Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Obraz z vlastní fotografie ve vysokém rozlišení a fotografické kvalitě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Jana

Dobrý den,
uděláte mi černobílé fotoplátno z barevné fotky?

Faxcopy.cz

Samozřejmně, stačí jen při objednávání v editoru do poznámky toto přání uvést

Jana

Dobrý den,

bylo by možné zhotovení obrazu ve velikosti 65 × 40 cm? A eventuelně jaký voucher si zakoupit?

Děkuji a s pozdravem

 Jana

Faxcopy.cz

Dobrý den, buď se budete muset uspokojit s formátem 60×40 a nebo si zakoupit voucher na větší formát a potom Vám z většího formátu následně zhotovíme Vámi požadovaný formát- ale musíte počítat s tím, že se dá ubírat po násobcích 5-ti centimetrů.

Václav Kápl

Dobrý den.
Měl bych zájem o vytisknutí panoramatické fotografie v poměru 1:3 a to nejlépe s delší stranou o délce 150 cm. Je to možné a stačil by pro tento případ voucher 70×120 cm (0,7*1,2=0,84 > 0,5*1,5=0,75)? Jaké je minimální rozlišení potřebné pro takový obraz. Za odpověď předem děkuji.

Faxcopy.cz

Dobrý den, voucher 70×120 Vás v editoru nepustí do jiného rozměru, než je rozměr 70×120. Matematika mu nic neříká a také přímo na editor je napojeno skladové hospodářství a je třeba, aby editor odepsal ze skladu rám o délce 150cm. Klienti, kteří požadují změnu rozměru zmenšováním plátna si vždy zakoupí voucher na zákldní rzměr, ze kterého se potom dá po násobcích 5-ti cm při výrobě ubírat. Pokud se Vám tato možnost nepozdává, máte možnost v editoru si zvolit platbu e-shop a vyskládat si obraz dle požadované velikosti, ale za plnou cenu.
Na fotoobraz 150×100cm doporučujeme minimální rozlišení 12–13MB, ve Vašem případě doporučujeme alespoň 6MB…

Sandra

Dobrý den jakou minimální velikost musí fotografie mít pro velikost obrazu 100× 150? Děkuji

Faxcopy.cz

Dobrý den, pro opravdu čistý obraz by bylo dobré, aby měl snímek alespoň 12–13MB

Petr

Dobrý den,chtěl bych se zeptat do kolika dní po zaplacení by mi mel přijít vocher a jak dlouho mam potom čas na jeho uplatnění?Děkuji

Faxcopy.cz

Dobrý den, tuto svoji otázku ohledně obdržení voucheru by jste měl adresovat Slevomatu, od kterého si voucher kupujete. Jinak na každém voucheru je uvedena doba, od kdy a do kdy platí – ale tato informace by měla být zároveň uváděna u každé akce na Slevomatě.
My Vám poskytneme informace o konkrétním produktu – tj. v tomto případě o fotoobrazu.

Jana

Dobrý den, jakou gramáž má plátno? děkuji

Faxcopy.cz

Dobrý den, plátno v základní verzi má 260g, příplatková verze plátna Canvas má 380g

Anna Dostalova

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli by šel udělat obraz i na šířku? Zatím, co jsem koukala na velikosti obrazu, tak vše je na výšku. Já mám, ale fotografii vyfocenou na šířku,
Děkuji za odpověď.
Dostálová Anna

Faxcopy.cz

Dobrý den,
při objednávání fotoobrazu v našem editoru ještě po vložení voucheru si můžete zvolit orientaci obrazu, zda ji chcete na výšku a nebo šířku. A kdyby Vám to nešlo, dál v editoru můžete svůj snímek libovolně po vložení otočit. Doporučujeme používání internetového prohlížeče Google Chrom, v Internet Exploreru jsou často při objednávání problémy.

Tomáš Fošum

Ještě dopravu hradím až na stránkách: https://www.dareckyodsrdce.cz/fotoobrazy-a-fotoplatna/ , tedy tam kde uplatňuji voucher, že? děkuji

Faxcopy.cz

Ano, dopravu hradíte v editoru při objednávání fotoobrazu

Tomáš Fošum

Dobrý den, lze do poznámky zapsat aby jste udělali 1 obraz 20×30 (místo 40×60) děkuji

Faxcopy.cz

Ano, dá se to tak udělat

Tomáš Fošum

Dobry den pokud obednam tento tyden stihnete dorucit do vanic, dekuji tom

Faxcopy.cz

Dobrý den, pokud budete mít zároveň zaplacenou i dopravu, tak na 1,000.000% procent to do Vánoc dostanete – stačí objednat nejpozději do 15-tého 12.

Martin

Dobry den, v aplikaci na Vasich strankach lze zvolit i velikost 30×20 cm, ktera by se mi hodila nejvice, ale v nabidce u vyberu voucheru bohuzel neni. Lze si tuto velikost nejak objednat i po zakoupeni voucheru na jinou velikost? Diky a zdravim.

Faxcopy.cz

Dobrý den, zavolejte nám na 516770521 a najdeme pro Vás vhodné řešení

David

Dobrý den, je prosím možný osobní odběr v Brně?

Faxcopy.cz

Dobrý den, přímo osobní odběr není možný, ale je možné si zvolit výdejní místo – GeisPoint, kde si svoji objednávku můžete vyzvednout.

M

Velice Vam dekuji za vycerpavajici odpoved :-)

Faxcopy.cz

Není zač, kdyby byl při vkládání do editoru problém, stačí zavolat na telefon uvedený na voucheru.

M

Dobry den mozna hloupy dotaz, ale nikdy jsem jeste nenechavala delat obraz na platno. Na vasich strankach, kdyz vlozim fotku, mam pretahnout foto az do modreho oramovani nebo jen do cerveneho?moc dekuji za odpoved

Faxcopy.cz

Červený rámeček je vlastní plocha fotoobrazu, část mezi červeným rámem a modrou přerušovanou čarou jsou zahnuté okraje, viditelné na stěně a část za modrou přerušovanou čarou je poslední okraj, který se zahýbá za dřevěný rám a není vidět.
Pokud by se vizuálně okraje nehodili, tak při kontrole návrhu s Vámi ohledně úpravy budeme komunikovat.

Ivana

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda by šel zakoupit voucher na rozměr 40*30cm. Děkuji.

Faxcopy.cz

Dobrý den,
voucher na rozměr 40×30cm není v nabídce, nejbližší rozměr je 60×40cm

Eva

Dobry den .prosim vas kde ja najdu ,cislo voucheru…? :)

Faxcopy.cz

Dobrý večer, na voucheru je číslo ve tvaru xxxx-xxxx-xxB-xxx

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

ještě doplním, že ho zasíláme na email :-)

Hezký den. Míša

Alena

Dobrý den,je možné obraz zhotovit i z negativu a případně za jaký příplatek? Mnohokrát děkuji.

Faxcopy.cz

Dobrý den,
tuto službu zatím neposkytujeme, ale je možné negativ u specializovaných firem zdigitalizovat a překonvertovat na normální obraz. Potom Vám již nic nebrání, aby jste si zakoupil voucher a Váš snímej v digitální podobě zadal do objednávky.

Nerušilová

dobrý den, je možné z barevné fotky udělat černobílé provedení obrazu
 děkuji

Faxcopy.cz

Dobrý den,
pokud do e-mailu přiložíte fotografii, kterou budete vkládat do objednávky, dá se samozřejmě udělat i pouze černobílý obraz

Andrea Škudrnová

Dobrý den,mám fotku focenou mobilem a na vašich stránkách jsem se dočetla že jí lze upravit vaším grafikem aby byla vhodná na tisk. Chtěla bych se zeptat za jaký příplatek Váš pan grafik pracuje :) děkuji :)

Faxcopy.cz

Dobrý den, jednak ne každá fotka se dá na fotoobraz upravit a výška příplatku záleží na čase, který nad tím grafik stráví – což v tomto případě nikdo není schopen povědět ani odhadem, jelikož foto nevidíme. Pokud to ale bude proveditelné, tak se výška příplatku bude pohybovat cca od 20 Kč do max 100 Kč. Možná by ale bylo nejvodnější foto zaslat i s kontaktem na e-mail a podle toho Vám dáme vědět, zda je to proveditelné, či nikoli.

Monika Habásková

DObrý den, uvažuji o dvou foobrazech (stejné foto,jen jiná velikost),jak bych měla postupovat při zadání – předpokládám, že by dva obrazy na stejnou adresu byly za jedno poštovné…Děkuji za odpověd.

Faxcopy.cz

Dobrý den,
do 5-ti obrazů platite jedno poštovné. Je třeba si nejdříve zakoupit vouchery a potom na stránce www.dareckyodsrdce.cz zadat nejdříve jeden voucher, nahrát obraz, vložit do košíku, potom pokračovat v objednávce – zadat druhý voucher, opět nahrát obraz v přislušné velikosti a teprve tehdy zadat dopravu a dokončit objednávku.

Petra

Dobrý den, chci se prosím zeptat, zda je možná koláž z více fotografií na jedno plátno? Moc děkuji!

Faxcopy.cz

Dobrý den, koláž je možná u všech formátů obrazu. V editoru při zadávání objednávky je třeba si vybrat možnost obraz z více fotografií a potom je nahrát a vhodně dle požadavku umístnit. Pokd by s tím byly problémy, doporučujeme kontaktovat telefonicky.

Radka

Dobrý Den.. chtěla jsem se zeptat jestli to musí být fotogragie.. a nebo muze byt i obrázek stažený z netu?

Faxcopy.cz

Dobrý den,
netuším, o jak velký obraz máte zájem, ale i tak obrázky z netu mají strašně malé rozlišení, možná bude lepší, když zavoláte a dohodneme se.

Nikča Neumannová

Dobrý den,
jak je široký okraj rámu? Děkuji

Faxcopy.cz

Dobrý den, okraj rámu má z boční strany 2 cm, ze zadní strany 3cm, ale toto všechno je znázorněno v editoru, při vkládání obrazu, kde Vám to vyznačuje přední tiskovou plochu a okraje

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru