Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Předplatné časopisu Moje chvilka pohody a Můj čas na kafíčko

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Ela

Dobrý den,
bylo by možné koupit předplatné na půl roku, ale se zasíláním až od července 2017?
Děkuji, Ela

RF Hobby

Dobrý den,
to bohužel nejde. Předplatné můžeme posunout o dvě čísla. Gabriela Vašková

Dagmar Rottová

Dobrý den, chci se zeptat dokončila jsem objednávku a bylo mi napsáno,že zpráva byla úspěšně odeslána a na zadanou emailovou adresu obdržím potvrzení. Zatím jsem nic na email nedostala. Děkuji

RF Hobby

Omlouváme se za zpožďení v odpovědi. Ještě máte stále problém? Vašková

Eva

Dobrý den, mám dotaz? Časopis bude chodit domů do schránky, není to jen v elektr. verzi na internetu? Děkuji Eva

RF Hobby

Dobrý den,
časopis je tištěný a bude vám chodit do schránky. Gabriela Vašková

RF Hobby

Dobrý den,
časopis je tištěný a bude vám chodit do schránky. Gabriela Vašková

Lenka

Dobrý den, když dnes provedu platbu a chtěla bych to jak dárek k Vánocům pro babičku, stihnu si do pátku vytisknout dárkový certifikát. Děkuji Lenka

RF Hobby

Dobrý den, ano to stihnete a darovací list si můžete vytisknout na www.predplatne.cz
Gabriela Vašková

Dagmar Rottová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co to znamená v elektronické verzi, co je k tomu potřeba? Děkuji Rottová

RF Hobby

Dobrý den,
To znamená, že vám časopis chodí do knihovny na účtu Alza cz, kde si jí čtete v PC.
Gabriela Vašková

Štěpánka Kubešová

Dobrý den, dnes jsem si u vas objednala a zaplatila roční předplatné časopisu, chtela bych to jako darek pro maminku k Vánocům, půjde u vas změnit adresu doručování a mohla bych požádat i o dárkový certifikát? Dekuji s pozdravem Kubesova

RF Hobby

Dobrý den,
časopis zasíláme na adresu kterou nám dáte, změna je pak možná na tel. 234 092 851 nebo na predplatne@predplatne.cz
Darovací list si můžete vytisknout na www.predplatne.cz
Gabriela Vašková

Šárka

Dobrý den,objednala jsem si u vás předplatné na půl roku a po zaplacení bych si chtěla vytisknout dárkový certifikát.Jak to mám provést ? teď to zatím není možné jen se ukazují náhledy.Děkuji

RF Hobby

Dobrý den, napište mi prosím na distribuce@rf-hobby.cz a já vám ho zašlu e-mailem.
Gabriela Vašková

Miluše Klusáková

Dobrý den,zaplatila jsem předplatné na rok,kdy prosím dostanu vouchery na jeho uplatnění! Mám to jako dárek pro tatínka k vánocům,tak bych mu chtěla vytisknout i dárkový certifikát.díky

Slevomat.cz

Dobrý večer, Miluše,

bohužel nám ještě nedorazila platba za vaši objednávku. Můžu se zeptat, jestli byl zadán správný variabilní symbol u objednávky?

Hezký zbytek víkendu. Míša

Klára Valentová

Dobrý den, jak často časopis vychází? Děkuji

RF Hobby

Dobrý den, časopis Moje chvilka pohody je týdeník, takže každý týden.
Gabriela Vašková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru