Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kurzy první pomoci prakticky a pod vedením profesionálů

4,5 / 5 Edukuj Plzeň  (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Simona Šmídlová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je kurz vhodný i pro děti, v dnešní době toto pouční dětí velmi postrádám. Děkuji

Edukuj

Dobrý den, kurzu se mohou zúčastnit i děti, ale velmi záleží na tom, jak jsou schopné udržet pozornost a „krok s dospěláky“ :) Pokud máte zájem o výuku první pomoci pro děti, zkuste nás kontaktovat (telefon / email) a můžeme společně vymyslet způsob šitý na míru i těm nejmladším – pořádáme například zábavné workshopy ve školách, besedy ve školkách i různé outdoorové akce na táborech a jiných akcích pro děti, ale nebráníme se ani dalším novým nápadům, jak tyto důležité (a dnes bohužel velmi opomíjené) dovednosti a znalosti předat dál. Těšíme se na případnou spolupráci, tým Edukuj.

Katka

Dobrý den, prosím, chtěla jsem se Vás zeptat, je kurz „První pomoc pro starostlivé rodiče“ vhodný např. i pro budoucí učitele (MŠ)?
Na webových stránkách nemůžu najít vypsané kurzy pro rok 2017, mohli byste mi, prosím, poradit, kde je najdu?
Děkuji a přeji Vám hezký zbytek dne!

Edukuj

Dobrý den, kurz první pomoci pro rodiče je určitě vhodný i pro pracovníky MŠ (v naší nabídce na webu naleznete i kurzy akreditované MŠMT). Termíny na první kvartál roku 2017 právě sestavujeme, do konce týdne je naleznete v aktualitách na hlavní stránce nebo pak u příslušných kurzů. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký zbytek dne, tým Edukuj.

Edit: Na našem webu www.edukuj.cz již v sekci Aktuálně naleznete termíny na celých 6 následujících měsíců.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru