Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstup do muzea voskových figurín Grévin a vyhlídková plavba po Vltavě

4,8 / 5 Musée Grévin Prague Praha - Staré Město  (mapa) 3 692 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Libor Vondrák

Dobrý den ,je lod v zimě vytápěná ?Děkuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, ano loď je v zimě vytápěna.

Petra

Dobrý den, je možné, aby na prohlídku muzea šli sami dvě děti 10, 11 let bez doprovodu rodičů?

Musée Grévin Prague

Dobrý den, toto možné bohužel není. V Návštěvním řádu muzea stojí že dětem do 15 let je třeba zajistit při prohlídce odpovědný dozor dospělé osoby.

Jana Dzureňová

Dobrý večer, omylem jsem smazala voucher o zaplacení, a v emailu v koši jsem toto potvrzení nenašla, lze heslo zpětně získat?Děkuji za odpověd.
 Jana

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

nic si z toho nedělejte, zasílám vám voucher ještě jednou :-)

Hezký den. Míša

Jaroslava Klečková

Dobrý den , již minulý týden jsem platila vstupenky do muzea na účet. Chtela jsem se zeptat zda platba dosla.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jaroslavo,

ano dorazila v pořádku, zasílám raději ještě jednou vouchery :-)

Hezký den. Míša

Hanka Špačková

Prosím,kolik platí děti do 6 let? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Hani,

děti do 5,99 let mají vstup zdarma.

Hezký den. Míša

Lucie

Dobrý den,
je možné využí voucher i v sobotu či neděli?
 Děkuji

Musée Grévin Prague

Dobrý den, ano, muzeum je otevřené i o víkendu a lodě jezdí každý den.

Gabriela

Dobrý večer. Včera 22.11. jsem koupila 2 krát vstup do muzea voskových figurín a zaplatila bankovním převodem. Zatím mi voucher nepřišel a v pátek už cestujeme do Prahy.
Ďekuji s pozdravem Gabriela

Slevomat.cz

Dobrý večer, Gabčo,

bankovní převod trvá 2–3 pracovní dny. Voucher obdržíte maximálně v pátek dopoledne na email.

Hezký výlet :-) Míša

Kamila

Dobry vecer, musi se plavba lodi uskutecnit ten samy den jako navsteva muzea?
Dekuji za odpoved

Musée Grévin Prague

Dobrý den, není nutné navštívit obě atrakce v jeden den.

Václav Špetlík

Chci se zeptat, když máme 1+1 zdarma, tak stačí koupit tento voucher? (Je voucher počítán jako za jeden vstup, lze uplatit 1+1 slevu s tímto voucherem?)

Musée Grévin Prague

Dobrý den, na voucher, uterý máte, je napsáno, že jej nelze kombinovat s jinými slevami, na voucher ze Slevomatu jej tedy uplatnit nemůžete.

Ivet

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda voucher plati i na detske vstupne? Dekuji.

Musée Grévin Prague

Dobrý den, voucher platí pro všechny osoby ve věku 6 let a více.

Jana Hrubá

Dobrý den, jak je to se vstupným pro rodinu 2 dospělí, 1 dítě 14 a 1 dítě 10 let.
Nejvýhodnější místo 4 vstupenek přes slevomat je koupit on line rodinné vstupné za 610,–?
Díky za odpověď.
 Jana

Musée Grévin Prague

Dobrý den, máte pravdu, rodinné vstupné vyjde při nákupu on-line levněji.

David

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat. Pokud si vstupné do Grévinu dnes koupím, můžu už v sobotu počítat s obdržením kódu k voucheru? Nebo je tam nějaká časová lhůta?

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide,

to záleží, jaký způsob platby zvolíte. Pokud kartou online, voucher obdržíte ještě dnes a zítra se můžete jít vyfotit s oblíbenou slavnou hvězdou :-)

Hezký den. Míša

Katka Suchanková

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,zda jde stornovat tento voucher.A když ano,tak jak?Děkuji Suchanková

Slevomat.cz

Dobrý večer, Katko,

voucher lze vždy stornovat do 14 dnů od zaplacení. Bohužel u vás je to již déle a nelze to tedy zrušit :-( Určitě to však stojí za návštěvu a spousty fotek :-)

Hezký den. Míša

Mária

Dobrý večer.Som zo Slovenska a držiteľka preukazu ZTP/S.Môžem si u vás uplatniť zľavu na vstupne aj so sprievodcom?
Ďakujem za odpoveď.

Musée Grévin Prague

Dobrý den, pro ZTP stojí na pokladně vstupné do muzea 260,– CZK, Váš průvodce má vstup do muzea zdarma.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru