Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky na jedinečnou světelnou show, která nadchne děti i babičku

4,6 / 5 Light Art Show Praha - Staré Město  (mapa) 935 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Pavlína

Dobrý den, máme voucher za 999,– lze uplatnit kombinaci 1 dospělí a 3 děti? Děkuji

Light Art Show

Dobrý den,
ano, tuto kombinaci lze uplatnit.
J.Hirsch

Diana Silonova

Dobrý den dostanem sa na vašu show aj na elektrickom voziku ? Je na lístky zľava pre ztp/p ? Ďakujem

Light Art Show

Dobrý den,
ano, do divadla je bezbariérový přístup a vejde se tam 1 invalidní vozík. Na vstupenku lze získat slevu 50% jak pro vozíčkáře tak i pro 1 doprovod, ovšem pouze na pokladně divadla. Na vouchery Slevomatu žádnou další slevu již uplatnit nelze.
J. Hirsch

Eva

Dobrý den,
moc se mi líbí tato akce z Vašich ukázek,ale protože máme děti 3,5roku a 10měsíců, ještě bych nějaký čas počkala – myslíte,že se dá odhadnout,zda bude představení trvat třeba ještě za rok? Děkuji.Eva

Light Art Show

Dobrý den,
pevně doufáme, že budeme hrát i celý příští rok.
Záleží samozřejmě na divácích, zda budou chodit … :-)
Krásné Vánoce Vám i dětem.
J.Hirsch

Petra

Dobrý den,
mám obdobný problém jako paní v posledním příspěvku, voucher jsem zaplatila 13.12.2016 a dosud mi nic nepřišlo. Mohu požádat o odpověď, kdy voucher dorazí, mám to jako vánoční dárek. Děkuji

Light Art Show

Dobrý den z divadla,
velmi rád bych Vám pomohl, ale s otázkou ohledně voucherů Slevomatu se musíte obrátit přímo na zákaznickou linku Slevomatu. Tam již budou vědět.
Divadlo o voucherech a jejich doručení neví nic.
Julius Hirsch

Bažantová Kateřina

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, tento poukaz jsem si objednala 7.12. a zaplatila 9.12. voucher zatím nedorazil.Mohu se někde dozvědět zda platba dorazila? Jiný voucher který jsem platila stejně už mi přišel včera.děkuji Bažantová

Light Art Show

Dobrý den z divadla,
velmi rád bych Vám pomohl, ale s otázkou ohledně voucherů Slevomatu se musíte obrátit přímo na zákaznickou linku Slevomatu. Tam již budou vědět.
Divadlo o voucherech a jejich doručení neví nic.
Julius Hirsch

Slevomat.cz

Dobrý večer, Káťo,

vidím, že jsme voucher v pořádku odeslali. Posílám tedy raději ještě jednou, raději však koukněte i do spamu či do složky hromadné, rád se tam schovává :-)

Hezký zbytek dne. Míša

B.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je toto představení vhodné pro každého bez rozdílu věku, nebo je to spíše koncipované pro děti? Chtěla bych to jako dárek pro dospělého, tak bych ráda upřímně věděla, jestli to není třeba věkově mimo.. Z ukázek se mi to líbilo moc. Předem děkuji za odpověď. B.

Light Art Show

Dobrý den, nebojte se.
Řekl bych, že Light Art Show – malování světlem – je vhodné pro všechny věkové kategorie – včetně dětí. Pro dospělé tedy určitě ANO.
Děkuji.
J.Hirsch

Jan Bures

Dneska jsem posilal penize budo moc jit uz ve stredu?Musim si nejak rezervovat mista?

Light Art Show

Dobrý den,
místa si můžete na pokladně rezervovat kdykoliv ( 222 221 366 –7 ) a na představení lze jít až budete mít v ruce voucher Slevomatu tak, aby jste ho mohli na pokladně divadla před představením aktivovat a vyměnit za rezervované vstupenky.
Děkuji.
J.Hirsch

Jitka

Dobrý den,
jak dlouho trvá představení?

Light Art Show

Dobrý den,
představení „Light Art Show“ trvá 60 minut včetně workshopu.
J.Hirsch

Irena

Jaká by byla celková cena pro 2 dospělé, 1 dítě (11let) a 1 studenta (19let)?

Light Art Show

Dobrý den,
ceny na Light Art Show do našeho divadkla přes Slevomat jsou pouze 2, a sice :
999,– Kč pro 2 dospělé a 2 děti do 15 let
799,– Kč pro jednoho dospělého
To znamená, že Vaši 2 dospělí a 1 dítě mohou využít voucher za 999,– Kč a třetí dospělý
( 19 letý student ) by musel mít svůj voucher za 799,–Kč.
Zdraví,
J.Hirsch

Dana Bartonová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,proč uvádíte cenu vstupenky 1000,–Kč bez slevy a po slevě 799,–Kč,když na webu divadla je cena jedné vstupenky k zakoupení on-line 720,–Kč?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano,

koukala jsem na stránky a vidím cenu 1000 Kč. Je však možné, že jsem něco přehlédla, mohu poprosit o upřesnění?

Předem děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Light Art Show

Dobrý den,
je mi líto- ale nemáte přesné informace – asi jste se přehlédl.
Naše divadlo uvádí dvě různá představení.
To první je klasické černé divadlo s názvem „Aspects of Alice“ a na něj stojí vstupenka 720,– Kč,
To druhé se jmenuje „Light Art Show“ a na něj je cena vstupenky opravdu 1.000,– Kč
tak, jak je uváděno na Slevomatu.
Zdraví,
J.Hirsch

Pavla Oharková

Dobrý den, hrajete i 26.12.?

Light Art Show

Dobrý den,
ano, hrajeme.
J.Hirsch

Martina

Dobry den,chci se zeptat,jestli je predstaveni i v sobotu a v nedeli,jak pisete kazdy den v dubnu.Martina

Light Art Show

Dobrý den,
do 31.3.2017 hrajeme vždy v pondělí, středu a pátek od 17h.
Od 1.dubna pak hrajeme každý den, 7 dní v týdnu, vždy od 17h.
Zdraví,
J.Hirsch

Alenka

Dobrý den, máte zkušenosti s malými dětmi, jestli je to baví? Vzali by sme i dcerku 1,5 roku, ale neradi bych rušili… děkuji Alena

Light Art Show

Dobrý den,
svoji 6letou vnučku bych na Show vzal ale 2 letého vnuka bych ještě raději nechal doma, nudil by se. Tak jestli to jako odpověď stačí …
J.Hirsch

Michaela

Dobrý den, jen si chci ověřit, zda na vstupenku 2 osoby+ až 2 děti mohou jít jen 2 dospělé osoby bez dětí? Děkuji

Light Art Show

Dobrý den,
ano, samozřejmě mohou.
J.Hirsch

Pavlína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat do kolika let se počítá dítě a jestli, když máme 3 děti, musíme dokupovat zvlášť pro 1 dítě lístek. Děkuji za odpověď. Pavlína

Light Art Show

Dobrý den,
pro potřeby této akce se počítá dítě od 3 let do 15let.
Na jeden voucher za 999,– Kč mohou jít na představení 2 dospělí a 2 děti v tomto věkovém rozmezí.
Na třetí dítě a každé další se pak na pokladně divadla zaplatí 300,– Kč navíc.
Zdravím, J.Hirsch

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru