Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

My Little Pony Equestria Girls: Kouzelné panenky s roztomilými poníky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radka Novotná

Dobrý večer Míšo, o objednání panenky princezna Celestia se snažím už od včera, ale stále je u ní napsáno, že je reservovaná. :(

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko,

ano vidím, že nyní je opět tato varianta vyprodána :-( Moc mě to mrzí.

Hezký den. Míša

Petra

Dobrý den, měla bych zájem i o další dvě panenky… nebudete ještě přidávat kusy? Petra

Radka Novotná

Dobrý den. Chci se zeptat na panenku „princezna Celestie“. Nedávno bylo na Slevomatu uvedeno, že je vyprodaná a nyní to vypadá, že je její prodej obnovený? Měla bych o ni eminentní zájem :). Děkuji za odpověď Novotná

Slevomat.cz

Dobrý večer, Radko,

ano počet kusů byl navýšen ´, můžete tedy objednávat než vám jiněkdo vyfoukne :-)

Hezký sváteční den. Míša

Gabriella

Dobry den, objednala jsem si od Vas dva baliky za 2× 89 Kc a doruceni Ceska Posta neznamena, ze mi balik dojde domu, ackoliv se jmenuje Balik do ruky, ale ze mi balik dojde na postu? Protoze prave mi dorazil e-mail, ze mam oba baliky na poste. Jestli to tak je, to jste to nemohli napsat, ze neposilate baliky za 89 Kc domu, ale jen na postu? Navic ulozna doba je 7 dni. Velmi lituji, ze jsem od Vas cokoliv objednala, od zacatku problem za problemem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabčo,

jen se zeptám, není možné, že balíček nebyl doručen a proto vám ho schovaly na poště k vyzvednutí?

Hezký den. Míša

Antesová Dagmar

Dobrý den, máte panenky upírky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar,

moc mě to mrzí, ale v nabídce jsou pouze tyto varianty.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Eliška

Dobrý večer, lze na vašem e-shopu nakoupit i jiné zboží a tím poštovné sloučit. Dekuji

mrakyhracek.cz

Dobrý den,
bohužel to není možné. Systém nám nedokáže sloučit objednávky ze slevomatu s objednávkami z eshopu.
Děkujeme za pochopení, hezký den.

Lenka Z.

Dobrý den,budou ještě k dostání další dvě varianty? Děkuji Lenka

mrakyhracek.cz

Dobrý den,
bohužel tyto varianty jsou již vyprodané. K dostání je už pouze varianta Rarity.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru