Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Relax v Rožnovských lázních: Skvělé jídlo, bazén a zážitková spa péče pro dva

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Rožnovské pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm (mapa) 422 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kristýna Koláříková

Dobrý den, máte volno 10.-11.3.2017? Děkuji

Rožnovské pivní lázně

V pripade dotazu na volne kapacity se obratte primo na mail lazni recepce@roznovskepivnilazne.cz Hezky den

Michal D.

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda-li máte volný termín 24.,25. února 2017?

Děkuji.

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

bohužel tento termín máme plně obsazený, volnou kapacitu můžete také ověřit na tel. lince 774 430 000

Lenka

Dobrý den, objednala jsem pobyt, vše proběhlo kromě toho , aby mi na email přišly informace, kde a na jaký účet mám poslat platbu, aby došel voucher. Zadala jsem platbu z účtu. Děkuji Lenka

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lenko,

zasílám tedy ještě jednou, raději však koukněte i do spamu či do složky hromadné, rád se tam schovává :-)

Krásný zbytek víkendu. Míša

Vlasta

Dobrý den,
mohu se zeptat, zda tento voucher mohu využít na víkend před valentýnem, tj. 10. 2. 2017 – 12. 2. 2017?
Předem děkuji za odpoveď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlasto,

ano voucher není nijak omezen, pokud bude tedy volný termín, tak není problém.

Krásný den. Míša

Žaneta

Dobry den,budete mit nabidku na 2noci s procedurama na slevomatu- za dobrou cenu(do Vanoc)? dekuji

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

můžeme nabídnout tento balíček na dvě noci:

 https://www.slevomat.cz/sleva/1052343-wellness-pobyt-plny-blahodarnych-procedur-pro-2

Sandra Benadová

Dobrý den, prosím Vás, je možné zde zakoupit i variantu – Císařská péče? A připlatit si za lepší hotel? Děkuji mockrát za odpověď

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

momentálně máme v nabídce na Slevomtu péči: Čokoládovou, Indickou, Tibetskou.

Pokud poptáváte jinou péči, prosím kontaktujte nás na tel. čísle 774 430 000.

Zuzana Fabiánová

Dobrý den, je možné zakoupit na dárkový poukaz jen procedury? Bydlím v okolí. Je-li to možné, prosím o nabídku. Děkuji Fabiánová

Tomáš

Dobrý den, chci se zeptat jak to probíhá? Zajímají mě hlavně doba příjezdu a odjezdu. Děkuji

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

ubytovat se hotelu můžete od 14:00 h, odjezd z hotelu je druhý den po snídani v 10:00 h, láz. procedůry můžeme společně naplánovat dle Vaší žádosti. Lázně máme otevřené od út-ne od 9–20:00 h.

V případě dotazů jsme Vám plně k dispozici na tel. čísle 774 430 000

andrea

dobry den,ubytovani je v hotu relax?jak daleko je od lazni?dekuni andrea

Rožnovské pivní lázně

dobrý den,máme najatou novou taxi službu, která Vás na hotel doveze za 40 Kč. Pěšky je to krásná procházka lázeňskými parky cca 20 min a autem cca 5 min.

Nikola

Dobry den …kdyz si koupim voucher …dojde mi nejaky papir?chci to dat jako darek na vanoce tak abych mela neco…dekuji

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

ano po zakopuení Vám dorazí voucher, který můžete darovat.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Niky,

pokudsi v košíku zakšrtnete dárkové balení, tak vám zašleme poštou voucher přímo na vaši adresu :-)

Hezký sváteční večer. Míša

Jana

chci koupit pobyt,kdo mi vystaví daňový doklad na firmu?děkuji

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

kontaktujte prosím Slevomat. Pokud se Vám slevomat vyjádří negativně – můžeme vystavit fakturu i my – Rožnovské lázně.

Jana

Dobry den,je mozny i pobyt od patku do nedele?dekuji

Rožnovské pivní lázně

Hezký dobrý den,

ano pobyt je možný také od pá- ne, je nutné počítat s delší čekací dobou. Volné termíny je možné ověřit na tel. čísle: 774 430 000.

ROŽNOVSKÉ LÁZNĚ

Aneta

Dobrý den,
platí u této nabídky také možnost zvýhodněné jízdenky na ČD?

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto,

ano jako bonus je možnost zpáteční jízdenky z Moravy z 100 Kč a z Čech za 300 Kč. Objednávat můžete při rezervaci vašeho pobytu :-)

Hezký den. M9ša

Blanka

Dobrý den, do kdy je možno využít voucher a od kdy je sezona v Dřevěném městečku /skanzenu/? Děkuji Blanka

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko,

voucher můžete využít až do 31. 12. 2017 – vybírat tedy můžete z mnoha termínů. Městečko má každé pondělí zavřeno, jinak funguje nepřetržitě.

Hezký páteční den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru