Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt u Adršpachu pro dva s polopenzí a s možností využití sauny či solária

4,5 / 5 Penzion Tereza Náchod (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Mariia

Dobrý den, chtěla bych zjistit, mate-li volný pokoj pro 2 od 26.1–28.1nebo 27.1–29.1?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Mario,

termín 26.1. – 28.1. je ještě stále volný, můžete si ho tedy zarezervovat, ať vám ho nikdo nevyfoukne :-)

Krásný den. Míša

sarkaDobrý den.

Dobrý den.Kolik by stál pobyt pro 2 osoby v termínu.15.4­.až17.4.Veliko­noce.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko,

termín je ještě volný, rychle se však plní, určitě tedy neváhejte s rezervací :-)

Krásný den. Míša

Petr Skořepa

Dobrý den,meli bychom zájem o strávení Silvestra na Vašem penzionu. Jednalo by se o dvojlůžkový pokoj . Prosím kontaktujte zda lze toto využít a jaká je cena. Děkuji

Penzion Tereza

Dobrý den,Volný pokoj ještě máme,cena je uvedena na stránkách slevomatu.Pro info můžeže volat 602 411 808
Tereza Vachoušková

kornelia ricks

od 25.12. tak 3–4dny, dle moznosti… ale vedela jsem ze to pak bude kolem 7500kcs je to spravne?

Penzion Tereza

Dobrý den, pokud chcete vánoční pobyt,tak je cena dvojnásobná. / .Můžete mi zavolat na tel. – 602 411 808 pro bližší informace .Penzion Tereza

kornelia ricks

my by jsme potrebovali pro 3 dospele(deda s nama) klidne v jednom pokoji…byly by nevco volne pres vanoce a za kolik

Penzion Tereza

Dobrý den,napište mi přesné datum,kdy byste chtěli přijet – na e-mail penzion.tereza@iol.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru