Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Keramický hrníček potištěný vaší fotografií

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Praha - Libeň  (mapa) 872 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
JarekM

Dobrý den, rádi bychom pořídili 14 hrnečků s potiskem. Předpokládám že je potřeba koupit 14 voucherů. Hotové hrnečky vyzvedli v Ostravské pobočce v Avion Shopping parku. Máme jen dotaz, zda není problém toto množství a doba dodání 7 dní. Děkuji JM

Lagoon Foto

Dobrý den, množství určitě není problém, rádi hrníčky zhotovíme, termín bychom měli stihnout, upozorněte na termín v poznámce u objednávky. Je také nutné počítat s rozvozem na prodejnu a to 1× týdně, tím se může termín dodání zpozdit. R. Beranová, Lagoon foto

Kateřina Hasoňová

Ještě jeden dotaz. objednávka je již odeslaná. je možné, z Vaší strany, upravit hrany fotek na všech hrníčcích? myslím tím – rozmazat do ztracena.. děkuji moc

Lagoon Foto

Dobrý den, pokud to bylo uvedeno v poznámce v objednávce, tak zhotovíme a upravíme fotografii dle pokynů. Pokud jste tento požadavek neuvedla do objednávky, kontaktujte nás s číslem zakázky na e-mailu blazek@lagoonfoto.cz R. Beranová, Lagoon foto

Kateřina Hasoňová

Dobrý den, dnes jsem učinila objednávku. celkem 3 různé hrníčky. vše šlo v pohodě :-) jeden kód je načten oficiálně. ale další dva kódy jsem Vám napsala do zprávy.. jelikož jsem v poznámce uvedla popis k hrníčku..tak snad proběhne vše v pořádku.děkuji a už se těšíme..

Lagoon Foto

Dobrý večer, ano, takto je objednávka v pořádku, děkuji. Systém je naprogramován na jeden slevový kod, ale vložením dalších kodů do poznámky se objednávání více kusů hrníčků urychlí neboť není nutné zadávat více objednávek. Doplatek bude vždy jen poštovné 69 Kč Zásilkovna nebo 129 Kč GLS, doručení na naše prodejny je zdarma, celkovou cenu zakázky, prosím, ignorujte. R. Beranová, Lagoon foto

Ivana

Dobrý den nevím kam mám nahrát fotografii ???zvolím typ hrnečku a pak jak dále? Musím první zapalat voučer nebo mohu hned?…nepochopila jsem děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den , vyberete hrníček, nahrajete fotografii, volíte způsob dopravy ,..... Ano, v prvé řadě zakoupíte voucher na Slevomatu a pak již zadáte zakázku na www.lagoonfoto.cz -systém Vás navede,.. R. Beranová, Lagoon foto

Lea

Dobrý den, chci se zeptat, v jaké kvalitě by měla být fotografie, aby byl výsledek uspokojivý. Pokud by fotografie nebyla v dostatečné kvalitě, budu o tom informována? Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, pro potisk hrníčků vyhovuje velikost 1 MG, fotografie musí být ostrá. Pokud uvedete požadavek do poznámky, že chcete zkontrolovat kvalitu fotografie, kolegové Vás budou informovat. R.Beranová, Lagoon foto

Lucie Nečasová

Dobrý den, zkoušela jsem vytvořit objednávku na hrníček, ale fotografie se mi v náhledu zobrazuje poměrně malá, takto bude vypadat hrneček ve skutečnosti, nebo po vytisknutí na hrnek, bude fotografie větší?
A ještě bych se chtěla zeptat, jak vložit případně dva obrázky? Přímo na stránce u tvorby hrnečku to nelze.
Děkuji a pěkný den L.N.

Lagoon Foto

Dobrý den, náhled fotografie na hrníčku, který vidíte v objednávce, je pouze informativní ohledně umístění fotografie na hrníčku. Fotografii tiskneme na hrnek zhruba ve velikosti 8×12 cm, záleží na fotografii, zdali je na šířku nebo výšku. Do objednávky lze vložit 3 fotografie najednou, popis ke zpracování lze upřesnit v poznámce. R. Beranová, Lagoon foto

Max Mlsný

Dobrý den, platí i na stříbrný/zlatý hrnek? Případně s uchem srdce?
 Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, nikoliv, akce je na bílé hrnečky nebo barevné = hrníčky s barevným vnitřkem nebo barevným uchem, je možno vybírat ze všech dostupných barev na e-shopu. R. Beranová, Lagoon foto

Lenka Chmelařová

Dobrý den, vyplňuji formulář pro vyzvednutí hrnečku, ale vůbec mě to nenabízí osobní odběr zdarma, jak mám postupovat? Děkuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, v kroku 4 objednávky dáte Platba :„Prodejny Lagoon pouze Slevomat“ dále Doprava: a vyberete konkrétní prodejnu. R. Beranová, Lagoon foto

Vendula

Dobrý dne, chci si objednat hrníček, ale nechci si nic instalovat do počítače, pak mi to nejde smazat. Je možná jiná varianta například zaslání na email? Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, naše objednávka je on-line, je velice jednoduchá a není nutné instalovat žádný program. V e-shopu si vyberete hrníček a vložíte fotografii v jpg a vyplníte kontaktní údaje, způsob dopravy a vložíte slevový kod. Je možné zaslat i objednávku e-mailem na adresu potisk@lagoonfoto.cz . R. Beranová, Lagoon foto

Jakub Vaniš

Dobrý den, je možné na hrneček umístit obrázek a text, rád bych udělal hrneček s jménem a fotografii.. lze?

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, je to možné, v objednávce do políčka poznámka uveďte text a jeho popis, příjemný den, R. Beranová, Lagoon foto

Jiří Bareš

Dobrý den, objednal jsem si hrníčky, Ale nechce mne objednávka pustit pře záložku „doprava“. Je tam pouze osobní odběr a ne zásilkovna ?!
Zrovna tak tam není záložka voucher – dal jsem to do slevového kodu a ostatní do zprávy. Je to tak možné ? Při četu mi paní nebyla schopná poradit, Celkově je mi jeví objednací formulář značně nedokonalý. Celkově to na mne činí velice negativní dojem. Jak tedy postupovat – nebo lze někomu zatelefonovat – tento způsob psaní je také značně nepružný ! B.

Lagoon Foto

Dobrý den, můj telefon je 603150915, lze mi telefonovat kdykoliv, tento kontakt je uveden u akce a určitě ráda pomohu. V-eshopu u objednávání hrníčků je upozornění – avizo, jak postupovat, pokud je objednáváno více kusů v jedné objednávce, stačí napsat kody do poznámky a cenu neakceptovat. Váš doplatek je poštovné 69 Kč do Zásilkovny nebo 129 kurýrem GLS, pokud požadujete platbu dobírkou, přičítá se 30 Kč za dobírku. Tyto poplatky jsou u akce uvedeny a v tomto avizu také. Pokud tedy požadujete dodání do Zásilkovy, zvolte, prosím, platba předem nebo dobírka, následně z menu způsob dopravy – zde je Zásilkovna, GLS nebo DPD, pokud zvolíte Zásilkovnu, rozbalí se menu s výdejními místy. Věřím, že vše bude v pořádku, příjemný den, Renata Beranová

Peťa Adamčík

Dobrý den, za jak dlouho je možné osobní vyzvednutí v Ostravě v Avionu,. pokud bych objednal dnes, je možné vyzvednout později až budu mít cestu kolem, třeba až v Lednu ?

Lagoon Foto

Dobrý den, zakázky na prodejnu v Avion Ostrava vozíme každý čtvrtek, doba zpracování je minimálně 2–5 pracovních dnů. Je možné vyzvednout hrníček až v lednu, uveďte však tento termín do poznámky, aby Vás kolegové z prodejny nevyzývali k vyzvednutí zboží. R. Beranová, Lagoon foto

Žaneta Zlatníková

Dobrý den, když si u vás objednám více hrníčků, budu platit jen jedno poštovné?

Lagoon Foto

Dobrý den, za jedno poštovné lze zaslat až 6 hrníčků, R. Beranová, Lagoon foto

Lucie

Dobry den,
jak velka fotka muze na hrnicku byt? A musi byt jen na vysku nebo i na sirku?
Predem dekuji za odpoved
 Lucie

Lagoon Foto

Dobrý den, fotografie může být na hrníčku na výšku, na šířku i čtvercový formát, rozměr potisknuté plochy může být až cca 8×20 cm a potisk lze realizovat téměř po celém obvodu hrníčku kromě plochy u ouška. Doporučuji fotografii na šířku. Pokud se týká kvality dat, stačí 1 MG, R. Beranová, lagoon foto

Mirka Dvořáková

Dobrý den, bylo by možné dát 2fotografie ( každou z jedné strany) na 1hrneček ? Děkuji za odpověď

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, je to možné, lze nahrát 2 fotografie k jednomu hrníčku do objednávky, umístění fotografií, upřesněte, prosím, do poznámky v objednávce. R. Beranová, Lagoon foto

Michaela Tizova

Dobry den,chtela bych se zeptat… Chtěla jsem zakoupit dva hrnečky a po jednom je zaslat na Slovensko,vzdy na jinou adresu,je to možné? A pokud ano,kolik bude poštovné? Moc děkuji za odpověď.

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, na Slovensko také zasíláme, je možné platit i v €, doručení do Zasielkovni je 3,40 €, Slovenská pošta 3,50 € nebo kurýr GLS 5,50 €. Ve Vašem případě zaslání na 2 adresy uveďte vše do poznámky k objednávce nebo zadejte 2 objednávky s již konkrétní adresou dodání. Náš objednávkový systém je přizpůsoben na odesílání do ČR i na Slovensko. R. Beranová, Lagoon foto

Jana

Osobní odběr je tedy možný v Praze- Galerie Harfa, ano?
 Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, v Galeii Harfa je naše vlastní prodejna, odběr je zde zdarma. R. Beranová, Lagoon foto

Lenka Kasalá

Dobrý den,
jak mám vložit kód druhého voucheru do objednávky? žádný další řádek pro zadání dalšího kódu není k dispozici.
 děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, další kody, prosím, uveďte do poznámky. Pokud požadujete poštovné do Zásilkovny či GLS, Váš doplatek bude poštovné, cenu za hrníčky , prosím, ignorujte. Náš systém není bohužel připraven na více produktů, ale takto se to dá také vyřešit, děkuji za pochopení, R. Beranová, Lagoon foto

Hana K.

Zajímalo by mne, jak zvolím konkrétní barvu barevného doplňku. Chtěla bych jeden modrý a jeden červený, je to možné?

Lagoon Foto

Dobrý den,
barevnéí hrníčky vybíráte přímo na našem e-shopu, můžete volit všechny barvy, které jsou na e-shopu, nabídka zde na Slevomatu není nijak omezená pouze na určitou barvu, platí tedy na barevné hrníčky jak varianta barevné ucho, tak barevný vnitřek, Pouze do políčka slevový kod prosím uveďte slevový kod, cena se odečte. R. Beranová, Lagoon foto

Lucia Kouřílková

Dobrý den,je možné skombinovat na jedno poštovní hrnek i vyvolání fotek,když se oboje dá do jedné objednávky? Moc děkuji za odpověď

Lagoon Foto

Dobry den. Fotosberna je samostatna, je nutne zadat dve samostatne objednavky a pozadat o slouceni za jedno postovne na meilu beranova@lagoonfoto.cz. dekuji. R.Beranova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru