Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Chutná svačinka z grilu: Kebab s porcí hranolků, salátem a dresinkem

4,4 / 5 Super Doner Kebab (3 pobočky) Praha - Vršovice  (mapa) 955 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jindřich

Dobrý den, sice mě nezajímá, jestli je maso halal, ale pobavilo mě, kolik se pod nabídkou kebabu objevilo „slušných Čechů“ zfanatizovaných a zblblých mediální masáží a lídry okresního formátu typu Okamura, Konvička a A. Bartoš. Zkuste milý čecháčci navštívit někdy obyčejná česká jatka a pak vám taky bude jedno, jestli je maso halal, košer, nebo od Babiše.
PS: Proti vašemu kultu pivní zábavy, buranské xenofobie a řízku je průměrný Arab na špičce vývojového řetězce. ;-)

Michal

Budete nabizet v ramci pristi nabidky take ukrizovani nejakeho bezverce se slevou ? Fakt mne zajima jak muze Slevomat klesnout na takovou uroven ze nabizi halal produkty a jeste neni schopen ani pravdive odpovidat na dotazy o puvodu masa.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale,

moc se omlouvám za delší reakční dobu, zjišťovali jsme pro vás více informací. Nicméně mám pro vás dobrou zprávu, nejedná se o halal maso.

Hezký den. Míša

Otto Ečer

Dobrý den, do kdy máte otevřeno? Všední dny a víkendy? Díky…

Slevomat.cz

Dobrý den, Otto,

o jakou pobočku máte zájem? U každé je vždy uvedena otevírací doba :-)

Hezký den. Míša

Tereza

Dobrý den,

proč Váš slevový portál SLEVOMAT podporuje HALAL ?
To budu jíst raději kamínky, než využívat nabídky na jídlo podobného rázu.
Nabízené by mělo být okamžitě odstraněno..na každém balení to napsané (je x není halal). Takže bude někde chyba… nevím, co by na to řekla ČOI, nebo SVS. To, že neřešíte s dodavatelem je závažná chyba.

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo,

moc se omlouvám za delší reakční dobu. Zjišťovali jsme pro vás informace o masu a mám pro vás, doufám, dobrou zprávu. Nejedná se o halal maso :-)

Krásný den. Míša

Andrea Benešová

Takže je halal. Dobrou chuť! :-(

Peter

je to maso HALAL ???

Super Doner Kebab

Dobrý den, maso nám dodává německá firma podle naší specifikace chuti a kvality masa. Dodavatel splňuje veškeré hygienicke standardy EU, aby maso bylo halal jsme s nimi neřešili.

dali

Proc vase nabidka neplati v Dejvicich a dnes se objevila totozna nabidka od vasi pobocky v Dejvicich? Nemuzete se domluvit, aby byl univerzalni voucher, ktery jde uplatnit kdekoliv ?

Super Doner Kebab

Dobrý den, omlouváme se, ale z účetních důvodů to takto udělat nemůžeme, i když bychom chtěli. Tuto možnost jsme studovali.

Václav Špetlík

Také bych prosil o odpověď, zdali je maso HALAL. Nehodlám podporovat tyhle zvrácenosti primitivů, kteří nedokážou pochopit, že už je 21. století. Předem děkuji za odpověď.

Andrea

Je maso halal??? Nerada bych tuto zvrácenost podporovala :-(

Mila

Mě by také zajímalo jestli je to halal maso.

janas

Hezký den. Je možné voucher použít i v další pobočce v Dejvicích? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Janasi,

moc mě to mrzí, ale bohužel v Dejvicích to nelze využít. Určitě vám však stojí za cestu, můžete se stavit po cestě na trhu :-)

Hezký den. Míša

Jan

Dobrý den, nikde ve vaší nabídce nemohu najít uvedený bramborový salát. Nabízíte jej? Děkuji

Míra

Jde o halal maso?

Matouš Pravda

Já bych chtěl taky ten kebab vyměnit za vepřový řízek, ale hranolky nevadí, budu něco doplácet?

Slevomat.cz

Dobrý den, Matouši,

moc mě to mrzí, ale bohužel výměna možná není. Řízek budete mít teď na Vánoce, ochutnejte kebab :-)

Hezký den. Míša

Veronika

Dobrý den, take se priklanim k variante bez hranolku. Je možná výměna za durum? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veru,

moc mě to mrzí, ale bohužel varianty nelze nijak měnit. Určitě si pochutnáte i na této variantě :-)

Hezký den. Míša

.

Dobrý den, je možné vyměnit kebab za řízek, hranolky za bramborový salát a vyzvednutí na provozovně za obsloužení u mě doma? Nemám rád kebab s hranolkama a cizí prostředí.

Slevomat.cz

Dobrý den,

to je supe nápad, ale bohužel to zatím nejde :-( Ale děkujeme za tip, byl by to hezký vánoční dárek :-)

Krásný den. Míša

Martina Kadlecová

Dobrý den, je možné odnést sebou? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marti,

Ano samozřejmě, můžete si pochutnat z postele či u televize :-)

Hezký den. Míša

Hana V.

Dobrý den, je možná výměna hranolů za jinou přílohu? Nemám ráda smažené hranolky. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

moc mě to mrzí, ale bohužel výměna není možná :-( Můžete si doma k tomu udělat salátek :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru