Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Outdoorový mobilní telefon Pelitt Stone do extrémních podmínek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

elie

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jaké funkce tento telefon má? Nikde jsem se nedočetla zda má budík, kalendář atd. Nebo je shodný s telefonem flamefox stone? Děkuji

Pelitt

Dobrý den,
telefon obsahuje veškeré základní funkce podobně jako Pelitt Stone,používá OS Java.
Váš Pelitt Team

Lukaš Tvrznik

kde sezenu k tomu mobilu software ??

Pelitt

Dobrý den,
tento telefon používá OS Java,jaký software máte na mysli?
Váš Pelitt Team

Jan

Dobrý den,
měl jsem podobný telefon ( evolve ) a i tady z fotek je vidět že zadní kryt drží 2 šrouby v závitové vložce zalité v plastu evolve i když do něj natekla voda je stále plně funkční pouze nedrží zadní kryt ( nemá na čem ) vztahuje se na to u vás záruka ?

Pelitt

Dobrý den,nejsem jsi jistý,jestli jsem přesně pochopil Váš dotaz,ale záruka platí pouze v případě,že jsou mechanické části telefonu v pořádku.Děkujeme za Váš dotaz.

Kamil Zsiray

Jaké to ma menu? Které platformy? Dekuji

Pelitt

Dobrý den,děkujeme za dotaz,tento telefon funguje na Javě,tudíž má jednoduché menu.

Josef Vičan

Jak je to s kapacitou celkového počtu telefonních čísel a je možno použít záložní micro kartu.

Pelitt

Dobrý den,

celkové uložíte do 1000 telefonních čísel. Kartu je možné použít jako součást paměti telefonu ale uložit na kartu jenom telefonní čísla není možné.

S pozdravem, Pelitt Team

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru