Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Ruční lymfatické masáže v centru Prahy: 60–90 minut i permanentky

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Praha Praha - Nové Město  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika

Dobrý den, konzultovala jsem lymfatickou masáž se svým gynekologem a ten mi řekl, že těhotenství není kontraindikací a na masáž si zajít můžu. Neomezuje se u vás těhotenství jako kontraindikace např. jen na první trimestr? Já jsem aktuálně na začátku 5. měsíce.
 Děkuji

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Veroniko,
je tomu skutečně tak, ale bohužel z bezpečnostních důvodů u nás v salonu neprovádíme lymfatické drenáže v těhotenství vůbec. Děkujeme za pochopení.
Pokud byste ráda manuální lymfodrenáž podstoupila, doporučuji Vám navštívit speacializované zdravotnické zařízení. S pozdravem Micková, Estetické centrum To Well

Vendi

Dobrý den, má lymfatická masáž nějaké zdravotní omezení?Pokud se léčím s tlakem,srdeční aritmie?děkuji

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Kontraindikace ošetření jsou: Akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění, těhotenství. Co se týká problémů s tlakem a srdeční aritmií, tak toto není problém a je možné masáž provést. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru