Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Třídenní pobyt na koňském ranči v Beskydech s nabitým programem

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Wellness penzion Ranč Bučiska Rožnov pod Radhoštěm (mapa) 63 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ponížil

Dobrý den,měli by jste volno 6.-8.5.?Jsme dva dospělí a dvě děti?? Ponížil

Ranč Bučiska

Dobrý den,uvedený termín je již bohužel obsazený. rezervace BEREME JIŽ NA ČERVEN

S Pozdravem

Antonín

Dobrý den, chci se optat na volný termín v období 21.4–23.4 2017, 2 + dítě a pejsek. Děkuji za Vaši odpověď, pan Salák

Ranč Bučiska

Dobrý den,uvedený termín je již bohužel obsazený.

S Pozdravem

Barbora Schwanzerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by byl volný pokoj na termín 28. – 30. 4. 2017. Předem děkuji za odpověď.

Ranč Bučiska

Dobrý den,uvedený termín je již bohužel obsazený.

S Pozdravem

Renata Randuchová

Dobrý den, chci se zeptat jestli máte volno v termínu 26/8–29/8 a kolik voucherů mám zakoupit pro 3 osoby na tyto 4 dny?
Děkuji Randuchová

Ranč Bučiska

Dobrý den,na uvedené oébdobí se budou vouchery teprve prodávat.

s Pozdravem

Michala

Dobry den,
Meli bychom zajem o termin od 5.8.2017.dva dospeli dve deti.
Jak je to na ranci pres leto s mouchami? Da se to zvladnout?

Ranč Bučiska

Dobrý den,moc nerozumím otázce,ale zda chápu spojení moucha-hnůj,tak kůň není kráva. koně jsou přes den v maštalích,kde není například ani jedna jediná moucha…

S Pozdravem

Lenka

Dobrý den,

máte volné ještě termíny v květnu?

Ranč Bučiska

Dobrý den,jediný volný termín v květnu je 10–12.5.

S Pozdravem

Ivet

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, jak dlouho trvá jízda na koni a zda je vyjížďka v přírodě, nebo hale při koupi voucheru za 2999.
Děkuji,
 Iveta

Ranč Bučiska

Dobrý den,na voucheru i v nabídce je to přesně popsáno-jedná se o vodění 16 koleček na hale.

S Pozdravem Radek Žíla

Šárka

Dobrý den, je možný pobyt také v termínu Velikonoc??

Ranč Bučiska

Dobrý den,termíny velikonoc jsou již bohužel obsazené.

S Pozdravem

Jarmila grundzova

Dobry den pišete objednat telefonicky nebo imeil kdyz sem volala 28 12 2016 bylo mi řečeno objednat imeilem po telefonu ne když sem objednala imeilem par dni trvalo než nam někdo od vás odpoveděl chtěli sme termin v květnu nebyl pry je volno v dubnu a kdyz sme napsali datum v dubnu tak než se od vas podivali na meil ta byl i duben obsazen takze sme dostali brezen kdy je zima blato myslim ze si to tak neuzijem a kdyby mi ten pan toho 28 12 vysel vstric a objednal to po telefone jak pisete a ja volala tak sme termin meli aspon v tom dubnu a mozna v kvetnu takze nebyt to darek od deti urcite bychom v breznu nejeli a radost ztoho nemame .

Ranč Bučiska

Dobrý den,jelikož je rezervací mnoho,nelze termíny vyřizovat po telefonu,protože obsazenost termínů si nelze zapamatovat. V termínu 20.12.-2.1. jsme mněli zavřeno a mněli jsme dovolenou,tudíž opravdu nešlo komunikovat,neboť jsme ani nebyli na ranči. Jelikož je zájem o ubytování u nás značný,nemůžeme bohužel za rychlé obsazování termínů. Ubytování u nás probíhá celoročně a lidé si to v každou roční dobu užívají. Volných termínů jak v dubnu,tak i v květnu je ještě stále volných mnoho a opravdu nemůžeme za to,že víkendy jsou pouze čtyři v měsíci-to jste asi omylem zapomněla napsat,že se jednalo o víkend a o další volné termíny v uvedených měsících jste nemněla zájem. Těšíme se na Váš příjezd a budeme se snažit Vám ho co nejvíce zpříjemnit.

S Pozdravem Radek Žíla-majitel ranče

Tomáš

Dobrý den, je možné rozdělit 3,5 hodiny westernového ježdění mezi 5 letou dceru a dospělého? S dcerou chodíme do ponny clubu, takže již má nějaké zkušenosti s ježděním.

Ranč Bučiska

Dobrý den,to samozřejmě není problém,vše je na dohodě při příjezdu.

S Pozdravem Radek Žíla

Kateřina Fojtíková

Dobrý den. Jaký by byl doplatek za děti 2,5 let a 3 měsíce? Jednu cestovní postýlku máme. Děkuji Fojtíková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kateřino,
doplatek na děti se platí pouze, pokud je třeba přistýlku a to za 200 Kč/noc bez rozdílu věku.
Mějte se hezky! Adéla

Tereza

Dobrý den, šlo by zařídit v rámci voucheru pouze wellness bez jízdy na koni, jednalo by se o starší osoby (cca 60 let).Cenu bych uhradila celou tzn.2990,00kc.
Děkuji moc za Vaši odpověď.

Ranč Bučiska

Dobrý den,samozřejmě to není problém,máme dokonce připraven i náhradní program pro toho,kdo nechce jezdit.

S Pozdravem Radek Žíla

Vojta

Dobrý den, na vašich stránkách jsem se dočetl, že pronájem jezdeckého vybavení stojí 500 Kč. Je toho už zahrnuto v ceně pokazu 2 990 Kč? Stejnou otázku mám i na teoretická příprava na jízdu s instruktorem – 450 Kč (jak správně čistit, nasedlat, jaké vybavení a druhy vybavení máme atd.)
Děkuji za odpověď.

Ranč Bučiska

Dobrý den,vše je popsáno ve variantách voucheru,u wes­ternového kurzu je vše zahrnuto v ceně voucheru.

S Pozdravem

Petra Kohoutová

Dobrý den, jízda na koni je možná pouze ve westernovém sedle nebo je možná i v anglickém sedle? Jedná se mi o vyjížďku do přírody. – základní znalosti mám (klus i cval). Děkuji. Kohoutová

Ranč Bučiska

Dobrý den,jsme westernový ranč a výuka probíhá pouze na závodních koních,tudíž se jezdí pouze v kryté hale.

S Pozdravem Radek Žíla

Vlasta

je možné vzít sebou malého pejska 5kg?

Ranč Bučiska

Dobrý den,samozřejmě to není problém.

Radek Žíla

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru