Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Permanentní make-up obočí provedený technikou zvanou 3D vláskování

4,1 / 5 Wellness studio - Ženy sobě Praha - Smíchov  (mapa) 60 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dáša Stupková

Dobrý den, permanent mám již půl roku, potřebovala bych spíše opravu, kdy jsou kousky velice světlé, lze také využít tento voucher?
 děkuji

Wellness studio - Ženy sobě

Dobrý den,
ano, to možné je 😊

Wendy

Dobrý den, cenu, kterou uvádí zde platí u Vás v salonu i když si nekoupím ted hned tento voucher?
Díky za info, bylo by to pro mě jednodušší.

Wellness studio - Ženy sobě

Dobrý den,
pokud běží akce na Slevomatu, voucher je třeba 😊

Veronika Novotna

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na pernamentní make obočí (vlaskovani).Pusobi na mě přirozenější než klasický pern.make up. U klasického per.m. se po aplikaci nemůžu malovat a musím čekat až se mi o dloupnou stroupky. Kamarádka si kvalitou brala i dovolenou.Jak je to u tohoto typu make upu?

Wellness studio - Ženy sobě

Dobrý den, je to stejné, akorát s tím rozdílem, že stroupky jsou daleko jemější a nejsou vidět. Obočí po dobu hojení (cca 5 dnů) je tmavši. Dovolená opravdu není nutná 😊

Marie

Dobrý den,
uvádíte, že obočí vydrží přibližně rok a případné další korekce jsou zadarmo. Platí to i po tom roce?

Wellness studio - Ženy sobě

Dobrý vecer,
první korekce do dvou měsíců stojí 500,– pak následuje dvouměsíční záruka, během které je případná korekce zdarma. Obočí po té vydrži cca rok a půl, pak je možno provést obnovu, která stojí 990,–. Obočí po té opět vydrží rok a půl 😊

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru