Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kvalitní bavlněná prostěradla z jersey v mnoha barvách a velikostech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

iva

Dobrý den,
objednám si zboží a pak platím v zásilkovně? Nebo musím platbu zaslat předem. Děkuji I.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo,

nejdříve je nutné vytvořit objednávku a poté zaplatit. Zboží vám pak bude již jen doručeno :-)

Krásný den. Míša

Slávka Cudráková

Dobrý den, před chvíli jsem poslala objednávku na prostěradla v ceně 795,–Kč a zapomněla jsem přiobjednat prostěradla v rozměru 140×200 modrý 2 ks tak se ptám jestli se dá změnit objednávka .Zatím se platba neposlala. Děkuji Slávka

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, pokud jste objednávku neuhradila, tak se k nám jako dodavateli nedostane a bude stornována. Poté můžete vystavit novou objednávku.
Tým AARYAN TRADE

Libuše Klímová

Dobrý den. Máte v nabídce také rozměr prostěradla 140–160 × 200 cm a jaká je cena ? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den v této akci : https://www.slevomat.cz/sleva/1058769-kvalitni-bavlnena-jersey-prosteradla#2686479
nabízíme rozměr 140 × 200 cm.

D.

Dobrý den, rozměr 120×200 v nabídce nemáte, ani neplánujete? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, tento rozměr v nabídce bohužel nemáme a ani jeho zavedení do budoucna neplánujeme.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Lucie Sochůrková

Dobrý den, potřebovala bych vědět kolik cm vysokou matraci jsou dělaný. Děkuji Sochůrková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Milena šulcová

Dobrý den, ráda bych si objednala, ale nikde zmínka o tom zda jsou prostěradla celonapínací či klasická. Pak hledám zásilkovny- jestli ji máte i v Plzni a zboží k vyzvednutí tam.
děkuji Milena

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, popis prostěradel naleznete na slevomat.cz : Kvalitní jersey prostěradlo

Vysoká gramáž (190 g/m²)
Materiál: 100 % bavlna
Je velmi oblíbené pro svoji hebkost a jemnost
Opatřeno všitou gumou
Prostěradla jsou tedy napínací.
Pobočky Zásilkovny lze vybrat na : https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Silvie

Objednala jsem si a nejsem vůbec spokojená. Na jednom prostěradle zeleným díra a na dvojlůžku barvy vínové 2 díry.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ohledně reklamace nás prosím kontaktujte e mailem (objednavky@rodinnybalik.cz), uveďte prosím číslo Vaší objednávky a stručně důvod reklamace popř. fotku reklamovaného zboží. Rádi Vaši reklamaci posoudíme a vyřešíme, tzn., že nové zboží odešleme na naše náklady. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE
Upravit Další Další

Milada Vandlíková

Dobrý den, prosím o info, zda prostěradla při praní pouští barvu. Děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla (jersey) můžete prát v pračce, doporučená teplota je 40 °C. Prostěradla je třeba před prvním použitím alespoň jednou důkladně vyprat v pračce (bavlněný program) s příslušným pracím prostředkem, nejlépe odděleně, aby byly dobře odstraněny zbytkové barvy a nečistoty z výroby. Sušení v sušičce je možné (delší sušení na nízkou teplotu). Prostěradla nelze vyvařovat, mandlovat a bělit. Pokud dodržíte tento postup údržby prostěradel, pak garantujeme stabilitu barev.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte i prostěradla do dětské postýlky velikost cca 70 × 140 cm? Děkuji. S pozdravem Jana

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, dětská prostěradla se objeví v našich dalších akcích v průběhu února 2017. Sledujte naše nabídky na slevomat.cz.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Silvie

Zboží přišlo velmi rychle.Je pěkne,ale u jednoho na velkou postel 2 dírky,které musela zasit .Barva vínová.Sem tam i fleky asi špatně nabarveno.U ze­leného prostěradla ok.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ohledně reklamace nás prosím kontaktujte e mailem (objednavky@rodinnybalik.cz), uveďte prosím číslo Vaší objednávky a stručně důvod reklamace popř. fotku reklamovaného zboží. Rádi Vaši reklamaci posoudíme a vyřešíme, tzn., že nové zboží odešleme na naše náklady. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Katerina Zappova

Dobry den,prave mi doslo od vas prosteradlo a vubec teda neodpovida barve kterou jste meli na obrazku tyr.modra to opravdu neni. Docela dost zklamana.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ohledně reklamace nás prosím kontaktujte e mailem (objednavky@rodinnybalik.cz), uveďte prosím číslo Vaší objednávky a stručně důvod reklamace popř. fotku reklamovaného zboží. Rádi Vaši reklamaci posoudíme a vyřešíme. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Lenka Kmeťová

Dobrý den, dnes dorazila druhá várka prostěradel a jsou super. Moc děkuji za obchůdek a určitě zde nenakupuji naposledy.
Hezký den

Aaryan Trade s.r.o.

Děkujeme za kladné hodnocení. Tým AARYAN TRADE

Markéta krhovjakova

Super prostěradla přišla jsou super jsem moc spokojena

Aaryan Trade s.r.o.

Děkujeme za kladné hodnocení.
Tým AARYAN TRADE

Tereza H.

Dobrý den,

měla bych zájem o variantu 160×180cm. Budete také nabízet tyto prostěradla, nebo to této možnosti neuvažujete? Děkuji a zdraví, Tereza H.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
rozměr prostěradla 160 × 180 cm bohužel nenabízíme.
Tým AARYAN TRADE

Lada Gajecká

Dobrý den,
zaujala mě vaše nabídka.
Potřebovala bych asi poradit- včera jsme si koupili nové matrace,ale jsou vysoké 24 cm. Máme rozměr 90 krát 200 krát 24cm. Uvažuji nad rozměrem prostěradla 220 krát200. ( na jednu postel si 140 krát 90?) Není mi moc jasné ,z jakých barev můžu vybírat. Moc děkuji. Lada Gajecká.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Pokud máte rozměr Vaší nové matrace 90 × 200 × 24 cm, pak doporučujeme zakoupit prostěradlo o velikosti 140 × 200 cm ( na jednu matraci ) , popřípadě prostěradlo 220 × 200 cm ( na obě matrace ). Výběr barev prostěradel v určitém rozměru je patrný z nabídky na slevomat.cz – u každé velikosti prostěradel jsou uvedena barevná provedení.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Markéta krhovjakova

Dobrý den už mám týden zaplacené prostěradla a stále mi nebyly dodány

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, v textu níže zasíláme kopii Vaší objednávky včetně termínu odeslání – 10/01/2017. Vzhledem k tomu, že jste zvolila doručení prostřednictvím ČP, doporučujeme Vám kontaktovat místní pobočku. V případě, že Vám zásilka nebude vydána/doručena, neváhejte nás kontaktovat e mailem (objednavky@rodinnybali.cz) a my Vám zašleme číslo Vašeho balíku.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

7054078283 9. 1. 2017
08:16 Zboží odesláno Markéta krhovjakova
krhovjakova@volny.cz
+420 774 280 5­81 Doručení přepravní službou
Česká pošta
71 Kč 1× Kvalitní bavlněná jersey prostěradla – Kvalitní jersey prostěradlo / zelená | 90 × 200 cm
1× Kvalitní bavlněná jersey prostěradla – Kvalitní jersey prostěradlo / námořnická modř | 90 × 200 cm
258 Kč

Odesláno: 10. 1. 2017

Štěpán Rusek

Dobrý den,

jaké Jersey prostěradlo je vhodné na matraci o rozměrech 220×180×15cm?

 Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , pro tento rozměr matrace doporučujeme zakoupit prostěradlo 220 × 200 cm.

Katy Kate Chludová

Když si objednám vel. 140×200 buse vhodné na vyšší matraci?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla v rozměrech uvedených v nabídce na slevomat.cz jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Pokud zakoupíte větší rozměr prostěradla na matraci o výšce např. 30 cm , určitě bude takové prostěradlo dostačující.

Jana Horáková

Dobrý den, chci se zeptat pro jako maximální výšku matrace jsou jersey prostěradla
 Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce 20 cm.

Veronika

Dobrý den, chtěla bych si objednat tyrkysové prostěradlo ale rozměr 140×200. Bohužel ho již nevidím v nabídce, bude ještě? děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, tyrkysová barva ve velikost 140×200 cm bohužel není momentálně skladem. Sledujte naše akce na slevomat.cz v průběhu února a března.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Irena Urbanová

Dobrý den Kolik prostěradel velikosti 200 na 90 lze objednat na jedno poštovné děkuji Irena

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, na jedno poštovné lze objednat 10 kusů prostěradel.

Ivana Svobodová

Dobrý den, zhruba na podzim jsem u vás koupila prostěradlo, vyzvedla jsem si jej ve Vysočanech.Nyní jsem jej dala pod stromeček a pěkně se páře.Co s tím a jak mám postupovatr?Děkuji vám za rychlou odpověd, Ivana Svobodová

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za dodání nekvalitního výrobku. Kontaktujte nás prosím e mailem (objednavky@rodinnybalik.cz), uveďte číslo Vaší objednávky, stručný popis reklamace a fotku, která ukazuje defekt. Na základě těchto údajů Vaši reklamaci vyřídíme.
Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Baruš Slaná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč jsou fotky jiné, než realita? Objednala jsem sytě zelené prostěradlo a to co přišlo absolutně neodpovídá tomu, co inzerujete. Zelená je úplně „vyblitá“ jsem zklamaná z objednávky, měl to být vánoční dárek, ale tohle nemůžu nikomu dát.

MK

Děkuji za dlouhou odpověď a stručný email. To, že balík se někde ztratí u vás na eshopu je věc jiná a nikoliv to není o doručení Zásillkovny, asi bych se tak ani nedočkala. Když balík teprve včera jste posílali!!!

Lukáš Sokolovski

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli když dnes objednám prostěradlo, tak jestli by bylo možné ještě os. vyzvednutí v Praze na vaší provozovně ve Čtvrtek tj. 22.12.2017 ??
Děkuji Sokolovski

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, objednávky přebíráme od společnosti Slevomat, jakmile jsou uhrazeny. Osobní odběr na Praze 9 jsme schopni připravit následující den po přijetí objednávky. Velice záleží jakou formu úhrady tedy zvolíte, aby se k nám objednávka dostala obratem. Děkujeme . Tým AARYAN TRADE s.r.o.

MK

Dobrý den,
tak znova, když nejste schopni odpověd. Jak je to se s objednaným zbožím??? Na emaily očividně nereagujete, telefonem, že dáte vědět a ani jedno z toho nic? Kdy tedy zboží ověříte. Na zásilkovně asi potřebuji kód k vyzvednutí.

Aaryan Trade s.r.o.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že veškeré zásilky s garancí doručení do 23/12 byly expedovány v termínech uvedených na slevomat.cz. Vzhledem k tomu, že jste zvolili nejekonomičtější způsob doručení přes Zásilkovnu, je nezbytné, abyste vyčkali doručení zprávy s kódem k vyzvednutí. Ten zasílá výhradně společnost Zásilkovna , nikoliv my jako dodavatel. My máme přístup k následujícím informacím ohledně pohybu zásilek: příjetí zásilky- zásilka na cestě – zásilka vydána (další informace prostě nemáme k dispozici). Nejsme tedy schopni Vám jako zákazníkovi napsat přesný termín doručení na Vaše výdejní místo. Běžná doba doručení je v průměru 3 pracovní dny. V současné době se u všech přepravců doba doručení, vzhledem k enormnímu nárůstu počtu doručovaných zásilek prodlužuje. Děkujeme za pochopení Tým AARYAN TRADE

magda

Dobrý den, již jsem vám psala 2× email a do ted nic. Když je dané povlečení doručené na Zásilkovnu, potřebuji kód k vyzvednutí??? Pokud ano, kde jej sežene, nedošel mi od vás email a nic. přitom Slevomat má, že je zboží už k vyzvednutí.

Aaryan Trade s.r.o.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že veškeré zásilky s garancí doručení do 23/12 byly expedovány v termínech uvedených na slevomat.cz. Vzhledem k tomu, že jste zvolili nejekonomičtější způsob doručení přes Zásilkovnu, je nezbytné, abyste vyčkali doručení zprávy s kódem k vyzvednutí. Ten zasílá výhradně společnost Zásilkovna , nikoliv my jako dodavatel. My máme přístup k následujícím informacím ohledně pohybu zásilek: příjetí zásilky- zásilka na cestě – zásilka vydána (další informace prostě nemáme k dispozici). Nejsme tedy schopni Vám jako zákazníkovi napsat přesný termín doručení na Vaše výdejní místo. Běžná doba doručení je v průměru 3 pracovní dny. V současné době se u všech přepravců doba doručení, vzhledem k enormnímu nárůstu počtu doručovaných zásilek prodlužuje.
Děkujeme za pochopení
Tým AARYAN TRADE

Jana

Dobrý den.
Ráda bych zakoupila prostěradlo a osobně vyzvedla v Brandýse. Udává se vyzvednutí do 10ti prac.dnů, ale také to, že je možno vyzvednout jen do 23.12. Zakoupím-li dnes, tedy mohu vyzvednout do 9.1.2017? Nebo funguje firma i ve všední dny mezi svátky?
Děkuji Jana.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, doporučujeme prostěradlo objednat, protože v Brandýse je náš centrální sklad a zboží je zde připraveno k vyzvednutí obratem. Pracujeme i mezi svátky od 9 do 17.30 hodin. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Roman Karásek

Dobry den, objednal jsem a zaplatil kartou online 12/12, bude zasilka pripravena tento tyden k vyzvednuti na Zasilkovne?
 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane,

ano již vidím, že se zboží připravuje k vyzvednutí na vámi vybrané Zásilkovně :-)

Hezký den. Míša

Veronika Velebová

Dobrý den, když dneska odešlu objednávku a zaplatím online kartou a budu chtít doručit do zásilkovny, stihne se to do Vánoc, respektive do 23.12. Děkuji předem za odpověd

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel termín doručení do 23/12 již nemůžeme garantovat. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

eva

Dobrý den,
prosím o info zda jsou tato prostěradla pružná, aby se dobře na postel napnula.
Předem díky za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla jsou dostatečně pružná a lze je dobře napnout na matraci.

Michal__

Dobrý den,

kde jsou prostěradla vyrobena? A odkud je bavlna, ze které jsou vyrobeny?

 Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bavlna pochází z Pakistánu a prostěradla taktéž.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bavlna pochází z Pakistánu a prostěradla taktéž.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bavlna pochází z Pakistánu a prostěradla taktéž.

Vlasta Tvrzová

Dobrý den, prostěradlo na normální jednolůžko je 90×200?

Děkuji Vlasta

Aaryan Trade s.r.o.

Ano, přesně tak.

Romana Dvořákova

Dobrý den zasílala jsem platbu a stále mi nedošel ani informační email či zboží.
Je nějaký problém??

Slevomat.cz

Dobrý večer, Romano,

zasílám tedy ještě jednou, raději však koukněte i do nevyžádan pošty. Nicméně vidím, že vaše zboží se již připravuje k vyzvednutí :-)

Hezký zbytek dne. Míša

M. Veberová

Dobrý den, na jak vysokou matraci je prostěradlo vhodné (90×200)? Děkuji,

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla jsou vhodná na výšku matrace do 20 cm.

Tým AARYAN TRADE

Veru Veru

Dobry den, prosim o seznam pobocek zasilkovny, mela bych zajem o pobocku: frydlant nad ostravici, zda ji mate v seznamu, dekuji predem za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý večer, Veru,

pobočky Zásilkovny můžete nalézt zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Hezký zbytek dne. Míša

Nedbalová

Dobrý den, je možný osobní odběr i o vikendu ?
Respektive v neděli 11.12. ?
Děkuji, Nedbalová K.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel ne, osobní odběry na výdejních místech jsou možné pouze v pracovní dny v dobu uvedenou v reklamě na slevomat.cz.

Lea:)

Dobrý den, je gumička všitá kolem celého prostěradla nebo jen na kratších stranách? Děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , gumička je všitá po celém obvodu prostěradla.

Gabriela Minksová

Dobrý den, dnes by mělo být poštovné zdarma na všech e-shopech, je to tak i u vás, myslím do 12.00 hod? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabčo,

my bohužel nejsme e-shop, ale pouze zprostředkovatelé a poštovné zdarma tedy u nás neplatí :-( Tak abych vás alespoň potěšila, máte ode mě menší překvapení na svém profilu :-)

Hezký den. Míša

Vendula Netáhlová

Zaplatila jsem za prostěradlo 200× 220cm s dorazilo mi 180×200. Když jsem f. AARYAN TRADE s.r.o. kontaktovala a žádala o vrácení 40kč rozdíl za rozměr prostěradla, už nikdo se mnou nekomunikoval a přeplatek nevrátili!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru