Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

10 párů pánských bambusových ponožek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Monika Matoušková

Dobrý den, před chvílí jsem si objednala jsem několik balení ponožek, ale přišel email, že mám zaplatit a pak teprve bude zboží zasláno na danou adresu. Jestli je platba předem jedinou možnost úhrady objednávky, chtěla bych objednávku zrušit. Děkuji za pochopení. Matoušková

Zavodnice.cz

Dobrý den, ano zboží Vám bude odesláno až po přijetí peněz. Pokud Vám tento způsob nevyhovuje objednávku tedy stornujeme. Děkujeme za pochopení. Dana Koděrová Závodnice.cz

Eva

Dobrý den, měla bych zájem o velikost 43–46 pouze v barvě šedý melír. Ponožky bych vyzvedla osobně. Bylo by to prosím možné? Předem děkuji.

Zavodnice.cz

Dobrý den, bohužel toto možné není. Ponožky jsou barevně namíchané a není možné vyndat z balíčku pouze jednu barvu. Děkujeme za pochopení. Dana Koděrová

Honza

Dobrý den, když dnes objednám zboží a zaplatím, prijde mi do pátku 20.1. ?

Zavodnice.cz

Dobrý den, když dnes zboží objednáte a zaplatíte, tak v pondělí budeme expedovat prostřednictvím České pošty. Takže do pátku 20.1. by Vám mělo být určitě doručeno. Děkujeme za dotaz. S pozdravem Tereza Říhová Zavodnice.cz

Pavel

Dobrý den, je možné si vzít pouze černé ponožky?

Zavodnice.cz

Dobrý den, ozvěte se nám prosím do emailu info@zavodnice.cz, pokusíme se Vám vyjít vstříc. Děkuji Vám. Tereza Říhová Zavodnice.cz

Milan Peša

Dobrý den,je možné doručení na zásilkovnu,pokud ano,jaká je v tom případě cena(pokud je zásilkovna v Ostravě.)Děkuji.

Zavodnice.cz

Dobrý den, bohužel na zásilkovnu není možné doručení zboží. Děkujeme za pochopení. Dana Koděrová Závodnice.cz

Danuše Vaculová

Čekám na odpověď

Zavodnice.cz

Dobrý den, pokud si objednáte tři věci u nás a ve stejný čas, pošleme Vám jeden balíček s jedním poštovným. Pokud bude každá věc od jiného prodejce pak to možné není.
Děkujeme za Váš dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Danuše Vaculová

Když si objednám třeba tři věci, každá samozřejmě jiná, tak se platí poštovné třikrát? Nebo jak tomu mám rozumět? Nebo je to sloučené do jedné platby za poštovné?

Zavodnice.cz

Dobrý den, pokud si objednáte tři věci u náš a ve stejný čas, pošleme Vám jeden balíček s jedním poštovným. Pokud bude každá věc od jiného prodejce pak to možné není.
Děkujeme za Váš dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru