Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mimořádná akce: vstupenka do 5D Cinema Maxim na zážitek mnoha dimenzí

4,7 / 5 5D Cinema Maxim (16 poboček) Liberec  (mapa) 27 438 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Anna Nesázalová

Dobrý den,
27.1.2017 jsem si objednala 2 vstupenky. Peníze se mi odečetly z účtu, ale nepřišel mi žádný email s kódem voucheru.
Mohla jsem zadat špatnou emailovou adresu, ale to si myslím, že je nepravděpodobné, protože si zadávání tohoto typu vždy několikrát kontroluji.
Jde má objednávka nějak zpětně dohledat? (přihlášená na stránce Slovematu jsem totiž pro mou smůlu nebyla)
Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý večer Anno,

voucher jsme Vám zasílali ihned po Vaší platbě. Někdy se ale stane, že voucher Vám spadne do spamu nebo do hromadné pošty, prosím, podívejte se i do těchto složek. Voucher Vám nyní posílám pro jistotu znovu =)

Pokud by jste voucher i tak nenalezla, napište nám prosím na podpora@slevomat.cz

 Adéla

Dana Plachá

Dobrý den, chci se zeptat, proč není akce také do kina v Plzni – Olympii?
Děkuji.

5D Cinema Maxim

Dobrý den,

v Plzni prozatím žádnou pobočku 5D Cinema MAXIM neprovozujeme. Děkujeme za pochopení, 5D Cinema MAXIM

Jana CH.

Dobrý den,
píšete o omezení v Kolíně, kdy bude zase otevřeno? Prosím o bližší info. Děkuji moc

5D Cinema Maxim

Dobrý den, kino bude uzavřeno 31.1.2017 a již znovu nebude otevřeno. Nejbližší pobočky pak naleznete v Praze, Mladé Boleslavi nebo Hradci Králové. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den, 5D Cinema MAXIM

Hana

Dobrý den,
Od Prahy dolů žádné 5d kino?Ještě nedávno byly v Českých Budějovicích Dve:(Nebudete je někdy otevírat?

5D Cinema Maxim

Dobrý den, jelikož obchodní centra v Českých Budějovicích procházejí stavebními úpravami, museli jsme kina uzavřít. Prozatím nevíme kdy a zda budou kina opět otevřena. Nejbližší pobočku pak naleznete v Jihlavě v OC City Park. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den, 5D Cinema MAXIM

Lída

Dobrý den,

nemám si kde vytisknout vouchery. Budou mi platit qr kody na vybrané pobočce kina?
Děkuji, Lída

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lído,

ano, šetříme lesy, stačí tedy ukázat v mobilu :-)

Krásný zbytek dne. Míša

František Tůma

Dobry den, pred vicenez tydnem jsem zjistoval zda v Praze a Kladne kde otevreno i v sobotu a nedeli, je mozne tyto vouchery vyuzit. Odpoved jsem vsaj nedostal. Mohu tedy zaurgovat prosbu o odpoved? PS I kdyz jste neodpovedeli vouchery jsem zakoupil…

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku,

moc se omlouvám, dotaz se nám nějak zatoulal :-) Bohuže o víkendech opravdu není možné využít z kapacitních důvodů ani na těchto pobočkách.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

mila

zdravim, a co Kolin? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Milo,

v Kolíně je možné vouchery využítv OC Futurum :-)

Hezký den. Míša

Pavlína

Dobrý den, 11.1. jsem posílala platbu za vouchery stále nedorazily. Mohu se zeptat kde nastal problém? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno,

bohužel nám platba ještě nedorazila. Mohu se zeptat, jestli byl zadán správný variabilní symbol?

Hezký den. Míša

Tomáš Tomášek

Dobrý den je možné uplatnit v Plzni?

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši,

moc mě to mrzí, ale v Plzni to bohužel možné není :-)

Hezký den. Míša

František Tůma

Dobry den, uvadite ze voucher nelze pouzit v sobotu ci nedeli z duvodu zavreni ale u nas v praze i v kladne je otevreno.

Pavla

dobrý den, vouchery jsem platila hotově na pobočce Monety, ale stále mi nepřišly. nejsou ani v hromadných ani ve spamu…

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

bohužel nám ještě nedorazila platba. Mohu vás poprosit o zaslání potvrzení platby, abych to mohla překontrolovat?

Hezký den. Míša

jarek

dobrý den. prosil bych informace, proč nemohu použít voucher přes sobotu, neděli. rád bych si ho koupil a zajel do ostravy, ale mohu jen přes víkend. nedá se to nějak udělat? už jsem tam pákrát byl a ve většině případů to bylo vždy bez fronty. děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarku,

moc mě to mrzí, ale bohužel o víkendu není možné voucher využít z kapacitních důvodů.

Děkuji a přeji vám krásný den. Míša

Adéla Pásková

Dobry den, lze voucher uplatnit i v OC Harfa Praha? V Krakove, pokud vim, neni jeste 5D kino otevrene, nebo ano?

Slevomat.cz

Dobrý den, Adélo,

moc mě to mrzí, ale v Praze je možné uplatnit opravdu v pouze v centru Krakov.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Lucie Bernhartová

Dobrý den, 19. jsem odeslala platbu, dodnes nepřišlo žádné potvrzení. Pokud nebudou vouchery na e-mailu ani dnes, prosím o storno objednávky :/

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

na tomto emailu bohužel nevidím žádnou objednávku. Mohu vás poprosit o variabilní symbol?

Hezký svátční den. Míša

Pavla

Dobrý den, také mám stejný problém, spoléhala jsem, že vouchery přijdou nejpozději dnes. Platila jsem je 20., nebo 21. online kartou, platba by tedy měla být dávno připsána a poukazy a stále nemám. Kdy mi budou zaslány? Děkuji,

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

i vás zasílám ještě jednou a prosím mrkněte i do spamu či do hromadných :-)

Hezký den. Míša

Andrea

Dobrý den,
mám úplně stejný problém… 16.12.2016 jsem platila bankou vouchery,a stále čekám!
Měl to být vánoční dárek pro dceru.

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo,

i vám vidím, že jsme voucher posílali. Zasílám tedy ještě jednou, raději však koukněte i do spamu či do hromadných :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Jana Novotná

Dobrý den,16.12. jsem zaplatila 4 vouchery,a stále jsem se jich nedočkala,ráda bych věděla,kdy se tak stane? Děkuji Novotná

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

zasílám vouchery ještě jednou, prosím raději koukněte i do spamu či do složky hromadné, rád se tam schovává :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Lucie

Dobrý chci se zeptat kdyz to dnes objednam stihnu to do vanoc ze bys sme 26 prosince pokud by bylo teda otevreno v Ostrave nastivily? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

pokud budete platit kartou online, tak voucher máte okamžitě :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Dana Vorlíčková

Dobrý den, 26.12. je otevřeno, že?

Denisa Neprašová

Dobrý den, zaplatila jsem si u Vás vouchery a stále mi žádné nepřišli. Mohu se zeptat kde se stala chyba? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Deniso,

bohužel nám ještě nedrazila platba. Mohu se zeptat, jestli byl zadán správný variabilní symbol?

Hezký zbytek dne. Míša

Erika

Dobrý večer, zaplatila jsem si poukazky a ještě mi nedosel email s vouchery. Chtéla bych se zeptat kde je získam. Dekuji s pozdravem Havalová

Slevomat.cz

Dobrý večer, Eriko,

vidím, že jsme voucher dnes ráno zaslali. Je tedy vše v pořádku?

Hezký zbytek dne. Míša

miroslava šromová

Je možnost navštívit některé kino v Brně ,které? Popř.,kde se dá zjistit co hrají za program.Dík za rychlou odpověď. Šr.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, Miroslavo,

ano, můžete nás navštívit v Brně OC Letmo – http://www.kino-5d.cz/brno/. Filmy si vybíráte přímo na místě, přehled filmů na http://www.kino-5d.sk/filmy/.

Budeme se na Vás těšit.

Krásné Vánoce.

Kamila

Dobrý den, musím mit vouchery vytisklé vouchery nebo stačí elektronická forma?

5D Cinema Maxim

Dobrý den, Kamilo,

stačí nám elektronická smlouva.

Krásný zbytek dne a pohodové Vánoce.

S pozdravem

Marie Steigerová

Dobry den, jsou nejaka zdravotni omezeni pro vstup? Dekuji za odpoved

5D Cinema Maxim

Dobrý den, Marie,

zdravotní omezení není žádné. Je ale nutné, aby účastníci byli schopni se udržet na křesle :).

Krásné Vánoce.

Věra Palounková

Dobrý den,
jeden voucher je platný na jeden film a to pro jednu osobu?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Věro,

ano přesně tak :-)

Hezký zbyte neděle. Míša

jirka

dobry den tento voucher neplati pro kino v Praze???

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jirko,

na Prahu jsme nezapomněli, voucher lze využít v OC Krakov :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Horálková Zdeňka

Dobrý den, pro jak staré děti je to vhodné? Užije si to i 4leté dítě? Děkuji.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, Zdeňko,
chodí k nám děti již od 4 let, ale vždy záleží na dítěti, jak bude reagovat.
Krásné Vánoce.

Horálková Zdeňka

Dobrý den, pro jak staré děti je to vhodné – máme vnučku 4 roky. Děkuji.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, Zdeňko,

chodí k nám děti již od 4 let, ale vždy záleží na dítěti, jak bude reagovat.

Krásné Vánoce.

Krásné Vánoce.

Zdeňka Šteifová

Dobrý den, pro Brno- střed, budete tam 28.12–30.12?????Děkuji za odpověď.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, Zdeňko,

ano, bude otevřeno.

Těšíme se na Vás a přejeme krásné Vánoce.

Iva Václavíková

Dobrý den, lze voucher uplatnit i přes vánoční svátky? Děkuji.

5D Cinema Maxim

Dobrý večer, Ivo,

nabídku je možné využít od pondělí do pátku a to i v případě, že tam budou svátky:-).

Přejeme Vám krásné Vánoce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru