Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Osladí vám život: Jogurtový dort s lesním ovocem nebo tvarohový Míša od Kolbaby

4,7 / 5 Cukrárna Kolbaba Brno  (mapa) 227 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zdeňka Agacová

To je super, pokud bude tedy akce nekdy v dubnu, urcite koupime. Diky za superrychlou odpoved Agacova :)

Zdeňka Agacová

Dobty den, je nejaka sance,bze se bude akce opakovat? Urcite bychom dort koupili, ale az koncem dubna. Mate v planu akci opakovat? Diky za odpoved Agacova

Cukrárna Kolbaba

Dobry večer, v Brně se akce konaji pravidelně a myslim, že v Ostravě budou taky.

Děkuji.

Zdeněk Kloc

Markét Hlavatá

Dobrý den, opět mám problém se rezervací i když už je dnes 1.12. Prosím, je to nějaký větší problém nebo pouze u mě a zadávám něco špatně? Děkuji

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, zavolejte mne prosim na čislo: 732131592 ať zjistime oč jde. Děkuji. Zdeněk Kloc

Jana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli tato nabídka platí pouze pro Ostravu, nebo se dá dort vyzvednout i v Brně? Děkuji

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, tato akce je platna pouze pro Ostravu. Brno ma akci svoji.

Děkuji.
S přanim pěkneho dne, Zdenek Kloc

Zuzka Rašková

Zdravím,
kdy prosím objednat dortík na 7.1., stačí v úterý 3.1. anebo raději před svátkama? Díky

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, objednat mužete kdykoli od spuštěni objednavkového systemu, což bude od 1.12. Objednavky si zakaznik provadi sam a to on-line. Takže podle mě idealně hned jak to pujde a nemusite na to už myslet:-)
Děkuji. Zdeněk Kloc

Dagmar

Dobrý den,
na adrese Čs. Legií 145/18, Ostrava jsem žádnou cukrárnu nenašla. Když si objednám dort a chci si jej vyzvednout v Ostravě, je to vůbec možné?

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, Ostrava bude ptevřena 5.12. V tuto chvili jsou polepene vylohy jen našim logem.

Děkuji.
S přanim pěkneho dne,

Zdenek Kloc

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, Ostrava bude ptevřena 5.12. V tuto chvili jsou polepene vylohy jen našim logem.

Děkuji.
S přanim pěkneho dne,

Zdenek Kloc

Hana Halamíčková

Dobrý den,
je nějaká možnost využít tuto nabídku s datem převzetí již na 3.12.2016?
 Děkuji

martin

Potřebuji dort 31.12. Kdy by bylo možno jej vyzvednout?

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, zavolejte mně prosim na telefoni čislo: 732 131 592 a zkusime vymyslet.

Markét Hlavatá

Dobrý den, mám dotaz ohledně rezervace vyzvednutí dortu.
Myslela jsem, že si jej půjde přes online formulář již nyní rezervovat na termíny od uvedeného 5.12. dále. Také je uvedeno, že je nutná rezervace dortu 4 dny předem. Tedy jestli tomu rozumím dobře, není možné si objednat dort na 5.12. protože až tehdy se otevře systém objednávek? Je možná nějaká individuální domluva?
 Děkuji

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, pravě řešime aby se objednavkovy system spustil hned a bylo možné zadavat objednavky, ale i přesto od 1.12. by byl aktivni a lze objednat na 5.12.
Děkuji.
S přanim pěkneho dne,

Zdenek Kloc

Martina Korová

Dobrý den, u nabídky mi chybí zásadní informace – v jakém stavu je dort předáván? Je čerstvý nebo zmražený? Jak ho skladovat? Pokud je zmražený, za jak dlouho po předání dortu bude bez ledových kousků a nerozbředlý a je vhodný k servírování? Jakou má trvanlivost? Předpokládám, že krabice na dort je v ceně, když neuvádíte, že by se měla připlácet. Tak nevím, ale takové informace by se snad měli uvádět primárně a ne až po vyzvání. Aby pak nebyli všichni překvapeni, že si objednali čerstvý dort a dostali zmražený a do toho jim byla ještě účtována krabice, o které na voucheru není ani zmínka. :(

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, naše vyroba je šlehačkova. Vyrobek tedy musi projit mrazem aby se mohl dohotovit. Funguje to tedy nasledovně: den předem se připravy korpusy a krem a druhy den rano se dort doděláva do hotova. Dorty nevydavame zmrzlé. Pokud by se tak stalo, dort nebude určitě ,, rozbředly,, krabice se doplaci na mistě, při vyzvednuti. Myslim, že pokud naš dort ochutnate, budete určitě spokojena a nezustane jen u toho jednoho:-)

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, naše vyroba je šlehačkova. Vyrobek tedy musi projit mrazem aby se mohl dohotovit. Funguje to tedy nasledovně: den předem se připravy korpusy a krem a druhy den rano se dort doděláva do hotova. Dorty nevydavame zmrzlé. Pokud by se tak stalo, dort nebude určitě ,, rozbředly,, krabice se doplaci na mistě, při vyzvednuti. Myslim, že pokud naš dort ochutnate, budete určitě spokojena a nezustane jen u toho jednoho:-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru