Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nálož jídla a zábavy: Vezměte kamarády na fantastická žebírka a hodinu bowlingu

4,0 / 5 Areál Ferdinand Ostrava - Krásné Pole  (mapa) 151 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Fabiánová

Dobrý den, prosím pro kolik lidí platí tento voucher? S pozdravem Fabiánová

Areál Ferdinand

Dobrý den paní Fabiánová, voucher ani na 1kg či na 2 kg žeber i pro hru na bowlingu není omezen, avšak množstvím pro jedlíky je vhodný u první varianty cca pro 2 osoby, u varianty druhé doporučujeme pro 4 osoby.
S pozdravem
Areál Ferdinand

Marcela Malinová

Dobry den, chtěla bych si rezervovat 2 kg uzených žeber s přílohou a bowlingem na 17.12., je to sobota, a vy mate napsano jen po-pá, bylo by to možné? dík M

Areál Ferdinand

Dobrý den, o jaké časové rozmezí máte v tento den zájem?

Hana Sopuchová

Až 2 kg uzených žeber s přílohou a bowling u této varianty je jen 1 hodina bowlingu? Děkuji za odpověď

Areál Ferdinand

Dobrý den paní Sopuchová. Ano bowlingová dráha je na 1 hodinu, není limitovaný počet osob. Můžete hrát až 16 osob na jedné dráze. S pozdravem Areál Ferdinand

Konečný

Dobrý den,
„Rezervace: Alespoň 4 dny předem na tel. 602 266 119.“: to je dost brutus: proč je třeba rezervaci provést 4 dny předem (a ještě k tomu telefonicky: existence emailu k vám ještě nedorazila?), když pak se čeká na jídlo i 1,5 hodiny? Nevidím v tom logiku. Dnes jsem byl (podruhé) v Salaši v Hradci nad Moravicí a rezervace oficiálně stačila den předem, ale fakticky jsem jim napsal v 10 h a v 13 h jsem už jedl. A žádné čekání. žebra na voucher. Škoda, zašel bych s dcerou.

Areál Ferdinand

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o čas vánočních večírků a firemních akcí v tomto období, kdy je bowling využíván velice často a je například obsazen plně již nyní 3 dny po sobě, je vhodnější zavolat si dříve a sjednat si Vámi požadovaný termín. Existence telefonického spojení k nám dorazila taktéž a preferujeme ji přednostně. Děkujeme za pochopení

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru