Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Aplikace botulotoxinu pro okamžité vyhlazení vrásek

4,4 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 73 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina Kutáčová

Dobrý den, trápí mě nejvíce vrásky mezi rty a nosem, chtěla jsem se zeptat, jestli voucher na spravení této oblasti je vhodný a popřípadě jestli mi stačí pouze jeden Děkuji Martina

Body & Face clinique

Dobrý den Martino, vše nejlepší v Novém roce! Ošetření vrásek nad horním rtem u nás aplikuje MUDr. Filatová a postačí Vám jeden voucher. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit, Mgr. Pavlína Blažek

Michaela S.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli lze u Vás voucher uplatnit i na aplikaci do podpaží proti nadměrnému pocení? Děkuji za odpověď. Michaela S.

Body & Face clinique

Dobrý den Michaelo, na auto aplikaci je zapotřebí podstatně větší množství preparátu. V nabízeném voucheru je 10 jednotek Botoxu, do podpaží se jich obvykle aplikuje 2×50, konkrétní množství ale určuje lékař při osobní konzultaci. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blazek

Ludmila Pacuthova

Dobry den.Kolko mililitrov je aplikacia pri zakupeni 1 voucheru.

Body & Face clinique

Dobrý večer Ludmilo, botox nelze počítat na ml ale počítá, resp. aplikuje se určitý počet jednotek. V ceně voucheru je 10 jednotek Botoxu a jedná se množství, které obvykle postačuje na ošetření jedné oblasti (včetně párové). Za samostatné oblasti považujeme čelo, glabellu, oční vějířky a ev. tzv. kuřácké vrásky nad horním rtem. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blazek

A.Nartikova

Dobry den. Jenom otazka – staci 1 voucher na cele celo? A pokud chci cely oblicej – celo, giabella a kolem oci – potrebuji 3 vouchery? Dekuji. S pozdravem,
A.Nartikova

Body & Face clinique

Dobrý den, ano, je to přesně tak, jak píšete, na čelo, glabellu a okolí očí potřebujete 3 vochery, jedná se vždy o samostatné oblasti. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blazek

Misha

Dobrý den, aplikaci Dysportu podstupuji již několik lez 2× ročně na mračivku. Prijde mi, že poslední dobou už nefunguje. Doporučili byste pokračovat nebo aplikovat něco jiného? A je to skutečně tak, že po delší době aplikace už není viditelný výsledek? Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Mischo, podle toho co píšete se domnívám, že si Vaše tělo na Dysport vytvořilo resitenci, jinak si to neumím vysvětlit, protože po letech aplikace by se měl efekt dokonce zlepšovat. Jednou z možností je aplikace klasického Botoxu, který naše lékařka naopak do čela preferujie díky jeho nižší dufuzitě a lepšímu cílení té které oblasti anebo aplikace dermální výplně. Pevně věřím, že postačí změna preparátu. Pokud se pro nás rozhodnete, při objednávce termínu prosím sdělte děvčatům, že chcete termín u MUDr. Filatové, která Botox aplikuje. Děkuji a přeji příjemný den, Mgr. Pavlína Blažek

Radka

Dobrý den, mám mimické vrásky kolem očí (ne hluboké, více viditelné když se směji, je mi 38 let) je vhodná aplikace i na tyto vrásky? Děkuji.

Body & Face clinique

Dobrý večer Radko, právě k odstranění takového probému je botox přímo určený a perfektně tam funguje. Doporučuji to vyzkoušet, jistě budete spokojena. Aplikaci samotné předchází konzultace s lékařkou, se kterou se samozřejmě můžete o zákroku poradit ale mohu Vás ujstit, že ošetření očního okolí je nejčastějším místem aplikace. Děkuji za Vás dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru