Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zdravá novinka pro vaše tělo: 40 minut hřejivé termoakupresurní masáže

4,5 / 5 Centrum zdravého těla Ostrava - Třebovice  (mapa) 124 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Dagmar Gonsorčíková

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda je tato masáž vhodná pro mého 23letého syna který má mentální retardaci ale do 14 let byl normální- trpí bolestmi hlavy,kloubů skoliozou páteře.děkuji

Centrum zdravého těla

Dobrý den, neznáme celé pozadí zdravotního stavu Vašeho syna a případ od případu se může lišit, takže neumíme na to dát jednoznačnou odpověď. Spíše bychom Vám doporučili se obrátit na Vašeho lékaře co se týče doporučení.
Centrum zdravého těla

DR

Dobrý den,

zajímá mě, zda je možné zajistit masáž 2 osob zároveň v jednom čase?

Děkuji.

Centrum zdravého těla

Dobrý den,
ano je to možné, je třeba se jen domluvit na čase a termínu.
Centrum zdravého těla

Svatava Bezděková

velice trpím bolestí zad – bederní, vychýlené ploténky+ vyhnutá páteř do prava Velice bych tuto masáž potřebovala, ale pro mne je to daleko, věk 70 let. Bydlím kousek od Sobotína- Tyto masáže jsou i v Šumperku, nabo okolí ? Děkuji za odpověď
Bezděková

Centrum zdravého těla

Dobrý den paní Bezděková, rozumím tomu, ale pokud vím, neznám nikoho v okolí Šumperku, kdo by provozoval masáže na lehátku Ceragem. Tyto procedury většinou nabízejí centra v Ostravě, Brně a Praze.

Centrum Zdravého těla

Marcela Vontorová

Jaký počet masáží je optimální? Stačí jedna?

Jarda Vojtášek

Dobrý den,doporučujeme minimálně 3 masáže a víc, podle závažnosti problému.
Centrum zdravého těla

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru