děkuji za info, Janovská

Agency Artistic International

Dobrý den,
kategorie B a C je otevřené sezení.
To znamená, že sedačky nejsou číslované a posadíte se na místě kam budete chtít ve Vámi zakoupeném sektoru.
Hezký den AAI s.r.o.

Nikol Janovská

Dobrý den, prosím o vysvětlení rozdílu v sedadlech v kategorii A a B.
Nikde jsem nenašla rozpis sezení v sále…
Předem děkuji, Janovská

Agency Artistic International

Dobrý den,
kategorie B a C je otevřené sezení. To znamená, že sedačky nejsou číslované a posadíte se na místě kam budete chtít ve Vámi zakoupeném sektoru
Kategorie A –5–15 řada je číslovaná a po rezervaci , Vám bude přidělena určitá sedačka.

Barbora

Dobrý den, zhruba od jakého věku dítěte je představení vhodné?
Děkuji.

Agency Artistic International

Dobrý den,
od 3 let.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru