Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ve dvou se to lépe relaxuje: 60 nebo 90 minut thajské masáže a sauny

4,6 / 5 Golden Thai Massage Praha - Nusle  (mapa) 633 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Karolína Bartschová

Dobrý den, pochopila jsem to správně,že když si koupím voucher tak můžu přijít s kamarádkou na hodinovou masáž pro každého a k tomu ještě 60–90minut v sauně společně? Nebo voucher plati na jedno z toho? Děkuji

Golden Thai Massage

dobry den prosim voucher plati na jedno z toho.dekujeme

Nikola Buriánová

Dobrý den, zajímalo by mě, zda masáž provádí opravdu thajské masérky (mám zablokované místo na krční páteři a ony na to mají opravdu cit). Předem děkuji za odpověď

Golden Thai Massage

dobrý den! My máme masérky z původu thajska!

Balúchová

Dobrý den, mam záujem o zakúpenie voucheru na 19.12. Mate volný termín ?

Golden Thai Massage

dobry vecer, muzete k nam prijit v 13h , prosim potvrdte telefonicky na tel. 773002888

Monika Brabcová

Dobrý den,

je možno využít nabídku pro sebe a svou maminku? Předpokládám, že to není jen přítel + přítelkyně? :) děkuji za odpověď.

Golden Thai Massage

balik pro dva to znemena jestli jdete s mamkou nebo s nekym jinym tak to je na vas! dekujeme!

Tereza

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda ta cena je jen za jednoho nebo oba dva. Myslím tím tu Thajskou masáž za 799,– diky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko,

ano všechny varianty jsou pro pro dva, abyste si mohli odpočinout společně :-)

Hezký den. Míša

Macici Kov

Dobry den,

Tradiční thajská masáž pro dva v délce 60 minut
60–90 minut sauny

je ta masaz 60 minut pro kazdeho a pak spolecne 60–90 minut v saune?

M

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, kdo provádí masáže? Lze si vybrat pro přítelkyni muže a pro mě ženu? Děkuji

Denisa Strnadová

Dobrý den,chápu to správně,že když si koupím voucher tak můžu přijít s manželem na hodinovou masáž pro každého a k tomu ještě 60–90minut v sauně společně? To je taky v ceně toho vocheru? Děkuji Strnadová

Jana Zelinková

Dobrý den, lze masáž zaplatit formou UNIŠEKU? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

moc mě to mrzí, ale zatím akceptujeme pouze Benefity, Benefity plus, Benefity Café a elektronické Sodexo.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Adéla Kýčková

Dobrý den.Jsme z Prahy, takže bych se dostavila na pobočku.A mohla bych se zeptat, jestli cena bude stejná(Relaxační olejová masáž-998 Kč) ipřesto, že to nebudu kupovat přes slevomat., ale pojedu přímo na pobočku nebo budu platit plnou cenu 1 598Kč?Děkuji

Golden Thai Massage

Dobrý večer! Na vaší dotaz Vám odpovídáme tel. Děkuji

Adéla Kýčková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jak mám zaplatit tento voucher, protože nemám platební kartu a tentto balíček objednávám rodičům k Vánocům.Předem děkuji za odpověď

Golden Thai Massage

Dobrý den! Pokud jste z Prahy můžete se stavit za námi a pokud nejste z Prahy můžete kontaktovat na tel. 607456735 a pomůžeme Vám! Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru