Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Navrhněte si zrcátko podle svých představ

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Kateřina Hasoňová

Jste nejlepší!!!! Krásná práce!! Naprosto všichni obdarovaní byli nadšení!!! ☺Objednání, hotový výrobek, komunikace, vyřízení reklamace, mejly, blesková rychlost a i doručení ČP… vše perfektní. .Moc Vám děkuji a do Nového roku Vám přeji… vše nej…a ať se Vám daří 😊 Katka

Udělej si placku.cz

Hezký sváteční den Katko.
Děkujeme moc za chválu, jsme rádi, že jsme Vám pomohli rozdat tolik radosti :) Budeme moc rádi, když Vám budeme moci být nápomocni i v budoucnu. I my Vám přejeme povedený start do nového roku :)

Michaela Lysková, udělej si placku

Udělej si placku.cz

Hezký sváteční den Katko.
Děkujeme moc za chválu, jsme rádi, že jsme Vám pomohli rozdat tolik radosti :) Budeme moc rádi, když Vám budeme moci být nápomocni i v budoucnu. I my Vám přejeme povedený start do nového roku :)

Michaela Lysková, udělej si placku

Udělej si placku.cz

Hezký sváteční den Katko.
Děkujeme moc za chválu, jsme rádi, že jsme Vám pomohli rozdat tolik radosti :) Budeme moc rádi, když Vám budeme moci být nápomocni i v budoucnu. I my Vám přejeme povedený start do nového roku :)

Michaela Lysková, udělej si placku

Klára K.

Dobrý den, v odpovědi na jeden z dotazů zde uvádíte, že na odběrové místo dodáváte zásilku den po přijetí objednávky. Je tedy možné, že je již v kavárně připravena k vyzvednutí i když mi ještě nepřišel email? (objednávala jsem v pondělí). Předem moc děkuji za odpověď.

Udělej si placku.cz

Dobrý den,
Všechny objednávky do včerejšího dne mám v systému označené jako předané na výdejní místo, můžete si tedy přijít vyzvednout. Jen upozorňuji, že 23. je již zavřeno.
S pozdravem
Michaela Lyskova, udelej si placku

Hana

Dobrý den, jelikož se mi Vaše výrobky moc líbily, včera jsem odesílala další objednávku s osobním vyzvednutím na prodejně. Je nějaká šance, že by to tam do pátku bylo? (Minule mi přišel email k vyzvednutí až po 6 dnech). Předem moc děkuji za odpověď.

Udělej si placku.cz

Dobry den, ano, do dneska osobni odbery jeste predame na misto k vyzvednuti do Vanoc. Zrovna jsme vsak dostali zpravu, ze 23.12. jiz ma nase vydejni misto (kavarna) ZAVRENO, takze s tim prosim pocitejte.
S pozdravem

Michaela Lyskova, udelej si placku

Vendula Eliášová

Dobrý den, minulý týden v pondělí jsem zakoupila vouchery, vytvořila objednávku a potvrzení mi přišlo na e-mail s tím, že mám zaplatit na účet 45Kč jako poštovné. Bohužel jsem si e-mailu všimla až dnes, jelikož jsem měla za to, že částku zaplatím až když mi dorazí zrcátka. Tudíž jsem penízky poslala až teď. Chtěla bych poprosit, zda by bylo možné odeslat i mou objednávku zítra a snad to stihne do pátku dojít. Objednávka č. 116973. Mockrát děkuji za odpověď

Udělej si placku.cz

Dobrý den, budeme se samozřejmě snažit. Pokud je to možné, zašlete nám prosím na mail potvrzení o platbě, tak budeme schopni do systému rovnou zadat, že je objednávka zaplacená. Mail je: chci@udelejsiplacku.cz

Díky

Michaela Lysková
udělej si placku

Jáňa Kamenická

Dobry den, prosim Vas, minulou sobotu jsem objednala 5 zrcatek a ihned jsem uhradila postovne. V době mého objednáni jste ještě garantovali doručení do Vánoc. Mohu poprosit o informaci, zda objednávka skutečně dorazí? Předem moc děkuji za odpověď a přeji hezký den

Udělej si placku.cz

Dobrý den paní Kamenická,
děkuji za dotaz.

Při platbě předem se garance vztahuje na den připsání platby na náš účet. Pokud nám platba dorazila dnes, pošleme objednávku zítra. Pro přesnější informace nás prosím kontaktujte na email či telefonicky a sdělte číslo objednávky, pak Vám budu moc říct přesněji v jakém stavu Vaše objednávka je.

Přeji krásný den

Jaroslav Kišš

Silvie

Dobrý den, hradila jsem o víkendu, dnes platba odejde, stihneme to do Vánoc?Děkuji Silvie

Slevomat.cz

Dobrý den, Silvie,

moc mě to mrzí, ale bohužel již není možné garantovat doručení do Vánoc z důvodu možného zpoždění u dopravce.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Udělej si placku.cz

Doplním jen, že z naší stany se budeme snažit, aby se to stihlo. Snad Česká pošta nezklame :)

Michaela Lysková, udělej si placku

Petra

Dobry den, dnes jsem si byla vyzvednout objednavku na vydejovem miste v Brne ,bohuzel tam byla pouze cedule dnes mame zavreno prijdete zitra :/ ..stava se to bezne? Bohuzel to nemam uplne blizko a hlavne jiz nestihnu pred vanoci darky dorucit..:(

Udělej si placku.cz

Dobrý den paní Petro,

velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Spolupráci s kavárnou jsme zvolili proto, že má otevřeno sedm dní v týdnu od 8:00 do 22:00. Poskytuje proto velmi rozsáhlý prostor pro naše zákazníky, aby si mohli vyzvednout svou objednávku. Bohužel kavárna musela v sobotu výjimečně zavřít a my jsme se o této zkutečnosti nedozvěděli včas, proto jsme Vám nemohli dát vědět.

Napište nám prosím na email, domluvíme s Vámi takové doručení, abyste měla dárky doma ještě před Vánocemi.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný nedělní den.

Jaroslav Kišš

Kristýna

Dobrý den, chci se zeptat pokud dneska zrcátko objědnám přijde mi do Vánoc? Děkuji

Udělej si placku.cz

Dobrý den,

Pri platbe predem a dobirce odesilame nasledujici den po obdrzeni objednavky. Pokud si tedy objednate zitra, odesleme v pondeli, pokud si objednate v pondeli, odesleme v utery atd. Posilame doporucenymi zasilkami u kterych muze a nemusi dojit ke zpozdeni. Proto nemuzeme doruceni do Vanoc garantovat. Pokud byste vsak chtela, tak za priplatek 55 Kc muzeme zasilku poslat jako balik do ruky a ta by mela dojit do druheho pracovniho dne. Posledni den, kdy odesilame je 20. Prosince.

Pokud byste zvolila osobni odber, predavame na nase vydejni misto den po prijeti objednavky. Posledni den, kdy predavame na vydejni misto je 21. Prosince.

Preji krasny den
Jaroslav Kiss

Kateřina

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. 9.12.2016 jsem u vás vytvořila 3 ks zrcátek s vlastní fotkou, tudíž by měli být dnes k dispozici pro vyzvednutí v Brně, ale stále mi nepřišel žádný e-mail. Zajímalo by mě, zda je vše v pořádku a třeba ještě během dne e-mail může přijít.

Děkuji moc za odpověď.

S pozdravem Katka

Udělej si placku.cz

Dobrý den Katko, mohu Vás poprosit o č. objednávky? :) Zkontroluji stav a ozvu se Vám do mailu, co a jak. Díky!
Michaela Lysková, udělej si placku

Silvie KOBLICOVÁ Šimánková

Dobrý den,měla bych zájem o zrcátko,jen se chci zeptat, prvně zaplatím na Slevomatu a pak si půjdu teprve tedy vytvořit zrcátko?Nebo někde u tvoření zrcátka využiji,že jsem na Vás narazila přes Slevomat? Děkuji Silvie

Slevomat.cz

Dobrý den, Silvie,

po vytvoření objednávky vám rovnou zašleme voucher, který je nutné uplatnit dle postupu, který na něm budete mít uveden :-)

Hezký den. Míša

Kateřina Hasoňová

Dobrý den.dnes zrcátka dorazila…jsou naprosto špičková…a bude to perfektní dárek..udělali jste mi velikou radost ☺!! jenom u jednoho (z9ks) mám problém.. bohužel mám schovaný text pod fotkou 😯 jestli jsem udělala chybu při vkladu?? Je nějaká možnost opravy?? Děkuji, hezký den

Udělej si placku.cz

Hezký den, dívala jsme se na objednávku a skutečně to vyplývá z toho, jak jste obrázek nahrála. ždy kontrolujeme, zda zákazníci nahráli veškerou grafiku v odpovídající kvalitě, ale občas se samozřejmě může stát, že neodhadneme, že jste text zamýšlela jinak.
Předám nicméně informaci kolegovi a ozveme se Vám na mail :)
S pozdravem, Michaela Lysková, udělej si placku

Týnka Kainer

Právě mi dorazily a jsou jedním slovem „boží“. Děkuji moc Kainerová

Udělej si placku.cz

Dobrý den paní Kainerová, jsme moc rádi, že se Vám zrcátka líbí. Budeme určitě rádi, když nás ohodnotíte pěti hvězdičkami :) Michaela Lysková, udělej si placku

Lenka Frischová

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. Kdybych Vám napsala číslo voucheru, bylo by možné zjistit, jestli jsem objednávku napsala správně? Asi jsem to špatně pochopila. A do objednávky napsala dva zrcátka a jedno číslo voucheru. Děkuji za
odpověď

Udělej si placku.cz

Dobrý den paní Frischová,

napište nám prosím email na chci@udelejsiplacku.cz a my se na vaší objednávku podíváme, popřípadě upravíme.

Přeji krásný den

Jaroslav Kišš

Martina

Dobrý den,
chápu dobře, že i když jsem si zakoupila voucher, který jsem zaplatila a objednala zboží, že mám zaplatit za dopravu zvlášť? Přišel mi mail, abych zaplatila 45Kč za dopravu. Děkuji Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

na základě voucheru je zaplaceno pouze zboží a dopravu je nutné uhradit poté, co vytvoříte objednávku přímo u společnosti.

Hezký den. Míša

Simona

Dobrý den, nejde mi načíst sleva? V objednávkovém formuláři zadejte slevový kód a klikněte na „použít slevový kód“. to mi nejde … děkuji za pomoc :D

Udělej si placku.cz

Dobrý den,

zkontrolujte prosím ještě jednou, že máte v košíku zrcátko 75 mm. Sleva je vázána pouze na tento produkt, takže pokud byste měla v košíku zrcátko 56 mm nebo placku 75 mm, sleva by se nezapočítala.

Pokud byste měla v košíku zrcátko 75 mm a sleva stále nešla uplatnit, napište prosím na email chci@udelejsiplacku.cz a vyřešíme to :)

Přeji krásný den

Jaroslav Kišš

udelejsiplacku.cz

Lucie Sindelarova

Omlouvám se, překlikla jsem se a teď koukám, že to bylo za placku a ne zrcátko :-)

Udělej si placku.cz

V pořádku, hlavně že se vše vyjasnilo :)

Lucie Sindelarova

Dobrý den, moc nerozumím slevě. Po nahrání obrázku na 75 mm zrcátko mi ukazuje cenu za kus 40 Kč. Vaše sleva je z původních 75 na 59 Kč, což je ale vlastně v závěru více než bez slevy. Můžete mi to objasnit? Děkuji.

Udělej si placku.cz

Dobrý den, cena kterou jste viděla byla skutečně za placku :) viz váš druhý komentář. Jsem ráda, že se to vyjasnilo!

Hezký zbytek večera, Michaela Lysková, udělej si placku

jana

Dobrý den, dívala jsem na stránky firmy a není mi dost jasné, proč v návrhu je čerchování. Znamená to, že obrázek se musí vejít do něj a za něj nemohu např. zvolit text apod. Je to nějaké formátové omezení? Uvidím svůj konečný náhled? Děkuji za info.

Udělej si placku.cz

Hezký den,

Červená přerušovaná čára značí okraj placky/zrcátka. Oblast za ní už tvoří zahnuté okraje placky.
Je lepší nahrát obrázek i za tyto čáry, protože se obrázek může ve stroji o milimetr posunout a kdybyste to naměřila zcela přesně, mohla by se Vám na zrcátku objevit bílá čára na okraji.

Primárně se však řiďte tím, co z fotky/obrázku chcete, aby bylo na výsledném produktu vidět – a to je právě oblast mezi přerušovanými červenými čárami.

Pokud Vám budu moci ještě s něčím pomoci, neváhejte se na mě obrátit buď zde anebo na mailu chci@udelejsiplacku.cz, případně můžete volat kolegovi na č. 731 521 584.

S pozdravem
Michaela Lysková
udělej si placku

Ilia

Dobrý den, chtélbych to zrcadlo jak darek do 6–7 prosince.
Je taková možnost?

Udělej si placku.cz

Hezký den,

V případě, že se jedná o osobní odběr v Brně, pak je to možné. Poprosím Vás však o odeslání objednávky hned dnes :) Pokud potřebujete zrcátko poslat poštou, můžeme se pokusit, nejsme však bohužel datum dodání schopni garantovat z důvodu délky dodání na straně České pošty.

S pozdravem,

Michaela Lysková
udělej si placku

Udělej si placku.cz

Opomněla jsem napsat, že pro tyto případy poprosím připsat daný termín do poznámky v objednávce, ať poznáme, o kterou z objednávek se jednalo :)
Děkuji,

Michaela Lysková, udělej si placku

L.

Dobrý den, kde je možné osobní vyzvednuti a v jakém čase?

Udělej si placku.cz

Hezký den, osobní odběr je možný v Brně na ulici Gorkého.
Otevřeno je denně (vč. víkendů) od 9 do 23 hodin.

Kateřina

Dobrý den.když budu chtít 9 „různých“ zrcátek.musím mít tedy 9 voucherů.a sloucim je jedné objednávky?? A za jednu poštu? Dekuji

Udělej si placku.cz

Hezký den,

V objednávce lze uplatnit až 10 voucherů najednou.

Jednoduše si navrhněte všechny požadované výrobky, vložte je do košíku a v potvrzení objednávky poté budete mít k dispozici okno pro vepsání kódu. V něm už jen stačí „odečíst slevu“ a cena za zrcátka se Vám vynuluje.

Poštovné samozřejmě platíte jen jedno.

Michaela Lysková
udělej si placku

Dianka Ciglerová

Dobrý den, pokud budu chtít zrcátko jako dárek k Vánocům, dokdy musím zboží obejdnat?

Udělej si placku.cz

Dobrý den,

dobu dodání máme 7 dní pro zaslání poštou a 5 dní pro osobní odběr.
Ideální by tedy bylo objednat do neděle 18. prosince. Pokud objednávku odešlete později, samozřejmě se budeme snažit Vám vyjít vstříc a objednávku dodat do Vánoc. S ohledem na vytížení České pošty to už však nemůžeme zcela garantovat.

Přeji krásný den

Jaroslav Kišš
udělej si placku

Ch

Dobrý den,

stránky poskytovatele nejsou funkční nebo je nějaký problém jen na mém PC?
V případě nefunkčnosti stránek doporučuji opravit – nebýt fajn hodnocení poskytovatele, odradilo by mě to hned, protože to budí dojem podvodu :) Což je určitě škoda.

Hezký den.

Udělej si placku.cz

Dobrý den,

děkuji za reakci. Od spuštění akce nám již přišlo několik objednávek, takže stránky běží v pořádku. Je možné, že v tu chvíli vypadly servery, které nám poskytují hosting a web byl dočasně nedostupný, teď již běží bez problémů. Zkuste proto zajít na stránky https://www.udelejsiplacku.cz/ ještě jednou a pokud by Vám stále nejely, napište nám prosím na chci@udelejsiplacku.cz a my se na to podíváme :)

Děkuji a přeji příjemný den

Jaroslav Kišš
udělej si placku

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru