Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nerezové termohrnky s brčkem: cool design, skvělá izolace, dlouhé udržení tepla

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie

Dobrý den, jaký objem mají hrnečky? Není to rozepsané. Ty za 319 Kč jsou 500 ml? A ty za 299 Kč jsou 350 ml? Děkuji, Lucka

Jenifer.sk

Dobrý deň, pri každom hrnčeku je to napísane v pravo pod cenou. Ďakujeme

Lenka Olexová

Dobry den, hrnek mi tece… Vubec se takto bohuzel neda nosit v batohu ani tasce. Chtela jsem se zeptat, zda se jedna o vadny kus nebo tu klamene spotrebitele? Dekuji za odpoved.

Jenifer.sk

Pekný deň, pravdepodobne sa jedná o výrobnú chybu. Nemali sme zatiaľ takéto reklamácie. Výrobok je potrebné zaslať na reklamáciu na adresu, ktorú ste mali uvedenú priamo na poučení s tovarom v balíčku.

Martina

No kdyby to šlo vybrat tři hrnky, tak se neptám.

Martina

Chtěla bych koupit tři hrnky (mám tři děti) a nechci platit třikrát poštovné. Dá se to nějak zařídit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

samozřejmě, stačí si vytvořit objednávku a tři kusy vložit společně do košíku a je to :-)

Hezký den. Míša

Olga Valčuhová

teď jsem našla kod poslali jste mi 1385

Jenifer.sk

Dobrý deň, kontaktujte nás prosím mailom na info@jenifer.sk, termohrnček obratom vymeníme a pre pôvodný pošleme kuriéra. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú chybu, kt. vznikla na našom sklade. Ďakujeme

Olga Valčuhová

Dobrý den, tak jsem se na hrnek těšila ,přišel později než měl a ještě jiný. Já objednala OD 1395 a přišel jiný a menší

Jenifer.sk

Dobrý deň, kontaktujte nás prosím mailom na info@jenifer.sk, termohrnček obratom vymeníme a pre pôvodný pošleme kuriéra. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú chybu, kt. vznikla na našom sklade. Ďakujeme

Pavlína H

Dobrý den,

poslali jste mi špatný motiv, místo 1385 dorazil 1395.

Jenifer.sk

Dobrý deň. Kontaktuje nás prosím mailom, veľmi sa ospravedlňujeme ak vznikla takáto chyba. Hrnček obratom vymeníme. Ďakujeme

Vlaďka Černá

Dobrý den, tento hrnek je vyrobený v Polsku? Děkuji za odpověď

Jenifer.sk

Dobrý deň. Značka ODELO je poľský výrobca, my sme jeho priamym zástupcom pre SK a CZ. Konkrétne hrnčeky sa vyrábajú v Číne, tak ako drvivá väčšina produktov sveta. Ide o špičkový výrobok najvyššej kvality. Ďakujeme

Radka Matyšová

Dobrý den, dá se brčko vyndat a pít i bez brčka? Děkuji Radka

Jenifer.sk

dobry den, ano mozete ho aj vybrat. dakujeme

Eva ostrá

Dobrý den, za jak dlouho mi hrnek dodáte, spšchám:-)

Slevomat.cz

Dobrý večer, Evi,

doba doručení je 7 pracovních dní od přijetí platby.

Hezký zbytek dne. Míša

Vendula Paroubková

Dobrý den, předem se omlouvám za hloupý dotaz, ale už jsem se jednou spálila, tak se raději ptám: Když do hrnku naleji horké kafe je nějak odizolovaný nebo bude horký? Ještě by mě zajímalo jestli (třeba i mimo slevomat) máte v nabídce černý hrnek, nebo černý se stříbrným? Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Jenifer.sk

Dobrý deň, hrnček má dvojitú izolačnú stenu a keď doň nalejete horúcu kávu, tak steny nebudú páliť. Všetky dostupné modely hrnčeku sú v akcii na Slevomate a pripravujeme ešte nerezové hrnčeky a termofľaše. Ďakujeme

Hanka

Dobry den, rada bych se zeptala na brcko. Lze nejak vymenit, je nejaka nahrada?

Jenifer.sk

Dobrý deň, brčko sa dá vymeniť. Máme ich objednané od výrobcu, dostupné budu až začiatkom budúceho roku. Ďakujeme

Hrnčálová

Dobrý den,
Šlo by místo PPL použít např. Balík na poštu? S PPL se většinou nikdy nemůžu shodnout na čase…
Děkuji, Hrnčálová

Jenifer.sk

Dobrý deň, keď budete mať zakúpený kupón, kontaktuje nás prosím mailom na info@jenifer.sk alebo tel. a nájdeme riešenie. Ďakujeme

Petr Čudlín

Dobrý den,dle obrázku může být hrnek velký i 500ml?

Jenifer.sk

Dobrý deň, v ponuke sú 2 veľkosti hrnčekov 350ml a 500ml. Pri každom hrnčeku je tento údaj zobrazený v popise pod kúpiť. Ďakujeme

Romana M

Dobrý den, zajima me jestli hrnek tece pri naklopeni? (Jako jestli mi vytece v kabelce…)

Jenifer.sk

Dobrý deň, pokiaľ je zavretý tak nič z neho nevytečie. Ďakujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru