Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Staňte se nekuřákem díky antinikotinové terapii s garancí

4,5 / 5 Life Style & Bicomterapie Praha - Krč  (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

DOBRÝ DEN, VY VELIČENSTVO JAROMÍRE, NEDĚKUJTE ZA HODNOCENÍ, KDYŽ JSEM VÁS NEHODNOTILA, A VZHLEDEM K VAŠEMU AROGATNÍMU JEDNÁNÍ, TO RADĚJI ANI DĚLAT NEBUDU, JE TO VAŠE VĚC JAK SE CHOVÁTE KE KLIENTŮM, MĚLA JSEM POUZE DOTAZ, NA KTERÝ JSEM ODPOVĚĎ NEDOSTALA, ALE ZŘEJMĚ JE TO ÚČELEM, POCHOPILA JSEM, UŽ VÁS VYPISOVAT NEBUDU, NEMUSÍTE MI SVOU AROGANCI DOKAZOVAT, TEĎ VÍM, ŽE PÍSEMNÁ A TELEFONICKÁ JE STEJNÁ OSOBA ..... ZBYTEČNÉ V ROZHOVORU POKRAČOVAT, URČITĚ NEBUDEME SVÉ PENÍZE UTRÁCET ZA AROGANCI, JIŽ NENÍ CO DODAT, NEDĚKUJI, NENÍ ZA CO, JANA.

Life Style & Bicomterapie

Děkujeme

janait

Na internetu jsem zodpovězené dotazy nenašla a na tel. č. je velmi arogantní pán.

Life Style & Bicomterapie

DOBRÝ DEN DĚKUJEME ZA HODNOCENÍ, ALE MÁME POCIT ŽE NIKDO NEVOLAL, JE ZBYTEČNÉ VYPISOVAT ZDE,,,,,,,,DĚKUJI JAROMÍR

Jana

Dobrý den, z jakého důvodu musím donést nedopalek, jak terapie probíhá, co obsahuje, druhá schůzka je zdarma a co bude programem?

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den veškeré informace najdete na www.bicomterapie.cz nebo na info tel 777307555

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru