Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

90minutová masáž s prvky tradiční čínské medicíny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Daniel

Hi,

Do you speak english?

Masáže tradiční čínská medicína

Hello, I don´t speak english (this text wrote my daughter) but we don´t need to talk so much during the massage. On top of that, the first massage is preventive and relaxation. But if you show me where you have some problem on the body we can solve it too. Or you can write me a message here and my daughter will translate.
Have a nice day.
 J.V.

Miroslav Škvor

Krásný den přeji,

Chtěl bych tuto masáž věnovat manželce,ale vzhledem k tomu,že trpí osteoporózou,chci se Vás optat,zda je tato masáž pro ní vhodná.

Děkuji Vám

S pozdravem a úctou

Škvor Miroslav

Masáže tradiční čínská medicína

dobrý den,
možná je, ať mě připomene, že má osteoporózu, masáž není nijak nutné provádět silou, J. Vacek

Veronika Heryánová

dobrý den,
mám otázku…masáž bych chtěla koupit manželovi, ale on preferuje masáž od ženy, je možné, při objednávání toto specifikovat? Je to pro mě podstatné pro koupi voucheru. Děkuji

Masáže tradiční čínská medicína

dobrý den, pokud trvá na masáži od ženy, nic jiného, tak u mě bohužel, pracuji sám, své masáže se snažím dle získaných vědomostí směrovat dle tradiční čínské medicíny léčebným směrem, ale pokud chce relaxační masáž od ženy, mohu doporučit např. Saunový ráj v Holicích, je to příjemné místo a disponuje masérkami, tedy jako dárek doporučuji, JV

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru