Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Delikátní francouzská sušená panenka ze 100% vepřového masa

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Lenka

Dobrý den,

18.12. je neděle…to máte zavřeno stejně jako v sobotu. Je panenku možno vyzvednout následující den, tedy v pondělí 19.12.2016?

 Děkuji

Deliakaas s.r.o.

Dobry den, pro vsechny opozdilce vydej jeste v pondeli od 11–20.00 hodin.

Alena

Dobry den, jake je slozeni panenky-je to jen maso nebo je neco pridano? Ptam se z duvodu alergii. Dekuji

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den,
maso je to čisté vepřové, sole a konzervační látky,které je nutné přidat do sušeného masa,ale nic co by Vám snad mohlo ublížit.
 jarda

Jakub

Dobrý den, bude navýšen počet pro zakoupení jednotlivého kusu pananeky? Děkuji za odpověď.

Deliakaas s.r.o.

dobrý den,
pokud máte zájem o panenky,tak napište na náš email, deliakaas@seznam.cz a mi vám ještě panenky prodáme za cenu slevomatu.

jarda
Martin D.

Dobrý den, pokud bych si koupil voucher a zaplatil poštovné, kdy by mi bylo zboží odesláno ? Děkuji za odpověď.

Deliakaas s.r.o.

dobrý den,
odesílá se asi 500 balíků, zboží Vám dojde nejpozději do pátku příštího týdne.jarda

Gabriela

Dobry den,muzete mi presne popsat,kde mate napsano,ze vydej je od po do pa?Ja se tam s pritelem hnala,abych to stihla,uvedeno vidim od 14 do 20.hod.Ted tam musim v tydnu znovu!Bud jsem slepa,nebo vy nepozorni.Arogantni pan nas v sobotu drze vyhodil s prednaskou,ze slevomat prodava same nekvalitni vyrobky a nehodla s nami dale nic resit.

Deliakaas s.r.o.

dobrý den,
je to na voucheru v pravo a je tam zvýrazněno slovo: upozornění. Vidělo ho téměř 2000 lidí…tak snad ho uvidíte také. Dále bych rád uvědl,že pán z vinotéky nemá s námi nic společného a mi tam máme jen pronajatý prostor pro výdej. Vím že si servítky nebere ale na druhou stranu za jeho ústa nemnohu.

Simona

Dobrý večer, ráda bych si koupila 5 panenek, mohla bych si pro ně v pátek přijet, ale bojím se, že i když bych poslala platbu hned zítra ráno, nestihne mi voucher přijít. Nebo to mám risknout? Nebo jak to, prosím , urychlit :-)? Děkuji

Deliakaas s.r.o.

dobrý den, to stihnete.jarda

Adam Salamon

dobrý den, ještě bych si rád doobjednal 1 kus, navýšíte prosím balení po 1 ks? děkuji.

Deliakaas s.r.o.

dobrý den
Ráno jsem žádal slevomat o navýšení a úpravu prodejních kusů,slíbili že to udělají a zatím to ještě neopravili, nevím co se děje.
Budu jim volat a zjistím kde je problém.
 Jarda

Petr

Dobrý den! prosím o upřesnění kalkulace ceny. Kolik váží jeden kus panenky? Stojí deklarovaných 149 Kč? Je možné objednat 2 kusy?
Děkuji za odpověď.

Deliakaas s.r.o.

Dobkč a váha rý den
cena gr – máte to na webu. Dnes dojde o navýšení výrobků tudíž bude možné ještě nakupovat po kusech.

Lenka Kubištová

Dobrý den, koupila bych si voucher na 3 ks panenky, ale ráda bych si ještě objednala nějaké věci z e-shopu. jak to mám udělat? V e-shopu stojí panenka více. Mohu tedy dát do košíku věci co bych si ráda koupila v e-shopu a napsat někam do poznámky ještě, že mám ten voucher nebo jak?
Děkuji
 Lenka

Deliakaas s.r.o.

dobrý den
nakupte na eschopu včetně panenek a a do zprávy pro příjemnce napište že jste zákazník slevomatu, kolegyně Vám panenky nechá za cenu slevomatu.
Děkuji Jarda

Kateřina Kutálková

Dobrý den,
včera jsem přes platební kartu zaplatila dva vouchery na panenku. Chtěla bych se zeptat, jak mám přes webové stránky voucher uplatnit. Myslím tím, kam zadat kódy voucherů.
Děkuji za odpověď :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Káťo,

voucher se neuplatňuje přes webové stránky, ale rovnou si s ním můžete dobrotu vyzvednout na adrese Štěpánská 11, Praha 1.

Hezký den. Míša

Ivana Dekanová

Dobrý den,
dne 28. 11. jsem přes Českou spořitelnu zaplatila voucher na jednu sušenou panenku. Poukaz na odběr jsem doposud neobdržela. Kde je chyba ?
Díky za zpětnou vazbu.
 Ivana

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ivano,

zasílám tedy voucher ještě jednou, raději však koukněte i do spamu či do složky hromadné, aby se vám tam neschoval :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Lukáš Černý

Dobrý den.
Je nutné mít voucher vytištěný, nebo stačí mít v mobil/tablet??

Deliakaas s.r.o.

dobrý den, bodnul by QR kod…
Jarda :-)

Bára

Dobrý den,
zakoupila jsem variantu voucheru na tři sušené panenky. Platila jsem bankovním převodem z banky ČSOB s datem splatnosti 30.11 a stále mi nepřišel voucher.
Děkuji za reakci
 Bára

Slevomat.cz

Dobrý večer, Báro,

zasílám tedy vouche ještě jednou, raději však koukněte i do spamu či do složky hromadné, aby se vám tam nezatoulal.

Přeji vám vše nejlepší k dnešnímu svátku :-) Míša

Martin Jambor

Dobry den,prave jsem byl dosti aragantnim zpusobem ,,odejit,, z tohoto vinarstvi s tim ze na slevomatu mam snad jasne napsano ze vydej je jen od pondeli do ctvrtka.ja tu vidim psano od ctvrtka 1.12. Do nedele 18.12 tak jsem blb ja,nebo pan co mne vyhodil ?

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den
myslím že jste se špatně podíval. Vinotéka může být otevřena jak je napsáno,ale vídej zboží je pouze a píši pouze od pondělí do pátku od 14.00 – 20.00. Nemáme nic s vinotého společného, pouze máme pronajatý prostor pro vídej zboží,
Tak že je to na Vašem uvážení kdo je kdo :-)

Martina Zezámkuk

Dobrý den,
posíláte panenku i poštou? Pokud ano, kolik stojí poštovné? Děkuji.

Deliakaas s.r.o.

dobrý den,
ano pošlete mi na meil voucher , adresu a telefonní číslo – doprava stojí 100kč

Petra Žalmanová

Dobrý den.
Mohu zakoupit voucher + kdybych si ještě vybrala něco v eshopu, pošlete mi to jako jeden balíček, abych nemusela platit 2× za dopravu? Popř. kdyby mi to dalo částku nad 2000Kč, tak je doprava zdarma, jak uvádí eshop?
Moc děkuji.
 Petra

Deliakaas s.r.o.

dobrý den
samozřejmě.
jarda

Ivča

Dobrý den,
jaký má panenka datum spotřeby? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivčo,

datum spotřeby j 28. 2. 2017. Přes Vánoce se určitě bude hodit na mlsání :-)

Hezký den. Míša

Michal Mesicek

Pisete,ze:Panenku si můžete vyzvednout od 1. 12. do 18. 12. v čase 14.00–20.00. Je mozne vyzvednout i pred 14.00???

Deliakaas s.r.o.

dobrý den
Bohužel nelze, máme pronajatou část vinotéky na vydávání zboží a jsme tam bohužel pouze od 14.00 – 20.00 hodin. Prosím respektujte tento čas, Pan vinárník je pak nazlobený, protože s naší akcí nemá nic společného. Děkuji za pochopení Jarda

Adam Salamon

poprosím tedy také navýšit varianty s 5ti a 3mi kusy, děkuji, chci udělat velkou objednávku :)

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den, budeme navyšovat asi ještě o 1000 ks
děkujeme za Váš nákup.
 jarda

Michal Mesicek

Budete navysovat nabidku se 3 a nebo 5 kusy???obe jsou vyprodane

safranek

Kolik ta panenka v prumeru vazi?? cena je za jedno baleni?

Deliakaas s.r.o.

panenka má 200gr

Sandra Karschová

Dobrý den,
měla bych zájem o nabídku se třemi kusy, ale je již vyprodaná, je prosím možné nabídku o tuto možnost doplnit?
Moc děkuji.

Deliakaas s.r.o.

dobrý den,
já napíšu na slevmat aby to přepočítali, nebo zakoupit 3× 1ks a nebo 5ks – zvažujeme navýšit prodej na 3000ks
 jarda

Hladík

Dobrý den,
kdy bude slevová akce na potraviny?děkuji H.

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den, na jaké potraviny?

Tereza

Dobrý den, zajímal by mě rozměr balení, děkuji.

Natasa Hejcmanova

Dobry den, to je skoda :( Mozna na obalu by to mohlo byt napsane ?
 Dekuji

Deliakaas s.r.o.

No přiznám se, že tam nic o lepku napsané není…tak kupte a když tak jí někomu darujete pod stromeček.
 jarda

Natasa Hejcmanova

Dobry den je panenka bezlepková ? dekuji

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den,
Tak to bohužel nevím,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru