Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Splněné předsevzetí: Se sušenými plody goji opravdu zhubnete

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavla Kvasnáková

dobrý den nikde jsem se nedočetla zda se bobule konzumují vyluhované v čaji nebo se jí celé

TopLeky.cz

Dobrý den,

posílám tipy na konzumaci

sušené plody goji důkladně operte v teplé vodě. Pokud máte raději šťavnaté ovoce, pak oprané a propláchnuté plody goji narovnejte na hluboký talíř a zalijte (destilovanou) vodou tak, aby bylo právě ponořené. Namočené je nechte do doby až změknou. Dejte však pozor, aby jste je neměli rozbředlé. Pokud ovoce nespotřebuje všechnu vodu z talíře, pak jste jí použili příliš mnoho. Takto připravené ovoce uschováme do upotřebení v chladu.

Dochucování čajů – zkuste si plody kustovnice přidat také do čaje. Plody nechte vyluhovat cca 15 minut. I takto použité plody lze následně konzumovat.

Osvěžující výluh – Goji vařte asi jednu lžíci kustovnice (cca 9–10 g) ve 1/4 litru vody po dobu 5–10 minut a vývar vypijte, bobule můžete také sníst.

Výluh dlouhověkosti – 8 lžic (cca 80 g) plodů vložte do 1 litru 40% lihu a nechejte luhovat po dobu 2 měsíců. Po této době můžete dosladit medem a užívejte 3 lžíce i s plody 2× denně nalačno.

Děkuji

Přeji hezký den

Brychta

Eliška Zuzčáková

Dobry večer,chci se zeptat co mam dělat s plesnivou zasilkou co jsem obdržela.
A ješte ke všemu byl poškozeny obal a s tydenim zpoždenim to bych ješte přežila.Ale,že zasilka byla poškozena a plesniva,tak to mě dorazilo.Děkuji za odpověď

Jitka Ondráčková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s dobou spotřeby, jelikož dneska jsem si vyzvedla kilové balení v zásilkovně a na něm je datum spotřeby 30.4.2017? Nikoliv jak uvádíte do 29.10.2018. Tak jsem dost zklamaná, takhle krátkou dobu spotřeby jsem fakt nečekala. Jitka

Radmila Bláhová

Dobrý večer.
Já jsem to těžké operaci a nemohu nikam na zásilkovnu – nebudete zasílat poštou ani ty kilovky? Díky za odpověd´.

TopLeky.cz

Dobrý den,

takovou službu bohužel neposkytujeme, ale pokud napíšete někam do poznámky žádost o odeslání poštou, tak vám to takto pošleme.

Děkuji

S přáním hezkého dne

Brychta

Jana Molinova

Dobry den, jiny způsob doručení není? Diky Molinova

TopLeky.cz

Dobrý den,

bohužel, možný je pouze odběr u Zásilkovny.

Děkuji

S přáním hezkého dne

Brychta

Martin Kusmič

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli je původ opravdu z Číny, nebo je to vypěstováno v jiné zemi, děkuji.

TopLeky.cz

Dobrý den,

kustovnice je opravdu pěstována a dovážena z Číny.

Děkuji

S přáním hezkého dne

Brychta

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru