Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenka na divadelní komedii Jméno v KD Peklo

4,5 / 5 Kulturní dům Peklo Plzeň  (mapa) 113 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marcela J.

Dobře, tak u Penny na Borech (Edvarda Beneše 581/21). Pracuji naproti. Ve čtvrtek nebo v pátek, 8–15.30 h. Napište mi, prosím v kolik tam budete. Děkuji.

Kulturní dům Peklo

Dobrý den, ještě vám to ráno upřesním čas kdy přijedu až budu mít vstupenky, které si mám ráno vyzvednout. Předám vám je nejspíš dopoledne. Vzměte si sebou vouchery ze Slevomatu. Ze Slevomatu mám také na vás telefonní číslo 724 789 669. Pokud je správně zavolám než dorazím na místo. Děkuji.

Marcela J.

Mám 2 vouchery. Bylo by možné se se sejít ve čtvrtek nebo v pátek mezi 12.-14.h? Třeba před Peklem, případně navrhněte. Díky.

Kulturní dům Peklo

Pokud to jde mimo tuto uvedenou dobu tak mi napište kde jste v práci a já vám je zavezu, pokud je to v Plzni.

Janoušková

Dobrý den, zakoupila jsem si 2 vouchery na toto představení. Je možné si vstupenky vyzvednout dříve než hodinu před akcí? Případně rezervovat předem 2 konkrétní místa v 16. řadě vedle sebe? Došla bych si do pokladny KD Peklo. Předem moc děkuji.

Kulturní dům Peklo

Dobrý den, pokladna není mimo uvedenou dobu otevřena. Nicméně se můžeme domluvit. Vstupenky budu mít zřejmě ve čtvrtek k dispozici tak navrhněte počet a kde vás najdu? Děkuji.

Alena B.

Děkuji. Budu tam.

Kulturní dům Peklo

Dobře, děkuji. Sejdeme se v pondělí v 17.30 před vchodem do KD Peklo

Alena B.

Dobrý den, je možné v pondělí v 17:30 hodin? Bude se jednat o 2 ks vstupenek. děkuji.

Kulturní dům Peklo

Dobře, takže v pondělí v 17.30 hodin, před KD Peklo v Plzni 2 vstupenky na představení Jméno.

Alena B.

Dobrý den, ráda bych dala vstupenky jako dárek k Vánocům. Bylo by možné si je tedy vyzvednout dříve, než uvádíte? Děkuji

Kulturní dům Peklo

Dobrý den. Kdy se Vám to hodí? Co třeba v pátek před pokladnou KD Peklo?V kolik ho­din?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru