Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Snídaně šampionů – klasické či veganské bezlepkové koktejly Chia Shake plné vitamínů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Roman

Dobrý den,

Je to vhodné i na hubnutí,? Děkuji

Chia Shake

Dobrý den,

ano, určitě :). Chia Shake Vás zasytí a nebudete mít pár hodin hlad.

Blanka

Dobrý den, ráda bych se informovala zda váš produkt neobsahuje ořechy nebo části, slupky. Mám silnou alergii. děkuji za odpověď

Chia Shake

Dobrý den Blanko,

Chia Shake neobsahuje ořechy ani slupky.

 Aleš

Petra Krykorková

měla jsem tu možnost ochutnat je to moc dobré i mému synkovi to chutnala, jen mě štve , abyste prodali, tak nakecáta cokoli, prý levněji nekoupím. HAHA

Honza

Zajímavé je, že na stránkách máte produkt za 325 Kč, tady za 399Kč zajímavá sleva

Chia Shake

za 325 kč prodáváme jiný produkt, který není na slevomatu.

Bohuslav Cirhan

Ve složení je uveden síran měďnatý. Jinak řečeno modrá skalice. Používá se mimo jiné ke konzervování vycpanin, impregnaci dřeva proti hnilobě, desinfekci vody.

Chia Shake

Toto je zdroj mědi, jakožto pro tělo potřebného minerálu a jako většina látek má vícero využití. Měď jako prvek pro použití v potravinářství musí být navázána na jinou látku. Pokud se podíváte na doporučennou denní dávku mědi, která je 1 mg a ve 100g je obsaženo 40%, poté ve 100g je obsaženo cca 0.0004 g síranu mědnatého. Pokud byste chtěl použít pro konzervování vycpanín musel byste použít 10000× větší množství.

Kamila Mourková

Dobrý den, je vhodný i pro kojící? Děkuji

Chia Shake

Nápoj by měl být vhodný pro kojící ženy, ale nejlepší je prokonzultovat s Vaším doktorem, kojící ženy mají jiné nutriční požadavky.

Gabriela

Můžu vědět přesné složení výrobku? Dekuji.

Chia Shake

Přesné složení je k náhladu v popisu akce na slevomatu.

Allian Visitor

Předpokládám že u mixu je 3 × 500 g od jednotlivého druhu, nebo je to jinak? :)

Chia Shake

Ano, u mixu je 3 × 500g

Zuzka

Až 45 snídani z 1500g znamená kolik odmerek na 1 snídani?

Chia Shake

Dobrý den, na snídani stačí 1 odměrka. Velikost odměrky ~35g

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru