Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ručně malované obrazy – vyměňte tiskárnu za štětec

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Janečková

Koupili jsme si vícedílný obraz . Jak široké mají být spáry mezi obrazy?

Moderní obrazy

Dobrý den. Paní Janečková. Mezery jsou dle Vašeho uvážení a jak se Vám to bude líbit. Doporučujeme od 1–3 cm.
S přátelským pozdravem Gallery Davillo

Milena Ostrá

Dobrý den, koupila jsem si na Slevomatu krásný velký obraz – lávové kameny s kvetoucí větvičkou, ale bohužel se nám do našeho interieru nehodí. Nemohla bych si ho, prosím vyměnit? Ještě jsme ho nevyndali z ochranné folie. Děkuji za odpověď.

Moderní obrazy

Dobrý den. Takový obraz jsme na Slevomatu neměli v akci. Pravděpodobně se jedná o jiného prodejce. Gallery Davillo

Mirka

Dobrý den, těmi jednoduchými úchyty je myšleno co? Musí se vrtat nebo lepit? Děkuji.

Moderní obrazy

Dobrý den. Úchyty jsou na 2 šroubky. Na stěně Vám pak stačí pouhý hřebíček. S přátelským pozdravem Galerie Davillo.

Marta

Dobrý den. V nabídce je vícedílný obraz bílo-zelený, ale po rozbalení nabídky pro objednání není. Ráda bych věděla jestli se dá objednat. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Marto,

nejsem si jistá, který myslíte. Bílo zelený vidím variantu D-011, který by měl být stále v nabídce.

Hezký zbytek dne. Míša

Renata Zemanová

Dobrý den, objednala jsem dceři obraz D-021 za 799 Kč. Dopravu poštou. Nejsem v těchto objednávkách dost sběhlá. Můžete mě napsat jestli to došlo? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Renato,

na email,ze kterého píšete bohužel objednávka vytvořena nebyla :-( Byla zvolena platba kartou online a protože neproběhla, objednávka byla stornována.

Pokud byste si s něčím nevěděla rady, neváhejte se na mě obrátit. Míša

Mirka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakým způsobem se obrazy na stěnu připevňují. Děkuji.

Moderní obrazy

Dobrý den paní Mirko. K obrazům dodáváme úchyty k jednoduchému připevnění na stěnu. S přátelským pozdravem Galerie Davillo.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru