Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky na výpravný muzikál Sibyla – Královna ze Sáby: termíny na leden a únor

4,5 / 5 Divadlo Hybernia Praha - Nové Město  (mapa) 526 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zuzana

Dobrý den zavolejte 732416209 Kučerová

Lucie Bečková

Dobrý den je možné vyměnit voucher který máme na 9,2,2017 za voucher 14,1,2017?? Bohužel jsem objednala jen jeden a potřebovali by jsme dva ale v nabídce na 9,2,2017 už je vyprodán..Děku­ji Bečová

Zuzana

Dobrý den, 13.1. hraje Ochmanová + Schwab, 9.2. hraje Burešová+ Schwab
s pozdravem hezké dne
 Zuzana

Zuzana

Je možné vědět kdy hrajd Eva Burešová a Dan Hůlka z termínů 13.1 nebo 9.2.

Marta Klášterková

Zamlouvala sem si vstupenky na 12.3.2017 řadu 24 sedadlo 10a11 paní jsem nahlásila E-mail čekám a ještě jsem nic neobdržela abych mohla vstupenky zaplatit tak nevím jestli je mám ještě rezervované .

Zuzana

Dobrý den, 12.3. nebyla nabídka na muzikál Sibyla královna ze Sáby ve slevomatu
s pozdravem Zuzka, popřípadě mě kontaktujte 73 24 16 209

Terka Beranová

Dobrý den,
jelikož nejsem z Prahy, jak se řeší předání vstupenky po telefonickém výběru míst?
Lze zaslat třeba e-mailem?
Děkuji.

Zuzana

Dobrý den, po zakoupení voucheru , mi je zašlete na email a napište adresu pošlu vstupenky doporučeně
S pozdravem
 ZUZANA

Krejčí

Pokud si pořídíte 2 nebo rovnou více voucherů, dostanete jako bonus zdarma CD s písněmi z muzikálu.
Dobrý den, koupil jsem jako dárek 2× voucher, kde se dostane to CD.
Děkuji, Krejčí.

Zuzana

Dobrý den,
ano, pokud si pořídíte 2 nebo rovnou více voucherů, dostanete jako bonus zdarma CD s pozdravem Zuzana

K.

Ráda bych viděla konkrétní obsazení a to Radima Schwaba, hraje v některém z uvedených termínů? Děkuji

Zuzana

Dobrý den, Radim Swab hraje všechny termíny, které jsou v nabídce
s pozdravem Kučerová

Jirka

Dobrý den. Když Vám zašlu voucher a domluvím si místa, tak vstupenky nelze obdržet až v den představení? Je nutno do divadla přijít dvakrát?

Jirka

Dobrý den, lze voucher za vstupenky vyměnit až v den představení?

Zuzana

Dobrý den, voucher nelze vyměnit v den představení, po zakoupení voucheru prosím přeposlat na email kucerova@musical-production.cz a domluvit si místa.s pozdravem

Nikola

Dobrý den mohu se zeptat o jaké řady sedadel se jedná v kategorii I a v kategorii II ? děkuji,

Čejchanová

Zuzana

dobrý den, kategorie I. jsou řady 3až 14, kategorie II. jsou řady 15 až 21
v případě mi zavolejte 73 24 16 209 produkce Kučerová

Nováková

Dobrý den,
jak je to s místy? Na oficiálních stránkách je to jinak než tady. Nechci sedět úplně v prvních dvou řadách, ale o trochu dál, abych lépe viděla. Jakou kategorii mám tedy zvolit? I. nebo II.?..Děkuji, Nováková

Zuzana

Dobrý den, krásně uvidíte od 3 řady do 14 řady je to první kategorie, v případě zájmu mi zavolejte ráda vám místa nabídnu, produkce 73 24 16 209 Kučerová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru