Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Obaly Wehncke na lyže, lyžáky a snowboardy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ivana

Dobrý den, u popisu produktu máte napsáno, že zboží lze zaslat i přes Zásilkovnu, ale na webových stránkách prodávajícího tato možnost není. Jak to mám tedy chápat? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ivano,

ano u nás lze zaslat přes Zásilkovnu, protože je to velice oblíbený způsb doručení :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Holidaysport.cz

Dobrý den, doručení přes Zásilkovnu nabízíme pouze pro zákazníky Slevomatu, proto tento způsob dopravy na našem e-shopu není. S pozdravem, P. Blažek, Holidaysport

Kveta Axmanova

Dobry den!
Chtela jsem se zeptat,jestli se do obalu na snowboard vejde SNB delky 157?Zda ten centimetr hraje velkou roli?Dekuji Kveta Axmanova

Holidaysport.cz

Dobrý den, myslím si, že 1 cm by neměl hrát roli a snowboard se tam ještě v pohodě vejde. S pozdravem, P. Blažek

Ludmila

Dobrý den, je nějakým způsobem možné u obalu na boty použít nosný popruh jako u batohu ( na obě ramena) ? Děkuji.

Holidaysport.cz

Dobrý den, je tam pouze 1 dlouhý popruh, takže jako batoh na zádech jej nosit nelze. Lze ale přehodit popruh přes rameno a nosit jako sportovní tašku. S pozdravem, P. Blažek

eva

Zaujalo mne, ale moc nerozumim te sleve (tedy pokud nebydlim v Tecovicich). Na obalu na lyze slevite 30Kc, prebrani v zasilkovne stoji 55Kc. Proc tedy tohle misto nakupu v jakemkoliv kamennem obchode ?

Holidaysport.cz

Dobrý den, moc nerozumím Vašemu dotazu, ale pokusím se odpovědět. Zásilkovna je přepravní služba, která rozváží balíky po celé síti poboček v ČR a vy si pak můžete vyzvednout zboží na Vaší nebližší pobočce. Za tuto službu platíte dopravné 55,–Kč, které se připočítává k ceně za zboží. S pozdravem, P. Blažek

Tereza

Dobrý den,
mám SNB velikosti 158cm, v popisu je maximální délka 156cm, nemáte v plánu přidat k nabídce i větší obal? :)
Děkuji, hezký den
 Tereza

Holidaysport.cz

Dobrý den Terezo, je mi líto, ale větší obaly bohužel v nabídce nemáme, ani nebudeme mít. Děkuji za pochopení. S pozdravem, P. Blažek

Honza

Dobrý den, cituji z popisu " Do obalu se vleze" – prosím, o překlad do čestiny :) Děkuji

Holidaysport.cz

Dobrý den, znamená to „do obalu se vejde“. Kdybyste potřeboval ještě něco přeložit, napište :-) S pozdravem, P. Blažek

Miri

Dobrý den, kolik kusu je možné na jedno postovne?

Slevomat.cz

Dobrý den, Miri,

na jedno poštovné je možné zaslat až 20 kusů a tolik lyží byste určitě sama neutáhla :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru