Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní pánské mikiny od Ralpha Laurena

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Barbora

Dobry den budete mit na prodej jine barvy dekuji moc cadkova

AGA Brands

Dobrý den, bohužel skladem máme jen ta provedení, která aktuálně vidíte v nabídce. Hezký den.

Martina Kyprá

Dobrý den,
nejprve jste odepsali,že navrácení částky se koná dva dny po převzetí zásilky.A,nyní mi píšete,že po 14 dnech:-O?
Trochu se ty odpovědi rozcházejí…:-(

AGA Brands

Dobrý den, vrácení částky po zadání storna trvá opravdu jen dva, max tři dny. Nicméně počet balíků, které do firmy v tomto období přichází, je velké, a proto trvá zpracování žádostí o výměnu zboží, případně vrácení platby trochu déle. Každopádně lhůta pro zpracování žádosti a vrácení peněz je vždy splněna do 14-ti dní. Hezký den.

Martina Kyprá

Dobrý den
24.11.2016 jsem Vám odeslala zpět mikinu RL.Do dnešního dne mi nebyla částka vrácena na účet.Prosím o vyřízení požadavku.
Děkuji
 Kyprá

AGA Brands

Dobrý den, paní Kyprá. Storno objednávky a vrácení peněz probíhá ve 14-ti denní lhůtě od převzetí zásilky. Hezký den.

Martina Kyprá

Dobr den.
Objednala jsem vel XL.Přítel má vše od RL v této vel.Ale,toto ani nezapl přes hrudník.Objednala jsem nyní vel XXL a synovi S.V případě,že velikosti nebudou sedět,jak dlouho trvá vrácení částky za zboží?

AGA Brands

Dobrý den, jakmile se zboží vrátí zpět k nám, do 2 pracovních dní předáváme požadavek na vrácení peněz Slevomatu. Hezký den.

Lukáš Souček

dobrý den můžu se zeptat zda se dá mikyna vyměnit za větší v případě špatné velikosti i po skončení této nabídky na slevomatu ?

AGA Brands

Dobrý den, samozřejmě pokud Vám velikost mikiny nebude vyhovovat, můžete ji vyměnit. Přejeme hezký den.

Marek Halama

Dobrý den,
dnes mi dorazila pánská mikina značky Ralph Lauren Black (red) – Velikost XL. Rád bych mikinu vyměnil z důvodu špatného výběru velikosti za rozměr XXL. Jak mám v tomto případě postupovat?

Děkuji za rychlou odpověď.

S pozdravem Marek Halama.

AGA Brands

Dobrý den, zboží zašlete na adresu uvedenou na faktuře a do balíku připište za co a za jakou velikost chcete zboží vyměnit. Přejeme hezký den :-)

Miroslav Utitz

Dobry den.
Da se mikina v pripade spatne velikosti vymenit?
 Dekuji

AGA Brands

Dobrý den, Miroslave. Ano, určitě je zde možnost výměny.

Hezký den.

Petra Podolská

Dobrý den potřebovala bych vědět kolik je velikost mikiny přes břicho velikosti xl a xxl, děkuji Podolská.

AGA Brands

Dobrý den, jedná se o klasický střih mikiny, šířka jednotlivých velikostí je uvedena v tabulce přímo u zboží. Děkujeme, hezký den:-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru