Nabídku Žhavé vystoupení světových striptýzových hvězd mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Žhavé vystoupení světových striptýzových hvězd

4,8 / 5 California Dreams České Budějovice  (mapa) 475 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Miroslav Bejdák

Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat chtel bych to dat segre k narozeninam , kdyz to zaplatím ze sveho a ze sveho emailu , jak Ona predloží vstupenku ?
Děkuji Bejdák

California Dreams

Dobrý den,
po zaplacení Vám přijde voucher, neboli vstupenka v elektronické podobě. Dokonce je možné nastavit si při koupi také tzv dárkový poukaz, což je tedy ta vstupenka, kterou si vytisknete a lze to použít jako dárek pro sestru.

Jitka

Děkuji za odpověď. Jak dlouho možnost využití voucheru bude tedy platit? Jsem z Českých Budějovic. Kdy plánujete další akci v Českých Budějovicích. Na voucheru je uvedena platnost do 18.2.2017.

California Dreams

Dame vam platnost na 1 rok. Zatim nemame dalsi termin,sledujte nase stranky. www.californiadreams.cz,napiste nam prosim na email californiadreams@email.cz vase jmeno a cisla voucheru. Diky

Jitka

Dobrý den. Zakoupila jsem dva tyto vouchery, datum konání: sobota 18. února 2017 od 20 hod. Místo konání: KD Metropol České Budějovice. Dnes jsem se bohužel dozvěděla, že z osobních důvodu nebudu moct tyto vouchery využít. Lze s tím něco udělat? Děkuji.

California Dreams

Dobry den. Muzete je pouzit na jakoukoliv nasi dalsi akci.

Lenka Poprocka

Dobrý den,koupila jsem dne ale nevšimla jsem si že ve Zlíně a potřebovala jsem v Č.Budějovicích dá se to nějak napravit.Děkuji za odpověď L.Poprocká

California Dreams

Dobry den, muzete klidne prijit s voucherem na Zlin i do Ceskych Budejovic,to neni problem.

Adéla Vávrová

Dobrý den prosím o info o jaké místo v sále se jedná…děkuji

California Dreams

Dobry den, vstupne je jednotne a plati na vsechna mista v sale,pokud si budete chtit sednout nekde hodne vpredu,doporucujeme prijit jiz v 19 hod na otevtreni salu. Vsechna mista jsou k sezeni.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru