Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

OTG adaptér pro připojení USB zařízení ke smartphonu či tabletu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Anička

Dobrý den, bohužel zakoupený dárek na vánoce pro přítele, tedy bílý adaptér na samsung galaxy S5 nefunguje i s pomocí aplikace. Poradíte nám, jak máme dale postupovat nebo se může jednat také o závadný kousek?

all4mobiles

Dobrý den, napište prosím na náš email, poradíme se co dál. Děkujeme.

Michaela Friedlova

Dobry den, zakoupila jsem dva adaptery. Na Zenphonu ruzovy funguje, kdezto cerny ne. Patrne jde o zavadu. Jak to lze resit?

all4mobiles

Dobrý den, napište prosím na náš email, samozřejmě vadný kus vyměníme za bezvadný!

Jiří

Asi drží bobříka mlčení, tudíž mi nejspíš neodpoví!!!

Jiří

Dobrý den. Výše někomu doporučujete instalaci programu OTG reader. Na Google play je více takových programů, některé nepříliš dobře hodnocené, tak se ptám, který máte konkrétně na mysli? Zkoušel jsem na svém telefonu flash disk s OTG, ale nefungovalo to, následně jsme zjistili, že můj křáp tuhle funkci nepodporuje (i když některé aplikace z Google play mě tvrdí opak). Naštěstí prodejce byl vstřícný a vzal flashku zpět. Nerad bych si pořídil další krám, byť levný, do baráku. Lenovo A2010.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel u starších telefonů nikdy nejde 100% zaručit kompatibilitu a to ani s použitím programů s funkcí OTG reader, často pomůžou, ale nelze doporučit ten nejsprávnější, protože na každý typ telefonu to může být jinak. Pokud Vám nefungoval ani flash disk s podporou OTG, bohužel se obávám toho stejného u adpatéru..

Marek Bajcar

Dobrý den, je možný osobní odběr?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel v tuto chvíli možný není. Děkujeme za pochopení.

Zdeňka

Dobry den, koupila jsem 3 ks, zkoušeli jsme na tablet, Lenovo A6000 a na Huawei P9 lite. A nefunguje nam to ani na jednom.. poradite?

all4mobiles

Dobrý den, prosím zkuste si stáhnout a nainstalovat program pro podporu OTG – OTG reader, pokud by nepomohlo, dejte prosím vědět na náš email a budeme řešit dál. Děkujeme za pochopení.

Monika Voracova

Dobry den, funguje adapter na mobil samsung galaxy j5 a na iPad? Dekuji za info

all4mobiles

Dobrý den, měl by fungovat bez problémů, pokud by byl přesto v kompatibilitě problém, stačí nás kontaktovat na náš email a poradíme, jaká aplikace se dá nainstalovat atd. Hezký den.

Jaroslav Styblík

Dobry den,
Funguje i do telefonu Samsung Y ?

all4mobiles

Dobrý den, na tento typ bohužel nemáme:( Hezký den.

Petra Vorlová

Dobry den,
Pres adapter mi jde u tabletu prestigio pripojit fleska, ale ne na telefonu LG L70. Je nejaka moznost, aby to fungovalo i na telefonu? Dekuji

all4mobiles

Dobrý den, zkuste prosím zaktualizovat Váš mobil nejnovějším softwarem a pokud by nepomohlo stáhnout si navíc aplikaci OTG reader, to by mělo pomoc. Hezký den.

Kateřina Kyselková

Dobrý den,chtela bych koupit dva,ale rozdílné barvy.jak mám postupovat při placení,aby bylo jedno poštovné.
 Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, systém by Vám měl na konci nákupu nabídnout možnost jednotného poštovného na Slevomatu.

Hana Studená

Dobrý den, adaptéry mi nefungují na mobilní telefon Huawei P8 lite, ale na Lenovo 7000 fungují.

all4mobiles

Dobrý den, napadá mě jedině problém v kompatibilitě, ale u modelu Huawei p8 Lite je mi to divné. Zkuste prosím napsat na náš email, abychom mohli řešit dále. Děkujeme za pochopení.

Hana Studená

Dobrý den, lze koupit vice adaoterů najednou, ale každý jinou barvu?
 Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, ano samozřejmě, libovolný počet a platíte jen 1 poštovné:-)

Hana K.

Dobrý den, adaptér jsem si zakoupila, ale s Honorem 4C bohužel nefunguje. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji

all4mobiles

Dobrý den, kontaktujte nás prosím na náš email, zaslali bychom nový kus a vyzkoušela byste, zda ten původní náhodou nebyl vadný. Děkujeme. Hezký den.

Vlasta-JanOnaMe Vlasta

Dobrý den,

jaký je FUNKČNÍ rozdíl mezi tímto adaptérem – a kabelem, na jehož jednom konci je zdířka USB a na druhém zásuvka mini USB?

all4mobiles

Dobrý den, funkce je v podstatě totožná, adaptér slouží k připojení zařízení s výstupem USB (klávesnice, myši..) k telefonu se vstupem mini USB. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru