Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Nástěnné kalendáře z vlastních fotografií

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 1 934 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Veronika

Dobrý večer,od 21.12 mám zaplacené 3 kalendáře,ale dodnes ještě nemám čísla woucheru

Computer MCL Brno

To musíte reklamovat přímo na Slevomatu

Zuzana U.

Dobrý den,
je možné si objednat pouze jeden kalendář velikosti A3. V nabídce je jich deset, tolik jich nepotřebuji.

Iw-ikk Weed

Dobrý den, chci se zeptat, zda bych si mohla nechat vytisknout fotky odvážné na kalendář ? :D Zda to nebude problém ?

Computer MCL Brno

Dobrý den, to co si pošlete Vám vytiskneme. Záleží na Vás :-)

Paws

Dobrý den, objednávala jsem 2 kalendáře, přišlo mi potvrzení objednávky, zkontrolovala jsem si objednávku a ta je ve výrobě. Zvolila jsem dopravu přes Českou poštu a uhrazení převodním příkazem. Platební údaje k poštovnému
zašlete? Zatím žádné nemám.
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Zasíláme až po dokončení výroby.

Kačenka Příhodová

Dobry den. Objednávku jsem odeslala v termínu kdy jste gatantovali doručení do vánoc. Nemam ale skoro žádné info jak to vypadá s doručením? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den

Pokud je toto Vaše objednávka QVK1CGC7 S15 – Kalendář měsíční tak je již odeslána dnes Vám ji doručují DR9951014787C

Olga

Dobrý den, prosím o info, při dnešním objednání 19.12. je možnost dodání v pátek 23.12. ? Děkuji za odpověď. Olga

Computer MCL Brno

Při osobním odběru to stihneme

Petra Spáčilová

Dobrý den, vytvořila jsem si kalendáře online (různé), ale nejde mi je poslat v jedné objednávce, vždy jen jeden. Na profilu jich ale vidím vytvořeno více. Lze to nějak udělat a nebo mám poslat vždy kalendář zvlášť a napsat vám mail s žádostí o sloučení? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Vždy se musí každá objednávka poslat samostatně. U nás se to slučuje automaticky :-)

Markéta Šilerová

Dobrý den, dá se použít i vlastní šablona kalendáře, tedy nejenom fotky ale všechno jak mám celý kalendář nachystaný? děkuji

Computer MCL Brno

Pokud to nahrajete jako JPG obrázek, tak ano. Smažete co tam je a dáte si to jako fotku přes celou stránku.

Adam Pelej

Dobrý den, měl bych zájem o tisk kalendáře. Na slevomatu uvažuji o vaší nabídce za 99 Kč.(S07-S08) –10 ks

Mohu se zeptat, zda je potisk na nějaký silnější(tvrdší) a kvalitnější papír??
A zda k objednávce přidáváte i takové ty sponky, nebo co to je, které máte na fotce u tohoto předmětu.

A pokud objednám ze slevomatu zítra (12.12.2016), doručíte mi to do Vánoc?

Děkuji moc za odpovědi.
Adam Pelej

Computer MCL Brno

Dobrý den S07-S08 tiskneme na 250 gr. křídu lesk. Nevím jaké sponky máte na mysli ale nepřidáváme nic.
Do vánoc by to mělo klapnout :-)

Tomáš

Ještě bych s dovolením přidal jeden dotaz ,když si chci udělat velký kalendář.Když dám fotku tak se mi na ni objeví že to má špatnou kvalitu obrázku, I když je ta fotka s foťáku nebo s mobilu :Co mám udělat aby ta kvalita byla lepší , Vohlídal

Computer MCL Brno

Musíte nastavit vaše fotopřístroje na vyšší rozlišení. Stávající fotky až asi nevylepšíte. Jde ale o to jak nízké rozlišení máte. Pokud máte žlutou výstrahu nebude to tak hrozné.

Tomáš

Dobry den ,když si to dneska objednám dokážete mi to dodat do 24 Prosince? Děkuji za odpověď Vohlidal

Computer MCL Brno

Dobrý den
To opravdu nevím. Netuším kolik lidí si nechá svoji objednávku na poslední moment.

Barbora Bergerová

nenabízíte v akci i měsíční kalendář A3? chtěla jsem jich 5 objednat,ale až pak jsem si všimla, že je to jen A4

Computer MCL Brno

Dobrý den
Zavolejte k nám do MCL

Sylvie

Dobry den,lze si objednane zboží vyzvednout i u Vas v Modricich a jaka je cena? Dekuji

Computer MCL Brno

Za vyzvednutí u nás ?? To je přece vždy zdarma :-)

Eva Pazourkova

Dobrý den, bohužel letos nemáte v nabídce stolní týdení kalendář. Kupuji je pravidelně již několik let a měla bych velký zàjem o 3ks budou třeba v nabídce později. Pŕedem moc děkuji a přeji krásné svátky. S pozdravem p. Pazourkova

Computer MCL Brno

Zavolejte a jistě se domluvíme :-)

L.K.

Dobry den, bylo by mozne vytvorit v teto akci i stolni kalendar? Meli bychom zajem cca 8 kusu..;-) Dekuji LK.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
bohužel v současné době akci na stolní kalendáře nemáte. Můžete nás kontaktovat na info@mcl.cz, abychom Vám mohli pomoci situaci vyřešit.

G.

Dobrý den,

na voucheru je informace, že garance dodání do Vánoc při obejdnání do 16.12.2016. Můžu se na toto datum opravdu spolehnout při osobním odběru? Když to píšete předpokládám že ano, ale radši se ptám:-)

pěkný den

Computer MCL Brno

Dobrý den,
čím dřív objednávky odešlete tím dřív budou k vyzvednutí. Pokud bude objednávka k nám doručena v daném termínu a vše bude v pořádku, tak stíháme.

Martina Řičková

Dobrý den, nevím jestli to chápu správně.tak se rači zeptám prvně zaplatím voucher, který mě dojde emailem.a pak jsi ve stažené programu vytvořím kalendář?děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

chápete to naprost na jedničku, nemám co dodat :-)

Hezký den. Míša

Markéta Šilerová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je možné použít vlastní šablonu kalendáře? M.Šilerová

Jana Stoklasová

dobrý den,včera večer a dnes jsem poslala 3 kalendáře, u všech jsem uvedla poštovné i když jsou na stejnou adresu, až ted tady čtu, že jsem asi měla dát sloučené? a jak se platí poštovné,abych svou zásilku měla do Vánoc? pošlu na účet klidně hned když budu vědět kam,děkuji :) Stoklasová

Daniela

Dobrý den, pokud dnes nebo zítra udělám objednávku. Doručíte mi kalendáře do Vánoc?

Katka

Dobrý den, koupila jsem vouchry na vaše kalendáře na portálu Nakupvakci.cz. V objednávce chcete ID akce a PIN. Kde to najdu? Děkuji.

Katchena

Ještě reaguji- nemám špatnou kvalitu fotky, ale mám dvě fotky v jedné (v jednom programu to vytvářím a určuji si právě rozměr) a u vás mi to vždy pak fotku ořízne, proto jsem chtěla znát rozměry, aby se mi tam vešla přesně.

Kateřina Bí­lková

Dobrý den, pokud objednám voucher na roční kalendáře, je možné zvolit deset různých fotografií nebo musím mít 10ks se stejnou fotkou? Děkuji za Vaši odpověď, KB

Computer MCL Brno

Dobrý den, stejnou nebo různou. Jen je třeba vyplnit všech 10 stránek. Jinak Vám vytiskneme prázdné stránky. Občas se stává, že lidi dají jen jednu fotku a myslí, že ji vytiskneme 10 x Tak to ale není.

Veronika

Vážně zlevňujete A3 kalendář z 990 na 99,–???

Computer MCL Brno

Ano, když jsou ty vánoce :-)

Linda

Dobrý den,
když pošlu kalendář na tisk zítra, zvolím dodání na poštu a platba předem na účet, budu mít kalendář do vánoc?
Děkuji.

Computer MCL Brno

Lepší je je to nechat poslat na dobírku. Pokud to bude zítra opravdu u nás, měly bychom to stíhat. Ale už ted to začíná být na hraně.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud zašlete objednávku zítra, určitě ji stihneme vytvořit. Pro urychlení je lepší varianta dodání na dobírku.

Monika

DOBRÝ DEN,
PROSÍM CHCI SE ZEPTAT
1)MÁM CELKEM 5 VOUCHERŮ N FOTOKAL. A CHCI JE POSLAT NA 1 POŠTOVNÉ JAK TO PROSÍM UDĚLAT
2) OBÁVÁM SE ŽE TO NESTIHNU ODESLAT V JEDNOM DNI (VĚTŠÍ OBJEM DAT) NEVADÍ KDYŽ VÁM TO PŘIJDE TŘEBA BĚHEM 2 DNŮ? 

  1. KDYBYCH NÁHODOU CHTĚLA DOOBJDNAT JEŠTĚ 1 KAL. ZA TĚCH 129KČ (VOUCHER JEŠTĚ NEMÁM) BUDE SE TO NĚJAK DÁT PŘIŘADIT K BALÍČKU K TĚM 5 KALENDÁŘŮM? 

Moc děkuji snad vše zvládnu nejsem moc technicky zdatná,ale máte celkem hezky popsaný návod…jen se zeptám nejde poslat jen mail s fotkami označené měsíce apod. a vy by jste z nich udělali ty kalendáře?

Hezký den Monika Ondrašíková
Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud zašlete kalendáře za sebou na stejné údaje v rámci 24 hodin, budou Vaše objednávky automaticky sloučeny. V případě, že objednávky dorazí v rámi 48 hodin, měly by se objednávky sloučit. Důležité jsou zcela stejné objednací údaje. Bohužel není v našich časových silách abychom Vám mohli kalendář vytvořit přímo z fotografií. Je nutné vytvořit kalendář v programu. Děkujeme za pochopení.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Asi to stačí do dvou dnů. Náš systém pracuje automaticky a nedokážeme reagovat na individuální vyjímky. Jedině napsat vyzvednutí osobně, pak to nebudeme nikam posílat a až budete mít vše u nás hotové, požádat o změnu dodání.

Nemůžeme Vám vyrábět kalendář z fotek. Nemáme k nim žádný vztah a nevíme co je pro Vás důležité. Navíc v tento čas jsme rádi, že stíháme standardní výrobu.

Katchena

Dobrý den, jaký rozměr fotografií ( v pixlech) mám použít, aby se mi vešla celá fotografie?

Computer MCL Brno

Dobrý den, Tiskovou velikost Vám ohlídá sám program. Ještě použitelná fotografie by mohla mít žlutou výstrahu, moc špatná pak červenou výstrahu. Samozřejmě změnou velikosti bych posoudil jak moc je fotka špatná. protože pokud změním velikost až se výstraha ztratí můžu posoudit jak moc špatně to bylo .

Max Mlsný

Dobrý den,
lze i osobní odběr?
Děkuji za info :-)

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano určitě.

Kateřina Pospíšilová

Dobrý den, když dnes objednám voucher, stihnu dodání kalendáře ještě do Vánoc?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud objednávku odešlete během tohoto týdne, mělo by se odeslání do Vánoc stihnout.

Radka Kubištová

Omlouvám se, již jsem si vše vyčetla :)

Computer MCL Brno

:-)

Jana Kmochová

Dobrý večer,
už jsme od Vás měli kalendáře 2×, vždy moc pěkné. Letos jsme bohužel zmeškali akci na A3, nebudete ji ještě do Vánoc prodlužovat?

Computer MCL Brno

Dobrý den, zatím žádné informace o prodloužení nemáme. Pokud budete mít zájem o formát A3 kontaktujte nás na info@mcl.cz.

Zuzana

Dobry den, prosim mate na vyber z fotokalendaru na sirku i na vysku? Dekuji moc, s pozdravem,

Computer MCL Brno

Ano S12 je na výšku a S13 je na šířku

Monika Ondrašíková

Dobrý den, chci se zeptat když si objednám třeba 5–6 kalendářů musí mít všechny stejné fotky anebo můžou být jiné.Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, můžete použít různé fotografie. Můžete si samozřejmě vytvořit různé kalendáře.

Karolína Bromová

Dobrý den, máte v plánu ještě pustit akci na kalendář A3 – S15? Bohužel jsem promeškala akci děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den
To trochu závisí na Slevomatu. Ale zavolejte k nám a domluvíme se :-)

Eva Melounova

Dobrý den, kolik fotografii je prosim možne nahrát na jednu stránku?

Computer MCL Brno

Dobrý den, to záleží na Vás. Počet není ničím limitován.

J F

Dobrý den,
omlouvám se, už jsem přišel na to, že jsem sice stáhnul full verzi, ale fotoknihy, nikoliv kalendáře.

Computer MCL Brno

Ted jsem zase pro změnu nečetl já.

J F

Dobrý den,

stáhnul jsem si Album Maker Full, ale po spuštění tam kalendář S12 ani S13 nevidím, vlastně tam nemám žádný kalendář. Můžete mi poradit, kde dělám chybu?
Viz http://www.imgup.cz/image/LkKl

Děkuji

jan Fišer

Computer MCL Brno

No to je proto, že jste si stáhl setup pro fotoknihy :-) Kalendáře jsou hned pod tím a je u nich napsáno Kalendáře :-)

Hezký večer. Berousek

PS Možná si uděláte i tu fotoknihu, když už to máte nainstalované.

Martina Skříčková

dobry den,papis na mesicni kalendar A3 je v lesku nebo matu? dekuji

Computer MCL Brno

Dobrý den
Tiskneme na lesklý fotopapír 250 gr.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru