Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské a pánské kožené rukavice

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

RobertB

dobrý den, jde o obvod dlaně – měřený například krečovskou mírou nebo spíš šířku dlaně? To co je na schematickém obrázku vypadá spíše jako šířka dlaně…

Šály Isabelle

Dobrý den,
jedná se o obvod dlaně, nicméně případně vám můžeme velikost vyměnit. Hezký den

Jiří

Dobrý den, nedaří se mně koupit na vašich webových stránkách (nejde nic zadat) pánské rukavice velikosti L s osobním odběrem. Prosím o radu jak mám postupovat.
Děkuji za včasnou odpověd Jiří

Šály Isabelle

Dobrý den,
akci kupujete zde na slevomatu, zvolíte si formu dodání (osobní odběr), po zaplacení je objednávka aktivní a je obratem vyřízena a jste informován e-mailem o možnosti vyzvednutí. Hezký den

martina

Dobrý den, prosím z jakého materiálu je podšívka rukavic? Děkuji.

Šály Isabelle

Dobrý den,
jedná se o tzv. semišovou podšívku z umělého materiálu, která je velmi příjemná a hřejivá. Hezký den

Gabriela

Dobrý den, koupila jsem u vás 23.11. pánské rukavice (zaplatila je i s dopravou do Chrudimi) a včera mi poštou místo rukavic přišel šátek. Psala jsem na vaši infolinku, ale žádná odezva. (Rukavice stojí 349,– a šátek 149,–Kč). Jak napravíte tento omyl vašeho obchodu, abych se dočkala svých objednaných a zaplacených rukavic a neměla s touto popletenou objednávkou už žádnou práci ani stres na víc? Jsem touto objednávkou velmi zklamaná. Rukavice mají být dárek k vánocům.

Šály Isabelle

Dobrý den,
již jsme vám včera psali ohledně kompenzace a samozřejmé výměny zboží, chyba vznikla zaměněním ID objednávek přímo v expedici, za což se vám samozřejmě omlouváme. E-mail vám nyní zašleme ještě jednou, bude nutné zboží zaslat zpět na naší adresu, vrátíme vám poštovné, zdarma zašleme správné zboží a přibalíme malý kompenzační dárek. Ještě jednou se vám omlouváme. Hezký den

Tereza

Dobrý den,
dle rozměrů ruky mám velikost S (8 cm), ale mám dlouhé prsty, tak mi dost často malé velikosti nejsou v rámci délky. Je možnost změřit i tuto velikost?
Děkuji.

Šály Isabelle

Dobrý den,
v tom případě bychom doporučili větší velikost, samozřejmě lze případně vyměnit. Pokud byste nás navštívila na výdejním místě, můžete rovnou vyzkoušet více velikostí, ideální pro vás by vám pak byla vydána. Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou linku, nebo na e-mail info@storemix.cz. Hezký den

Martin

Chci koupit rukavice pro přítelkyni jako vánoční dárek, ale nejsem si jist velikostí. Je možné vyměnit rukavice i po vánocích (tedy po době delší než 14 dní)?

Šály Isabelle

Dobrý den,
ano samozřejmě lze případnou výměnu uskutečnit i po vánocích. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru