Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sada profesionálních hrnců a pánví

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Adamíková

Dobrý den, lze hrnce používat i na indukční varnou desku?

Jenifer.sk

Dobrý deň. Áno, je to aj napísane pri každej sade, keď ju rozkliknete – Vhodné na všechny typy sporáků. Ďakujeme

Michaela K.

Dobrý den, prosím pasují hrnce sady Odelo všechny do sebe. Mám málo úložného prostoru.
 Děkuji

Jenifer.sk

Dobrý deň. Všetky hrnce sa dajú zbaliť do jednej peknej krabice, takže sú veľmi skladné. Veríme, že budete spokojný. Ďakujeme

Marcela Grundzová
Jenifer.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa v popisnom texte máme chybu. Niekedy sa pri kopírovaní popisov niečo prehliadne. Ďakujeme za upozornenie, chybu sme odstránili. Riady sú vhodné do umývačky.

David Pražák

Dobrý den jsou to opravdy tyhle hrnce které jsou tady na obrázku? Protože jsem he koupil a tam mi naskočil jiny obrazek s 4 hrcema.

Jenifer.sk

Dobrý deň, poprosíme konkretizovať, pretože my nevidíme čo máte v košíku. ďakujeme

Jaroslav Škrna

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat lze použít i do elektrické trouby Nerezové nádobí Odelo a Royalty Line jedná se o 12dílnou nerez sadu na Slevomatu,předem děkuji.

Jenifer.sk

Dobrý deň. Nerezové hrnce môžete použiť aj v trúbe, ale bez pokrievok. Neodporúčame používať nad 200°C. Ďakujeme

Kamila Macelová

Dobrý den,jak silné je dno u nádobí Zurrichberg ?

Jenifer.sk

Dobrý deň, je to masívne viac vrstvové dno. Ďakujeme

Kateřina Komárková

Materiál ucha hrnců: Myslím model Royalty Line černá a Zurrichberg černá.
 Děkuji

Jenifer.sk

Dobrý deň. Ucha sú odlievané spoločne s hrncom a sú potiahnuté silikónom. Veľmi dobre sa nimi manipuluje a pri správnom používaní nikdy nepália. Ďakujeme

Kateřina Komárková

Z jakého materiálu jsou ucha hrnců? Děkuji

Jenifer.sk

Dobrý deň. Ktorý model hrncov máte na mysli? Ďakujeme

Monika Vondrušková

Dobry den. Lze dat royalty line sadu do myčky?

Jenifer.sk

Dobrý deň. Áno je vhodná aj do umývačky. Ďakujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru