Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sportovní oblečení značky REHALL pro náročné

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marcela Wagnerová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli dámská bunda REHALL C – HONNEY je ve stejném odstínu lososové barvy jako dámské kalhoty REHALLE – HOT CORAL. Děkuji za odpověď. Marcela

K Sporting

Dobrý den Marcelo,

ano, bunda Honney je ve stejném odstínu lososové barvy jako kalhoty Hot coral.

Přeji Vám hezký den. Petra

Martina

Dobrý den,
prosím o sdělení délky dámských kalhot u velikosti M. Děkuji

K Sporting

Dobrý den Martino,

délka kalhot u velikosti M od pasu je 110 cm, od rozkroku – 83 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lucie Řeřábková

dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda bunda rehall má odvětrávání v podpaží.
děkuji Lucie

K Sporting

Dobrý den Lucko,

budna Rehall bohužel odvětrávání v podpaží nemá.

Přeji Vám hezký den. Petra

Soňa

Dobrý den, před 4 dny jsem zde měla dotaz na doplnění rozměrů XL kalhot a stále mi ještě nikdo neodpověděl. Reaguje tady někdo na dotazy ?

zuzana

Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat,jakou mám zvolit velikost kalhot.když přes boky mám 100 a v pase 69? Děkuji

K Sporting

Dobrý den Zuzko,

bohužel Vám takto nedokážu poradit, zkuste se podívat na naše stránky v záložce soubory je tabulka velikosti: http://www.ksporting.cz/podle-vyrobce/rehall/damske-zimni-kalhoty-rehall-hot-coral.html

Přeji Vám hezký den. Petra

Pavlína

Dobrý den,
vůbec nerozumím mírám Dámské bundy v tabulce velikostí můžu vás tedy poprosit o radu když mám míry: obvod boků 91, obvod pasu 69 a obvod hrudníku 81 kterou velikost Dámské bundy by jste mi doporučili?
 Děkuji

K Sporting

Dobrý den Pavlíno,

dle Vašich rozměru bych Vám doporučovala velikost XS, ale nevím jakou velikost si jinak kupujete. V případě, že nevíte jakou velikost si zvolit, poměřte rozměry s jiným svým kusem oblečení.

Přeji Vám hezký den. Petra

Růžičkova

Dobrý den, prosím o radu, jakou velikost mám objednat synovi, když běžnê kupujeme 158 nebo 164. Měří 165 cm. Chtêla bych ji objednat přes voucher ze Slevomatu. Děkuji Růžičková

K Sporting

Dobrý den paní Růžičková,

ve Vašem případě bych zvolila velikost 164, ale poměřte rozměry s jiným kusem obleční Vašeho syna pro lepší orientaci ve velikostech.

Přeji Vám hezký den. Petra

Soňa Vlachová

Dobrý den, prosím o doplnění rozměrů pro dámské kalhoty XL. V tabulce jsem tyto rozměry nenašla. Děkuji Soňa

K Sporting

Dobrý den Soňo,

rozměry u velikosti XL jsou: pas – 92cm, nohavice od pasu – 113 cm, nohavice od rozkroku – 83,5 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Aneta

Mohli byste prosím doplnit rozměry pro dámskou bundu XL? V tabulce tato velikost chybí.

K Sporting

Dobrý den Aneto,

rozměry velikost XL jsou: délka vnitřního rukávu – 52 cm, délka vnějšího rukávu – 66 cm, podpaží – 58 cm, boky – 54 cm, obvod pasu – 114 cm, délka – 66 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru