Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dürüm kebab: Grilované maso se zeleninou v chlebové rolce

4,6 / 5 Mahir Kebab (2 pobočky) Praha - Smíchov  (mapa) 436 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Radana Králová

Dobrý den, uplatnila jsem u vás v úterý dva vouchery (vytisklé na jednom papíře), ale ukázalo se mi, že jste akceptovali jen jeden. Nechci, abyste v tom měli chaos, tak jen píšu.

Mahir Kebab

Dobry den Pani Kralova, moc dekujeme za oznameni. Slo by to naskenovat a poslat na himohir@gmail.com nebo aspon napsat cislo tech voucheru na 776–593–763? Moc dekujeme. Hezky vikend. Mahir Kebab

Vojtěch H.

Dobrý den,
lze tedy využít voucher i před 15,00 , nebo ne?

 Díky.

Mahir Kebab

Dobry den, ano lze. Hezky den.

Míra

Pokud dodavatel říká, že ano, tak to bude na zboží i označeno a v tom případě nemám zájem… Nehodlám podporovat tuto zvrácenost

Mahir Kebab

Nemame potřebu prokazovat jestli je maso halal nebo ne. Podporovat či ne je Vaše volba. My nekandidujeme do voleb, jen prodavame jidlo. Mejte se krasně.

Míra

I já bych rád věděl, zda jde o halal maso…

Mahir Kebab

Dobry den, jestli reznik pri zabiti zvire oslovil slovo Bismillah (s jmenem Boha), tak je to halal. Jinak, pri zabiti zvire nebyli jsme u toho takze nemuzeme se rucit jestli je to halal nebo ne :). Dodavatel masa rika ze ano.

Marie Samalova

Dobrý den!
Jedná se o halal maso?

Děkuji za informaci.

Mahir Kebab

Dobry den, jestli reznik pri zabiti zvire oslovil slovo Bismillah (s jmenem Boha), tak je to halal. Jinak, pri zabiti zvire nebyli jsme u toho takze nemuzeme se rucit jestli je to halal nebo ne :). Dodavatel masa rika ze ano.

Markéta Chocholová

Dobrý den,
skutečně není možné využít voucher před 15:00 hod? Proč? Pracuji v blízkosti a ráda bych si dala kebab k obědu…
Díky za odpověď.
 ma

Mahir Kebab

Dobry den, radi Vas uvidime i před 15:00 :). Hezky den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru