Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zbavte se kil navíc: Permanentka na pět ošetření Photon Therma Wave

4,7 / 5 Daily Fitness Zličín (2 pobočky) Praha - Nusle  (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Diana Ježková

Dobrý den,
je možné proceduru zařadit po cvičení? Nebo je nutný klidový režim?

Family Fitness

Klidne to spojte a dejte po cviceni.

Jana

Dobrý den, kolik má loď infrasond a jaká je max. teplota? Je potřeba se přikrývat proti spálení a může se vzít hodina vcelku? 30 min je málo, mám s jednou zkušenosti, jen 10 min trvalo než se nahřála na 60 stupňů a pak to leze nahoru hodně pomalu takže ta max. teplota taky nelze dosáhnout jednoduše.

Family Fitness

8sond,proti spalenim se kryt muzete,kdyz jste citliva na teplo.
60 min je moc,podle navodu max.30 minut.

Monika Janáková

Dobry večer, chtěla jsem se zeptat, zda mohu proceduru vyzkoušet, když mám křečové žíly a 2,5měsíce po operaci prasklé cysty a epilepsii bez záchvatu, vím že mi vadí vibrační plošina, tak jestli tam nejsou také nějaké vibrace. Děkuji Monika

Family Fitness

Dobrý den,
stroj pracuje bez vibrací.

Lady

6.12.16 jsem poprvé vyzkoušela. Překvapilo mne, že jsem se skoro vůbec nespotila.
Také prvních 5 minut z třiceti svítilo infrasvetlo, ale teplota byla minimální.
Je to tak správné? Kdysi jsem vyzkoušela Jashi dome a moje bezprostřední pocity byly příznivejší. (Omluvte chyby, špatn mi funguje klávesnice.)

Family Fitness

Dobrý den,
protože jste byla poprvé, obsluha Vám nastavila nižší teplotu.
Příště si nechte nastavit 75 na 75

Marta Krejčová

Dobrý den, ráda bych váš přístroj vyzkoušela. Máma ale obavy, zda budu moct.
Mám pupeční kýlu, která už byla jednou operovaná a objevila se znovu, ale nebolí a ani jinak mi nedělá potíže.
Dále mám artrózu kolene, v současné době na to beru protizánětlivé prášky.
Myslíte, že i přesto bych mohla přijít? Děkuji předem za odpověď, Marta Krejčová

Family Fitness

Pěkný den,
myslím, že by Vám to právě mohlo proti zánětům pomoci.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru