Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lázně pro váš vůz: Tepování suchou párou, iozonizace vzduchu + nanovosk

4,4 / 5 Standej s.r.o. Praha  (mapa) 449 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Martina

Dobry den, mam interier od psich chlupu, muzu objednat variantu cisteni interieru a domluvit se pak s vami na nejakem dukladnejsim cisteni za priplatek? Moc dekuji za info

Michal

Dobry den, vezmete mi auto i o vikendu?

Standej s.r.o.

Dobry den, pracovni doba je po-ne od 08:00 do 20:00. S pozdravem, AutomyckaLUX

mirek

Máte pobočku v brně

Ondřej Novák

Dobrý den, není problém u Vás nechst vyčistit i perforovanou kůži s vyhříváním a odvětráváním? Nemusím se bát, že bude elektronika poškozena?

Standej s.r.o.

Dobry den, neni problem u nas nechat auto, tepovani delame suchou parou a zadna voda se tam nedostane. S pozdravem, AutomyckaLUX

Kamila

Dobrý den, na stejném místě už jsem si přes Slevomat auto jednou nechala mýt. V nabídce však čtu, že je tato služba na Slevomatu nabízena poprvé. Jedná se tedy o jinou firmu na stejné adrese?

Standej s.r.o.

Dobry den, jedna se o jinou firmu Standej s.r.o., takze nemame nic spolecne se firmou Steam Detail ktera je pracovala na teto adresy. S pozdravem, AutomyckaLUX

Pavel

Dobrý den,
myjete i podvozky? A jak se k vám dostanu na ten dvorek…nějakým průjezdem z Koněvovi ulice?

Standej s.r.o.

Važený, mytí podvozku není součástí této nabídky (umívají se kola a prostor kolem kol), ale tuto službu provádíme za příplatek. Vstup je z ulice Husitská. S pozdravem. Automyčka LUX

Honza

Dobrý den,

je součástí i mytí podvozku, případně za příplatek? Na Vašich stránkách jsem tuto informaci nenašel.

 Děkuji

Standej s.r.o.

Važený, mytí podvozku není součástí této nabídky (umívají se kola a prostor kolem kol), ale tuto službu provádíme za příplatek. S pozdravem. Automyčka LUX

Jendík Bendík

Dobrý den,

je v ceně i mytí motorového prostoru ?
Popřípadě jaký by byl příplatek.

Děkuji, Honza

Standej s.r.o.

Važený, mytí motorového prostoru není v ceně. Mytí motoru suchou párou + ošetření plastových současti stoji 499kč. S pozdravem. Automyčka LUX

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru