Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dovolená mezi vinicemi: prohlídka sklípku, degustace i odpočinek ve wellness

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Vinařství U Kapličky Jižní Morava (mapa) 732 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka

Dobrý den, jak je to s tou degustací vína, proběhne poslední večer pobytu? Bude možné ráno řídit? Je jiná možnost jak se k vám a zpět dopravit ze Zlínska?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko,

degustace záleží na dnu, kdy přijedete. Probíhají vždy ve dnech pondělí, středa a pátek. Nejlepší cesta je v tomto případě ze Zlína do Otrokovic a z Otrokovic přímo do Zaječí.

Hezký den. Míša

Daniela Podolová

Dobry den. Chceme dat poukaz mamince na narozeniny ktere ma az v dubnu. Bylo by mozne si zamluvit termin ubytovani az treba na zari?
Dekuji

Podolova

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo,

moc mě to mrzí, ale platnost je opravdu pouze do konce března a později není možné voucher využít.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Helena Vechová

Dobrý den, budete prosím prodlužovat pobyt také na duben až červen? Chtěla bych dát poukaz dceři k narozeninám. Děkuji Vechová

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno,

moc mě to mrzí, ale bohužel voucher je opravdu možné využít pouze do konce března.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Petra

Dobry den, co vse obsahuje degustace vina?

Zdenča Teclová

Dobrý den, řízená degustace – prosím co všechno v tom je? A na jak dlouho je? Děkuji

Monika Goišová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, do kdy voucher platí.
Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
 Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko,

voucher je platný až do 31. 3. 2017. Doporučujeme však rezervaci co nejdříve, abyste měla na výběr co nejvíce termínů :-)

Krásný den. Míša

Aneta

Dobry den. Je možné si rezervovat termín od 24.2–26.2? Dekuji Aneta

Zdenka

Dobry den, je mozne ubytovat se i s pejskem?
Dekuji
Malcova

Lumír Moskyt

Dobrý den, jsou v ceně i ty děvčata v sauně?
Děkuji za odpověď.

Matúš

Dobrý deň, chcel by som sa spýtat ake mate volné termíny v tomto obdovi od 9.1. – 31.3. toho relaxačneho pobytu (piatok-nedela) pre 2 osoby 3 dni 2 noci ? Dakujem. Matúš

Nikola Řepová

Dobrý den
Je volný termín na 9.1? Děkuji

Richard

Dobry den,
z ceho prosim vychazi puvodni cena, ze ktere je udelena sleva. Jak pocitam tak ubytovani pro dva za dve noci je za 2240+2×2dnyx200 Kc wellness a degustace s vinem, ktere budou dohromady tak za 1000. Vychazi mi tak cca vase cena po sleve, ktera je jeste drazsi, kdyz chci jet o vikendu. Neni to spis nabidka na Zdrazomat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Richarde,

ubytování na dva dny pro 2 osoby je za 3 200 Kč. Neomezené wellness je za částku 2 000 Kč pro dvě osoby, dále je v ceně prohlídka sklepa pro dvě osoby za 700 Kč, láhev vína za 349 Kč a v neposlední řadě whirpool za 690 Kč. Je tedy vše v pořádku?

Hezký den. Míša

Hanka

Dobrý den,
chtěla bych si objednat pobyt pro 2 osoby v době pátek-neděle. Jak je to prosím s dítětem? Je možná přistýlka? V době pobytu bude mít dítě 4 roky. Je možné si k voucheru připlatit za dítě? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko,

za díte do 15 let zaplatíte přímo na místě po předchozí domluvě. Doplatek je: 350 Kč vč. snídaně.

Hezký den. Míša

Zdeňka Novotná

Dobrý den,
je možné přijet i ve všední dny? Děkuji :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko,

v nabídce je několik variant, pokud zvolíte ve všední dny, tak samozřejmě :-)

Krásný den. Míša

Aneta

Dobrý den pokud objednám gurmansky pobyt pro dva mam v cene 1 vecere pro nas dva?

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto,

večeři obdržíte každý, ať nehladovíte :-)

Hezký den. Míša

Michaela

Dobrý den, máte volné termíny 3–5 a 17–19 únor nebo 3–5 a 17–19 březen ? Děkuji za odpověď

Iva

Dobrý den.Chci se zeptat jestli se u vás taky dá platit Benefity.Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo,

ano Benefity lze u nás uplatnit. Více informací naleznete zde: www.slevomat.cz/benefity.

Hezký den. Míša

Marcela Vymazalová

Dobrý den, ráda bych voucher zakoupila kolegyním k vánocům, bohužel jsme ale celkem 3. Dá se přikoupit přistýlka? Děkuji

Andrea

Dobrý den, pokud si objednám gurmánský pobyt, znamená to, že mám v pobytu po oba dva dny 7 chodové menu – večeři? Děkuji za odpověď Andrea

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo,

večeře je jedna, na druhou můžete zajít nebo si pochutnat na něčem jiném :-)

Hezký den. Míša

Aknelota Pala

Dobrý den, prosím o info, zda mohou voucher využít 2 dosp. osoby + 1. dítě 3 roky + 2. dítě 4 roky. Je první dítě zdarma a 2 dítě spí na přistýlce? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aknelote,

ano přesně tak a druhé dítě doplatíte přímo na místě po předchozí rezervaci.

Hezký den. Míša

Markéta Sedláková

Dobrý den ve čtvrtek 17.11 jsem objednala a po sléze hned poslala peníze.. zatím mi ještě nic nedorazilo, peníze jsou už odeslány.. mohu poprosit nejaké info.. děkuji Markéta Sedláková

Slevomat.cz

Dobrý den, Markét,

vouche jsme zasílali dnes ráno. Zasílám pro jistotu ještě jednou, raději koukněte i do spamu, občas se tam zatoulá :-)

Hezký den. Míša

Kristýna

Dobrý den,
Chco se optat uda jsem si objednala v pátek voucher. Tak zda pisete ze se musi uplatnit do tří dnu. A zda to zaplatim o dva dny déle. Zda se voucher ruší. Dekuji kristýna

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno,

pokud voucher uhradíte nejpozději zítra, tak bude ještě vše v pořádku :-)

Hezký sváteční den. Míša

ingrid

Dobry den chci se zeptat jestli mate volno na Silvestra diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Ingrid,

voucher lze využít až od 9. 1. Na Silvestra to tedy bohužel není možné.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké mate volné termíny pro variantu od pátku do neděle ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Veru,

a v kterém měsíci byste měla zájem o pobyt? :-)

Hezký den. Míša

Kamila

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda je pobyt u Vás možno platit fakturou od zaměstnavatele,tak­zvaným FKSP? Pokud ano,tak jak to zorganizovat? Děkuji za brzkou odpověď. Kamila.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo,

ano samozřejmě. V tom případě si prosím vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté přepošlete platební údaje do hotelu s žádostí o zálohovou fakturu. Ta vám bude vystavena, zaměstnavatel to zaplatí a na vás je si pobyt užít :-)

Hezký páteční den. Míša

Drahuska

Dobry den, je mozne voucher uhradit prostrednictvim flexi pasu? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Drahusko,

moc mě to mrzí, ale bohužel akceptujeme pouze Benefity, Benefity plus a Sodexo.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

PETRA

Dobry den. mate volne termíny v listopadu a popřípadě které? Je možnost vzít sebou dítě? Děkuji Petra.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

moc mě to mrzí, ale voucher lze využít až od 9. 1.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

petra holoubková

Když se dívám na jejich webové stránky tak cena je včetně snídaně nižší než na slevomatu …zajímavé

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

děkuji vám za upozornění. Nicméně cena je 1600 Kč/za osobu, mělo by být tedy v kalkulaci vše v pořádku i dle ceníku :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru