Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Romantika, výlety a neomezená konzumace vína v pohádkové krajině jižní Moravy

4,5 / 5 Penzion Mlýn Sedlec Mikulov (mapa) 231 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Irena Škvařilová

dobry večer,chci se zeptat, rezervovala jsem si termin od 2.8. DO 6.8.2O17 pro 2osoby/5dni,4noci achci jet ještě s dvěma dětmi 11,13 LET.Uplatnuji slevomat.můžete mi prosím spočitat cekovou cenu ubytování a jak mám postupovat,ještě jsem nikdy přes Slevomat nenakupovala.děkuji Škvařilová

Penzion Mlýn Sedlec

Dobrý den paní Škvařilová, Vaši předběžnou rezervaci na třílůžkový pokoj jsem dohledala, ale bohužel na toto ubytování nebudete moci využít voucher. Voucher můžete uplatnit na ubytování pouze do 28.4.2017. Poprosím tedy o změnu termínu nebo potvrzení rezervace v uvedeném termínu, kdy Vám pošleme zálohový formulář. S pozdravem Baťková Iveta (v případě dalších dotazů nás kontaktujte na e-mailu recepce@mlynsedlec.cz nebo na tel. 725 700 111)

Razímová Michaela

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte volno v termínu 3.-5. dubna, pro 2 osoby. Děkuji.

Penzion Mlýn Sedlec

Dobrý den, v termínu 3.-5.4.2017 máme ještě volný pokoj. V případě zájmu kontaktujte recepci Mlýn Sedlec 725700111
Přeji pěkný den, Petr Husák

Jana Maradová

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, zda bude možné se u Vás ubytovat v termínu od 19.5.2017 – 22.5.2017 přes Slevomat. Již jednou jsme byli u vás ubytováni a byli jsme velice spokojeni.

Penzion Mlýn Sedlec

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o nás, ale bohužel voucher můžete využít pouze do 28.4.2017. Bať­ková Iveta

Mičechová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, které víkendy máte ještě do konce platnosti voucheru volné. Děkuji za odpověď

Penzion Mlýn Sedlec

Dobrý den, víkendy v dubnu a víkend 24.-26.3.2017 jsou obsazeny. Ostatní víkendy nemáme zcela zaplněné.
Baťková Iveta

Brůžková Šárka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by byl problém, kdybychom k Vám přijeli s pejskem anglického buldoka??Děkuji za odpověď. Brůžková

Penzion Mlýn Sedlec

Dobrý den, pejska si s sebou určitě vzít můžete. Za psa se doplácí 100,– Kč/den.
Baťková Iveta

Zuzana

Dobrý den, termíny v dubnu víkendové jsou ještě volné?

Penzion Mlýn Sedlec

Dobrý den, bohužel víkendy v dubnu jsou již plné.
Baťková Iveta

Lenka

Dobrý den,
Měli byste volno v termínu 15.-17.4.? Pro 2 osoby + malý pes? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko,

moc mě to mrzí, ale bohužel termín je již plně obsazen :-(

Děkuji a přeji vám krásný den. Míša

Šárka Procházková

Dobrý den, prosim dá se nabídka využít ve dnech 5.-8.5. Příp jiný termín v květnu? Děkuju Procházková šárka

Penzion Mlýn Sedlec

Dobrý den, voucher lze uplatnit do 28.4.2017. A je­likož nemáme obsazeny ještě všechny termíny do tohoto data, jiné termíny nenabízíme. Děkuji Baťková Iveta

Andrea Schneiderová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak je myslena neomezená konzumace-jaké víno, jaké je otevírací doba, kdy můžeme víno konzumovat a zda se to dá využít i ve sklípku o kterém zde píšete.
 Děkuji

Penzion Mlýn Sedlec

Dobrý den,
součástí pobytového balíčku je neomezená konzumace vína po dobu pobytu, resp. po dobu otevírací doby restaurace. Vína, která nabízíme jsou ze ZD Sedlec http://www.sedleckavina.cz/
Otevírací doba restaurace je od 11 – 22 hod. Co se týká sklípku, resp. vinárny, je otevřena vždy po dohodě se zákazníky.

Pěkný den, Petr Husák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru