Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kurzy šití s časopisem Burda Style pro začátečníky i pokročilé švadlenky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Irena Kuchtová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik se tak doplácí za materiál.. Látky apod.? Předem Vám děkuju

Burda Praha

Dobrý den, co se týká materiálů, tak si kupujete jenom látku ze které byste si chtěla něco hezkého ušit. Vše potřebné kolem máme k dispozici. K.Kubíková

Veronika

Hezký den, dívala jsem se, že je pro začátečníky vypsán kurz na leden, termíny se mi ovšem nehodí. Kdy zhruba budou vyhlášeny další termíny? Je to například cca jednou za měsíc, nebo za dva…Předem děkuji.

Burda Praha

Dobrý den, Veroniko, kurzy probíhají každý měsíc. Momentálně připravujeme kurzy na únor v termínech: 31.1 – 1.2
7.-8.2, 14.2. Pokud byste měla zájem napište mi na e-mail katerina.kubikova@burda.cz. S přáním hezkého dne

Petra

Krásný dobrý den!rada bych se zeptala jaký je rozdíl mezi začátečníky a pokročilými, co se přesně učí:) děkuji moc Petra

Burda Praha

Dobrý den, Petro,
začátečníci jsou vhodné spíše pro zájemkyně,které nikdy se strojem nepracovali a nešily. Pokud byste měla zájem zaslala bych Vám na Váš e-mail náplň kurzů pro začátečníky i pokročilé. Podle toho jde lehce poznat, který kurz by byl pro Vás vhodný. Pokud byste měla zájem určitě mi napište na e-mail: katerina.kubikova@burda.cz. S přáním hezkého dne

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru