Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Značkové šipky Sport Darts, terče a náhradní díly

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dana Crhov8

Dobrý den, prosím poraďte mi, když koupím terč (Plastový dírkovaný terč s průměrem 45 cm + 6 ks šipek), jaké k němu mám dokoupit náhradní šipky 3 nebo 6 ks (nebo komponenty), aby byli kompatibilní s terčem, aby dobře lítali a aby s nimi mohli hrát i děti (7let). Děkuji

Holidaysport.cz

Dobrý den, terč je kompatibilní s jakýmikoliv šipkami, které mají plastové hroty. Čím těžší jsou šipky, tím lépe létají. S pozdravem, P. Blažek

Lenka Diasová

Dobrý den,chci se zeptat,cena za balíček je 169 Kč a když mám 130 kreditů,kolik zaplatim,kdyz mi to píše,ze zaplatim jen 39 plus 79kc za ppl......jak je možné,ze mi v košíku zůstala stejná cena jako je u balíčků šipek?.....jak mam tedy využít ty kredity?
Děkuji za vysvětlení

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko,

v tomto případě je nutné v posledním kroku u způsobu platby zaškrtnout, že chcete kredity uplatnit. Cena se vám poté sníží a je to :-)

Hezký den. Míša

M. Hejsková

Dobrý den. Mohu pověsit terč tak, že se budu trefovat do dýhovaných dveří? Jsou plastové šipky tvrdé a udělají důlky? děkuji za odpověď.

Holidaysport.cz

Dobrý den, myslím si, že by šipky mohly dveře poškodit, minimálně poškrábat. Můžete si však z papírového kartonu vystřihnout podložku pod terč, která bude mít přesah (kolem terče) a tím pádem budou dveře chráněné. S pozdravem, P. Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru