Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohádkový pobyt na Orlíku v luxusní vile až pro 12 osob + neomezené wellness

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Rezidence Orlík a.s. Střední Čechy (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka

Dobrý den,

psala jsem v neděli email s dotazem na který mi zatím nikdo z hotelu Orlík neodpověděl, zkouším na uvedené telefonní číslo volat několikátý den v různou denní dobu a nikdo mi to nebere. Nikdo tam nefunguje? Děkuji za odpověď.

Hotel Orlík

Dobrý den, v průběhu ledna a února má hotel omezený provoz vždy od neděle (odpoledne) do úterý. Recepce vyřizuje korespondenci postupně. Není možné, že máte špatný kontakt? Tel. číslo je 602 359 388. Pokud by jste měla problém, můžete kontaktovat přímo mne na 702 007 554. Ale spousty času trávím aktivně u recepce a mohu říci, že vždy voláme hostům zpět na případný zmeškaný hovor. Velice se omlouvám, muselo dojít pouze k nedorozumění.

Míša

Dobrý den, kdybych chtěli dvě noci byla by cena dvojnásobek nebo by byla nějaká lepší nabídka? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo,

ano přesně tak, je nutné v tomto případě zakoupit tedy dva vouchery.

Děkuji a přeji vám krásný den. Míša

Pavel Koukal

Dobrý den,chtěl bych u Vás s rodinou oslavit kulatiny se slavnostní večeří v termínu 11.8.-13.8.2017.Předem děkuji za odpo.

Hotel Orlík

Dobrý den, tento termín máme plně obsazen. Tyto balíčky se nevztahují na letní pobyty. Děkuji za pochopení.

Markéta

Dobrý den jaká je cena za 1 malého psa za 1 osobu. Děkuji Rytychová

Hotel Orlík

Dobrý den, cena za psa je 400,–/noc.

Hynková Veronika

Dobrý den,
bylo by volno v termínu 9.- 11. 12.?
Mnohokrát děkuji za odpověď,
V. Hynková

Hotel Orlík

Dobrý den, volno máme pouze pro vilu standard 9–10.12 a pro vilu luxus 10.-11.12. Možné je se přestěhovat z jedné vily na druhou a tím zde trívit celý víkend.

Filip Kalaš

Dobrý den, máte volný termín během silvestra? Diky za odpověď

Hotel Orlík

Dobrý den, Silvestrovský termín áme již plně obsazen.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru