Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nejlepší dílo belgických mistrů: Čokoládové truffles

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eva

Dobrý den, u karamelové varianty je uvedena minimální trvanlivost : 02–01–2017 .
To znamená, že dostanu zboží prošlé ? Děkuji Eva

Belgické čokolády

Dobrý den, nyní máme navezeno zcela čerstvé zboží a minimální doba spotřeby u Lanýžů je 6–12 měsíců. Přejeme hezký den.

Ajka

Dobrý den,
čokoláda je to opravdu výborná. Jen mám dotaz: jaká je doba expirace? Při poslední akci byly jen necelé dva měsíce do doporučené spotřeby (7.1.). Děkuji za odpověď.

Belgické čokolády

Dobrý den, nyní máme navezeno zcela čerstvé zboží a minimální doba spotřeby u Lanýžů je 6–12 měsíců. Přejeme hezký den.

Ondra P.

V pondělí (19.12) jsem si objednal a zaplatil lanýže s dopravou na zásilkovnu. Od té doby (dnes je 22.12.) ve sledování na zásilkovně stále svítí „Přijata elektronická data k zásilce. Čekáme na její fyzické předání. (Očekáváme dodání obchodem)“. Z jiného obchodu jsem zásilku objednanou v pondělí přes stejnou zásilkovnu už včera obdržel. Opravdu je problém s doručením do Vánoc dán zpožděním na straně dopravců?

Belgické čokolády

DObrý den, vaše zásilka byla připravena již v pondělí ke svozu Zásilkovně. Bohužel dopravce balíčky vyzvedl s několika denním zpožděním. Tento problém nedokážeme ovlivnit. Hezký den.

Lukáš

Dobrý den, pokud dnes objednám a zaplatím kartou, s doručením Zásilkovna, platí doručení do Vánoc?

Belgické čokolády

DObrý den, ano doručení do vánoc platí. Zboží zaplacené dnes i zítra předáváme na Zásilkovnu v pondělí. Hezky den.

Barbara

Dobry den, mohu si cokolady vyzvednout az v lednu, jestli nestihnu do 22.12.? Nevadi mi, ze mozna budou prosle…

Belgické čokolády

Dobrý den, ano vyzvednutí je možné samozřejmě také od 3.1. Pro aktuální otevírací dobu se podívejte na našich stránkách www.BelgickeCokolady.cz zcela dole včetně mapy výdejního místa. Zboží máme minulý týden navezené z výrobny v Belgickém království čerstvé. Přejeme hezké dny.

Libuše

Dobrý večer.
Vzhledem k tomu, že se dosud neobjevila odpověď, pokládám dotaz znovu.
Je možné si truffles vyzvednout osobně v Praze 22. prosince? Děkuji za odpověď.
 Libuše

Belgické čokolády

Dobrý den, 22.12. bude možné si převzít balíček na výdejním místě v Praze. Od 23.12.2016–2.1. 2017 bude výdejní místo uzavřeno.

Lenka

Dobrý den,
pokud zboží objednám dnes, bylo by možné ho vyzvednout nejpozději do 9.12. nebo se to už nestihne? Děkuji moc za odpověď.

Belgické čokolády

Dobrý den, určitě to možné je. Jakmile se objednávka promítne jako zaplacená, zboží je připravené většinou stejný den, maximálně druhý pracovní den k vyzvednutí. Jen prosím pozor na otevírací dobu výdeje.

Adéla Budinská

Dobrý den,
Chtěla by jsem si truffles osobně vyzvednout v Praze 30.11. Kdyby jsem je objednala dnes, stihli by jste je do té doby „nachystat“ nebo by to trvalo déle?
 Děkuji

Belgické čokolády

Dobrý den, objednávka bude do 30.11. nachystaná. Snažíme se, aby objednávky byly vyřizovány v co nejkratším termínu.

Libuše

Dobrý večer.
Je možné si truffles vyzvednout osobně v Praze 22. prosince?
Děkuji za odpověď.

Elena Vizner

Už jsem našla odpověď v textu nabídky ))))

Belgické čokolády

Přejeme hezké dny a příjemné pochutnání…

Elena

Dobrý den, prosím o sdělení kolik balení můžu objednat na jedno poštovné. Děkuji.

Belgické čokolády

Dobrý den, do 24 ks na jedno poštovné.

Monika

Ja si v rijnu objednala dve baleni sla jsem poslat penize na ucet zaslat na zasilkovnu ale cekam porad a asi se nedockam takze nemam ani penize ani pralinky

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo,

vidím, že objednávka byla bohuže stornována, protože k nám platba nedorazila včas. Pod variabilním symbolem, který byl zadán při objednávce jsme žádnou platbu nedohledali. Není možné, že byl zadán špatný variabilní symbol a proto vám byla pplatba vrácena zpět?

Hezký den. Míša

Alena

Dobrý den. Prosím o info, kolika procentní čokoláda je v jednotl. variantách?
Děkuji a zdravím, A.

Belgické čokolády

Dobrý den, u Trufflů (čokoládových lanýžů) se jedná o výrobek z kakaového másla, proto se tak slastně rozplyne ihned na jazyku. Výrobce uvádí 16% odtučněného kakaového prášku, celý lanýž také pokrývá vrstvička 100% kakaa. Protože si zakládáme na serióznosti, nabízíme našim zákazníků možnost ochutnávky zadarmo před koupí na našich výdejních místech v Praze 1 a Mělníku (viz www.BelgickeCokolady.cz).

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru